Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Krzywy penis
Autor Wiadomość
HellGuardian

Dołączył: 30 Lip 2006
Posty: 12
Wysłany: Wto 21 Lis, 2006   Krzywy penis



Czy mój jest mocno skrzywiony i czy można się z takim kochac??
 
 
muchomorek 


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 229
Skąd: clikash?
Wysłany: Wto 21 Lis, 2006   

No wygląda dosyć poważnie. Zdaje mi się że to może być problemem w sprawie seksu (Jak wprowadzić takiego członka?). Udaj się najlepiej z tym do lekarza.
 
 
zola 


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 557
Skąd: LUBLIN
Wysłany: Wto 21 Lis, 2006   

Zapomnij o seksie, jak go wlozysz??
 
 
penis.com.pl
andropenis
HellGuardian

Dołączył: 30 Lip 2006
Posty: 12
Wysłany: Czw 23 Lis, 2006   

No to chyba się powiesze :( Boje się operacji bo czytałem jakie mogą byc konsekwencje...
 
 
zola 


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 557
Skąd: LUBLIN
Wysłany: Czw 23 Lis, 2006   

Chlopie ile ty masz lat??jak bym mial krzywego choci troche to bym sie poddal operacji bez wzgleduna komplikacje,
 
 
HellGuardian

Dołączył: 30 Lip 2006
Posty: 12
Wysłany: Czw 23 Lis, 2006   

Ja mam 14 lat. Czy za tą operację się płaci? I jak długo się na to czeka?
 
 
Gość

Wysłany: Czw 23 Lis, 2006   

Hmm ciezka sprawa, olbrzumie zagiecie sdlaba jakosc foty
 
 
bad ziom 

Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 111
Skąd: Kraina Rozkoszy
Wysłany: Czw 23 Lis, 2006   

Chłopie na co jeszcze czekasz biegnij do lekarza!!
chyba ze wolisz poczekac do odpowiedniego wieku i zrobic operacje jak bedziesz pelnoletni bo teraz to musisz miec zgode rodzicow a pewnie te sprawy cie krepuja
ale chyba im wczesniej tym lepiej

i jeszcze 1 pytanie - masturbujesz sie? jk ci to skrzywienie teraz nie przeszkadza, to luz, ale problem jak wsadzisz penisa do pochwy... (lub do odbytu jesli jestes homo)
 
 
HellGuardian

Dołączył: 30 Lip 2006
Posty: 12
Wysłany: Pią 24 Lis, 2006   

Ja się masturbuje ale z włożenie do pochwy będzie problem . A można w ogóle zrobic operację kiedy jeszcze się rośnie?
I ile się płaci za operację?
 
 
zola 


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 557
Skąd: LUBLIN
Wysłany: Pią 24 Lis, 2006   

Czy w takich sprawach kasa jest wazna,operacje to tylko prywatnie w jakiejs dobrej klinice.
 
 
HellGuardian

Dołączył: 30 Lip 2006
Posty: 12
Wysłany: Nie 26 Lis, 2006   

Ale czy płaci się za to??? Niech ktoś odpowie ile to kosztuje!
 
 
Strikerx 


Wiek: 36
Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 635
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 26 Lis, 2006   odp

masakra ja myślałem że mam mocne skrzywienie ale gdy zobaczyłem te fotke...ja bym pogadał z tatą i jak najszybciej do lekarza....
 
 
HellGuardian

Dołączył: 30 Lip 2006
Posty: 12
Wysłany: Pon 27 Lis, 2006   

dajcie swoje zdjęcia ze skrzywieniami bo chciałbym porównać :oops:
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
Gość

Wysłany: Pon 27 Lis, 2006   

Operacja to ostatecznosc najlepiej kup sobie jeden z extenderow dzialaja one na to schorzenie zwlaszcza PM. Inaczej bedziesz mial klopot z seksem i w przyszlosci ze zdrowiem , kwestia dokrwienia etc. etc.
 
 
zbawiciel

Dołączył: 28 Lis 2006
Posty: 14
Wysłany: Wto 28 Lis, 2006   

jest to naprawde poważny problem. jestem tu pierwszy raz i z tego powodu postanowiłem ci udzielic jak najbardziej konkretnej i obiektywnej odpowiedzi. Mam 19lat i również mialem skrzywienie nawet wieksze niz twoje. takiego typu skrzyienia penisa dokonuje sie tylko i wyłącznie poprzez zabieg prostowania który przeszedłem całkiem niedawno. obecnie jestem po zdjeciu szwów ktore sie usówa po 2tyg. generalnie wacek zdrowieje po ok 2 miechach:) mam wielka nadzieje ze bedzie OK , juz teraz widac wielką różnice kiedy z rana budzi mnie widok prostego wacka :) dla mnie jest to cos nowego w koncu od dziecka mialem skrzywienie ponizej normy(patologia) mocno w dół z czego wynika ze jest to wada wrodzona..
Tak wiec nie zwlekaj z tym i głowa do góry. śmigaj do lekarza po skierowanie do urologa. Nie krepuj sie o tym mówic. wszystko jest do zrobienia dla nich takie korekty prącia do zwykła kosmetyka...
Odnosnie kosztu zabiegu:cena wynosi ok 2500zł, bądz za free(NFZ) JA czekałem przez całe wakacje ponieważ jak wiadomo na kazde refundowane operacje sie troche czeka, ale warto było

odsyłam do witryny mojej kliniki z wrocławia Multimedica dowiesz sie wiecej na temat tej operacji http://www.multimedica.pl/start.php jest galeria polecam oczywiscie w celach edukacyjnych:P
http://www.urologia.com.pl/
pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group