Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Problem ;/;/
Autor Wiadomość
Pawel111

Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 5
Wysłany: Sob 04 Lis, 2006   Problem ;/;/

Witam od niecalego miesiaca na trzonie penisa i w okolicach lonowych pojawily mi sie takie czerwone plamki ktore swedza i jak zaczne drapac to piecze ... Nie mam pojecia skad to sie wzielo u mnie gdzies czytalem ze mozna to wyleczyc jakims masciami tylko niewiem jakimi poradzicie cos prosze tylko nie piszcie zebym poszedl do dermtaologa lub urologa bo to sam wiem chce jakeis innej rady czy moge to jakso sam wyleczyc thx z gory .

P.S sry za literowki...
 
 
Gość

Wysłany: Sob 11 Lis, 2006   hmmm

nie ma innej drogi
moge ci tylko doradzic ze jak sie boisz lekarza to najlepiej isc do prywatnego
 
 
Pawel111

Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 5
Wysłany: Pią 17 Lis, 2006   

Zaobserwowalem ze to zaczerwienie wystepuje tylko w dolnej czesci penisa i cholernie swedzi od jakiegos czasu i luszczy mi sei tam skura troszke moze z drapnia albo z czegos bo nnie wytrzymuje ;/ moze to byc grzybica ? wie ktos jakie sa objawy grzybicy ? thx z gory
 
 
penis.com.pl
bathmate
Pawel111

Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 5
Wysłany: Czw 28 Gru, 2006   

to zna ktos te objawy grzybicy ?;/ moge dodac ze raz jest to takie wilgotne a na drugi dzien takie suche i szorstkie cholera mnie z tym trafia ?:;/;/ pomozcie prosze (przenosi sie to troche w gore penisa ) ;/ :(
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Pią 29 Gru, 2006   

moga to byc potowki - takie krosty, a nawet podobne do wysypki cos .. ze wzgledu na to ze przez dluzszy czas wystepuje tam 'wilgoc', moze to byc przyczyna z byt dlugiego owlosienia... co powoduje ze masz wyzsza temterature .. w gaciach :D i wtedy skora sie poci .. - to tylko jako przyklad podalem .. moga to tez za obcisle majtki .. itp itp..
_________________
zawsze do usług ...
 
 
Pawel111

Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 5
Wysłany: Sob 30 Gru, 2006   

hmm no z tym owlosieniem to fakt chyba ogole kogucika :) ale to jest np wilgotne po masturbacji a na drugidzien takie ysuszone ze az biale ;/ ( jest jaks masc na to albo cos ? dzieiki z gory sparwdz jescze ten temat z tym czerwonym paskiem :) bo widze ze sie znasz moze cos doradzisz :) thx z gory
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group