Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Krótki stosunek
Autor Wiadomość
Biller

Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 17
Wysłany: Wto 26 Gru, 2006   Krótki stosunek

WItam. Mam 19 lat. Poznałem fajną dziewczynę i niestety stało się coś najgorszego tzn może nie jest to aż najgorsze co może się stać ale jest do dla chłopaka a przynajmniej dla mnie dołujące a mianowcie nasz stosunek trwa nie więcej niż 3 minuty ;P Nie wiem czy ona mnie tak podnieca ale w każdym razie nie wytrzymuje w niej dłużej niż 3 minuty bo zaraz dochodzę. Praktycznie z innymi partnerkami tez tak było nie wiem może to jest wina tego, że zbyt często się masturbuję ?? ( raz dziennie O_o! ). Jest to dla mnie wielkim problemem bo nie moge z moją dziewczyną współżyć długo no sorry ale przez 3 minuty to raczej jeju nie zadowoloę ;P
Czy możecie mi podac jakies "pomoce, podpowiedzi" co mam robić aby stosunek trwał dłużej niż 3 minuty ?? Czytałem inne posty ale nie zbyt dokładnie są sformuowane. Zależy mi na tym. Słyszałem że są takie krople "Hiszpańska Mucha" i jesteś twardy przez godzine nawet ;) ale wydaje mi się że jestem młody i sa na to inne rozwiązania. Pozdrawiam i czekam na odp.
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Wto 26 Gru, 2006   

sproboj soe masturbowac godzine przed :P
_________________
zawsze do usług ...
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Wto 26 Gru, 2006   

sproboj soe masturbowac godzine przed :P

a pozatyn mie martw sie tym że pierszy jest krudki odczekaj troche i 2 bedzie dłużyszy a 3 to już całkiem czemu konczyc po 1 i sie dołowac chlopaku nie warto!!! przy mnie faceci na ogół też szybko dochodza juz do tego przywykłam!!! i tak 2 3 raz jest git:P
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
penis.com.pl
viamax
Biller

Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 17
Wysłany: Wto 26 Gru, 2006   

a jeżeli to nie poskutkuje?... i za 3 razem będzie też 3 minuty ? jeszcze bardziej sie pogrąże
 
 
Bruno Pelletier

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 723
Wysłany: Wto 26 Gru, 2006   

eee, są tacy którzy potrafią długo (jak mój Facet :) ) i tacy którzy potrafią kilka razy (jak ja) :)

najważniejsze jest to, że będzie miała z Tobą niezapomniane przeżycia :)
 
 
Biller

Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 17
Wysłany: Wto 26 Gru, 2006   

no ale to od czegoś musi zależeć ... nie wiem może nie należy się stresować czy nie myśleć o tym hmm nie możecie niczego doradzić ?
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Wto 26 Gru, 2006   

Biller napisał/a:
a jeżeli to nie poskutkuje?... i za 3 razem będzie też 3 minuty ? jeszcze bardziej sie pogrąże

szczerze watpie bo nie znam takiego który zawsze dochodził tak szybko!!! ale 1 i 2 raz to czesto nie jest za długi
tez zależy od fateta ale jak 7 raz sie kochalam to dpiero bylo długo cała noc to trfało ale nad ranem juz bylo git :)
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
Bruno Pelletier

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 723
Wysłany: Wto 26 Gru, 2006   

Paulinko, z tą "całą nocą" to chyba delkikatnie rzecz nazywając - przesadziłaś...

Poza tym - nie liczy się ilośc tylko jakość Kochani :)

Kolejna sprawa - nie ma co się masturbować przed stosunkiem...

Poprostu doprowadź Ją ze dwa, trzy razy do orgazmu oralnego i "fertig" - potem to już będziesz mógł dochodzić nawet w 15 sekund ;)
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Wto 26 Gru, 2006   

Bruno Pelletier napisał/a:
Paulinko, z tą "całą nocą" to chyba delkikatnie rzecz nazywając - przesadziłaś...

Poza tym - nie liczy się ilośc tylko jakość Kochani :)

Kolejna sprawa - nie ma co się masturbować przed stosunkiem...

Poprostu doprowadź Ją ze dwa, trzy razy do orgazmu oralnego i "fertig" - potem to już będziesz mógł dochodzić nawet w 15 sekund ;)

wiem że doszedł 7 razy ale ile to dokladnie trfalo to nie pamietam bo my sie kochalismy zasypialismy budzilismy i dalej kochalismy i tak nad ranem to był długi sex bo ogólnie tamtem partner szybko dochodził a jeżeli chodzi orgazm mialam tylko 2 razy w życiu przez oral i 2 razy normalnie przez sex ale mam nadzieje że po prostu musze znalesc odpowiedniego partnera i sie tego nauczyc mam taka nadzieje ale jedynym pocieszeniem jest to że umniem sama sobie zrobic dobrze!!!
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
Bruno Pelletier

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 723
Wysłany: Wto 26 Gru, 2006   

no to moje gratulacje - natomiast szczerze zazdroszczę temu ogierowi...

ja w takie szalone noce dochodzę maksymalnie 5 razy ;)
 
 
Biller

Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 17
Wysłany: Wto 26 Gru, 2006   

hmm no zobaczymy dalej jak to będzie
musze w takim razie popracowac nad orgazmem mojej partnerki, aby go przeżyła... najlepiej jak sama mi powie gdzie ma najbardziej czułe miejsce i w jaki sposób jej popudzić aby byłe efekty
najwidoczniej nie jestem dość doświadczony ;)
 
 
Bruno Pelletier

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 723
Wysłany: Wto 26 Gru, 2006   

Brawo, brawo, brawo!!!

Wspaniały tok myślenia
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group