Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     a ja mam małe pytanko :)
Autor Wiadomość
staszek1991

Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 2
Skąd: stargard szczeciński
Wysłany: Czw 07 Gru, 2006   a ja mam małe pytanko :)

witam wszystkich i mam pytanko :)aktualnie mam 15 lat i w niedalekiej przyszłości mam zamiar że tak powiem stracić cnotke :D i czy przy stosunku z moją partnerką napletek musi być koniecznie ściągnięty z żołędzia czy może być na żołędziu?i czy to będzie przeszkadzać przy stosunku?bo przy wzwodzie mam drobny kłopot z całkowitym ściągnięciem napletka , natomiast gdy penis leży :D to nie mam z tym żadnego problemu.a może mam za mało rozciągniętą tą skórke? :) dzięki jak ktoś sie pofatyguje i zechce mi odpowiedzieć :D
 
 
chlopak84 

Wiek: 38
Dołączył: 01 Gru 2005
Posty: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 07 Gru, 2006   

No coz, obawiam sie, ze bedziesz musial przelozyc troche termin pierwszego razu. Niestety napletek musi byc sciagniety podczas stosunku. Inaczej sie nie da. Prawdopodobnie masz stulejke i bedzie potrzebny zabieg. Jesli tego nie zrobisz, to albo stosunek bedzie niemozliwy, albo bedzie Ci sprawial bol. Proponuje wybrac sie do lekarza.
 
 
 
xxxbamboxxx

Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 333
Skąd: Polska=]
Wysłany: Czw 07 Gru, 2006   

Troszke sprostuje wypowiedzi kolegi. Wiec tak: jesli napletek samoczynnie nie schodzi podczas wzwodu ale Ty mozesz go sciagnac to wszystko powinno byc okej, jesli zaczniesz cwiczyc...ale jesli przy sciaganiu napletka Boli Cię lub masz z tym kłopoty, to moze byc STULEJKA ;/ . Moze ale nie musi, nastepne, skoro masturbujesz sie i nic nie sprawia Ci klopotow i bolu to stosunek tez nie bedzie sprawial Ci ani bolu ani klopotów, tylko czy psychicznie dasz rade, jesli bedziesz mial na sumieniu ze to moze byc Stulejka...a poza tym mozesz czuc sie nie zrecznie. a Wiec opowiedz cos wiecej a najlepiej daj fotke to bedziemy wiedziec dokladniej co jest,
_________________
Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II (Karol Józef Wojtyła ur. 1920)
 
 
penis.com.pl
viamax
staszek1991

Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 2
Skąd: stargard szczeciński
Wysłany: Czw 07 Gru, 2006   

dzięki wielkie chłopaki za wyczerpującą odpowiedz :D jak najprędzej bede mógł to wżuce fotke to wtedy pogadamy :D a właśnie apropo lekaża to chciałbym sie tam wybrać żeby sie dowiedzieć czy wszystko jest ok więc wam zdam relacje :D jeszcze raz dzięki :D
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Czw 07 Gru, 2006   

no wiec czekamy na relacje :)
_________________
zawsze do usług ...
 
 
xxxbamboxxx

Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 333
Skąd: Polska=]
Wysłany: Czw 07 Gru, 2006   

Pewnie, zyczymy powodzenia, Bedzie Dobrze :) ! dobrze, ze masz odwage o tym rozmawiac zarowno tutaj jak i pewnie z rodzicami to pierwszy krok do sukcesU:)
_________________
Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II (Karol Józef Wojtyła ur. 1920)
 
 
Piotrek87

Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 140
Wysłany: Wto 26 Gru, 2006   

własnie chlopak jest mlody jeszcze i jeśli niedawno zaczął masturbaowac się a nie ściągał wcześniej napletka może on sie rozciągnąć (wiem z własnego doświadczenia). ogólnie obrzezanie powinno być moim zdaniem w ostateczności tylko stosowane (ma b. wielu przeciwników uważających ja za okalecznie- tzn calkowitej czyli tej ktora pozostawia napletek odkryty nawet podczas spoczynku)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group