Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     W jakich najdziwniejszych miejscach się masturbowaliście?
Autor Wiadomość
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 551
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 07 Mar, 2024   W jakich najdziwniejszych miejscach się masturbowaliście?

Co do masturbacji najdziwniejsze jak dla mnie to budki leśniczego w lesie 20 lat temu jak na rowerach z kolegami jeździliśmy po lesie tylko po to by znaleźć budke na/w której jeszcze tego nie robiliśmy ;) a co do seksu to to lubie nietypowe miejsca więc było ich tyle że nie wymienię bo wiele pominę choć windy, wc galerii handlowych, przymierzalnie sklepowe a nawet fontanna na rynku tzw. quickie, a dyskoteki czy lodziki podczas prowadzenia samochodu albo za konsolą djską to w pewnym okresie mego życia to był standard ;)
Pytam bo 'poznałem ostatnio' metody mastufrbacji dziewczyn np. w czasie lekcji w szkole czy jazdy konnej, więc pytam, bo ja musiałem prowadzić radiowęzęł w technikum by mieć gdzie koleżanki zabierać by je ugościć i w nich zagościć ;)
 
 
Woytex 


Wiek: 34
Dołączył: 26 Lut 2024
Posty: 31
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 07 Mar, 2024   

Chyba autobus MPK

Bo takie ustronne miejsca typu las, auto, kibelki w szkole czy pracy to raczej standard.
 
 
betor 

Dołączył: 18 Cze 2020
Posty: 306
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 08 Mar, 2024   

W szkole, w klasie seks z dziewczyną. Koleżanka dziewczyny stała na "warcie", pilnowała drzwi a ja robiłem dobrze dziewczynie na stole nauczycielskim. ;]
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 591
Skąd: Cz-wa

Wysłany: Pią 08 Mar, 2024   

michalza napisał/a:
najdziwniejsze jak dla mnie to budki leśniczego w lesie 20 lat temu jak na rowerach z kolegami jeździliśmy po lesie tylko po to by znaleźć budke na/w której jeszcze tego nie robiliśmy ;)

Fajnych miałeś kolegów ;)

U mnie najbardziej nietypowe miejsce to było nad zalewem, zimą, w towarzystwie.
Nie wiem czy to dziwne :lol:
 
 
Devasta 

Wiek: 34
Dołączył: 03 Maj 2018
Posty: 111
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 26 Mar, 2024   

Moje najdziwniejsze miejsce to będzie na lekcji matematyki w pierwszej ławce :)
 
 
penny7 

Dołączył: 20 Sie 2023
Posty: 26
Skąd: nadmorzem
Wysłany: Wto 26 Mar, 2024   

Kiedyś, na studiach podczas egzaminu pisemnego, towarzyszyło mi tak silne napięcie, że ściskając nerwowo i rytmicznie kutaska pomiędzy udami doszedłem do finału. Raz jedyny mi się to zdarzyło.
Egzaminu nie oblałem, ale w spodnie trochę poszło :D
Na szczęście miałem mocno zaciśnięty napletek i gdzieś tam się rozeszło po "okolicy". Zanim zalałem bieliznę zdążyłem do łazienki.
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 645
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 03 Kwi, 2024   

Masturbowałem się w bibliotece szkolnej
 
 
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 432
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw 04 Kwi, 2024   

Piwnica i toaleta w samolocie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group