Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     pytanie inne niz wszystkie
Autor Wiadomość
kudlaty13

Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 2
Wysłany: Pon 23 Paź, 2006   pytanie inne niz wszystkie

jestem na forum pierwszy raz wiec witam wszystkich trafilem tu przez zupelny przypadek jednak zainteresowal mnie temat PM chetnie bym go zakupil jednak najpierw prosze Was o opinie jako ze wielu z Was jest urzytkownikiem tego urzadzenia.chodzi o to ze jakis czas temu mialem powazny wypadek samochodowy i niestety obecnie mam bezwladna reke i w zwiazku z tym chce zapytac czy poradzil bym sobie z zakladaniem tego urzadzenia JEDNA REKA prosze o Wasze opinie na ten temat
 
 
chris

Dołączył: 25 Maj 2005
Posty: 6
Wysłany: Wto 24 Paź, 2006   Re: pytanie inne niz wszystkie

[
jedną ręką nie dasz rady założyc pm.
ja kupiłem w styczniu i w sumie są jakieś rezultaty nie jAKIES SPektakularny przyrost ale jednak.Największy w zwisie ok 2 cm .
W zwodzie ok 1 cm .miałem 16 cm obecnie 17 cm.Chciałbym dociągnąc do 20 cm.Myśle że długofalowe stosowanie pm tzn kilka lat , jest w stanie rozciągnąc do 20 cm.Oprocz pm jem penis fit oraz tribulus.no zobaczymy za pół roku :D
 
 
Gość

Wysłany: Sro 25 Paź, 2006   

chris mam pytanie. . . czy nosisz PM od stycznia tego roku i cały czas bez jakiejs wiekszej przerwy ?? ile dni w tygodniu naciagasz ?? robisz jakies przerwy w stosowaniu ?? i jak go przewaznie nosisz do gory główka na dół czy na prosto siedzac ?? Dzieki i Pozro chris.
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
chris

Dołączył: 25 Maj 2005
Posty: 6
Wysłany: Sro 25 Paź, 2006   

bolek24 napisał/a:
chris mam pytanie. . . czy nosisz PM od stycznia tego roku i cały czas bez jakiejs wiekszej przerwy ?? ile dni w tygodniu naciagasz ?? robisz jakies przerwy w stosowaniu ?? i jak go przewaznie nosisz do gory główka na dół czy na prosto siedzac ?? Dzieki i Pozro chris.

tzn nosze pm od stycznia ale z przerwami .NP W KWIETNIU I MAJU NIE NOSIŁEM wcale(pobyt w szpitalu).
jesli chodzi o technikę noszenia to jest tak.
Wypracowałem własny sposób zakładania pm,inny niż podaje producent.
Najpierw przez pierscień pm przeciagam jajka potem członka,jest to możliwe oczywiście tylko w stanie zwisu,i dopiero potem mocuje taśmę wokół głowki i zakładam na zatrzaski.Przy takim założeniu pm jest mniejszy ucisk pierścienia na kośc łonową.Ja zawsze nosze pm głowka do góry.Noszę go normalnie i w pracy i wdomu ,oczywiście z przerwami ponieważ stosuję bardzo inteneywny naciąg.Nic nie widac, nie wystaje jest ok.Staram się nosić pm codziennie po kilka godzin,to jest jak siłownia dla fiuta,krok po kroczku,powolutku ale cierplwie,mam zamiar rozciągnąć do 19 cm no jesli sie uda ,jest moim marzeniem do 20 cm.
pozdro bolek24 . A ty nosisz pm ?
 
 
Gość

Wysłany: Sro 25 Paź, 2006   

Ja tez uzywam PM juz ponad 2 miesiace.Nosze dzien w dzien od 7 do 8 godz przewaznie główka w dół(podobno lepsze rezultaty).Moje efekty to: Koło 1cm wzwodzie w długosci i 0.5 cm w grubosci napewno.A najlepsza jest erekcja jest tak mocna ze stoi przy pepku.Wypas!!! I własnie nie wiem jak to bedzie dalej zeby sie nie okazalo ze teraz bede nosił przez 4 miechy i mi nic nie urosnie i walne w kąt to urządzenie.Tego sie własnie obawiam ze efekt jest na poczatku a pozniej mozna nosic i nosic i nic nie da wiecej.Jak myslicie jest to mozliwe???

Obecnie mam 16cm długosci i 13.5cm grubosci.Chce miec miedzy 17.5 a 18cm długosci i ponad 14 grubosci.Ciekawe czy to realne.Jak ktos wie cos na ten temat to prosze o wypowiedz.Pozdro for all.
  
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Sro 25 Paź, 2006   

tak ? to przestan ego uzywac przez czas 2 miechow wtedy zobaczymy czy efekty pozostaly :]

pozdrawiam.
_________________
zawsze do usług ...
 
 
Gość

Wysłany: Sro 25 Paź, 2006   

Jakbym miał takie myslenie jak ty to ani bym nie kupował czegos takiego.Wszedzie to pisze ze min poł roku trzeba nosic zeby efekty sie w miare utrwaliły.Ja bede nosił z rok przynajmniej :evil: Prosze o wypowiedz ludzi co maja pojecia troche o tym.Pozdro.
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Sro 25 Paź, 2006   

gratuluje wytrwalosci.. :roll:
_________________
zawsze do usług ...
 
 
ccn
Gość
Wysłany: Sro 25 Paź, 2006   

macie cos z muzgami
 
 
Gość

Wysłany: Sro 25 Paź, 2006   

ty masz raczej z ortografia niz my z mozgami :lol: :lol: :lol:
 
 
kudlaty13

Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 2
Wysłany: Nie 29 Paź, 2006   

dzieki chris za info poczekam wiec troche i zycze duzych przyrostow :D
 
 
tb33022 

Dołączył: 08 Cze 2005
Posty: 25
Skąd: PL
Wysłany: Nie 19 Lis, 2006   

Wszyscy krytycznie nastawieni do ćwiczeń i do urzadzeń mają prawdopodobnie największe problemy z rozmiarami ! Trochę wiary Panowie ! Fakty mówią same za siebie ! Ja ćwiczę od blisko 18 miesięcy i mam fajne rezultaty. Zaczynałem od 15,5 cm długości, teraz mam blisko 19 a wzwód silny i długotrwały.
 
 
tomson1986

Dołączył: 23 Sie 2005
Posty: 4
Wysłany: Pon 20 Lis, 2006   

jeb 18 miechow :) podziwiam , ja chcialbym wytrwac z penimasterem jakies 6 miechow , narazie wytrwalem prawie jeden :) Pozdroo 8)
 
 
penis.com.pl
viamax
dick.ens

Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 67
Wysłany: Pon 20 Lis, 2006   

A ja mam takie pytanie - czy Wy mowicie o tym sprzecie za 6 czy cos kolo tego stów??? Najbardziej cieszylo by mnie ta erekcja o ktorej mowicie.... ale urzadzenie za 650zl??? No coz... moze jak zaczne pracowac, moze kiedys sobie pozwole na TAKI wydatek. (na razie skończyłem studia 3 letnie ;-)
 
 
tomson1986

Dołączył: 23 Sie 2005
Posty: 4
Wysłany: Wto 21 Lis, 2006   

Nowy kupisz za 500 zl , uzywany za 350-400
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group