Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Nagosc na basenie / szatni / przebieralni
Autor Wiadomość
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 20 Mar, 2024   

Stasio napisał/a:
juansto napisał/a:
peterhansen napisał/a:
Tez kapie sie nago, przed i po basenie. Ostatnio byl tez chlopiec ok 10 lat z mlodsza siostra i okolo 6 lat ojcem i sie rozebrali pod prysznicem. Mieliscie takie sytuacje?


Widziałem takie sytuacje czesto i gęsto w Norwegii jak tam pracowałem. W Polsce nioe, ogónie jestesmy mega konserwatywnym krajem w którym nagość jest tematem tabu.
W Norwegii wszyscy chodzili nago i nikt sie na nikogo krzywo nie patrzył.
Co ciekawe Jeszcze 100 lat temu normą była nagość podczas pływania w basenach. Że względów higienicznych kostiumy na basenie mogły mieć tylko kobiety.
Jest o tym na Wikipedii np. https://en.m.wikipedia.org/wiki/Nude_swimming


Podejrzewam, ze nie w Polsce, ale w nieczech bylo to bardzo popularne. Również w ostatnich latach.
 
 
Ziomo_007 

Dołączył: 22 Sty 2024
Posty: 10
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 20 Mar, 2024   

peterhansen napisał/a:
Tez kapie sie nago, przed i po basenie. Ostatnio byl tez chlopiec ok 10 lat z mlodsza siostra i okolo 6 lat ojcem i sie rozebrali pod prysznicem. Mieliscie takie sytuacje?


Spotkałem się raz z taką sytuacją. Ojciec z córką około 4-5 lat i syn około 5-6 lat. Wchodzę do pomieszczenia z prysznicami (męskie), a tam ojciec mówi że trzeba się umyć po każdym basenie i równocześnie nakłada żel na ręce każdego. Oboje się namydlili dokładnie wraz z opuszczeniem strojów (nie ściągali) i tak sie opłukali, dodatkowo rozmawiając z ojcem na temat minionej lekcji pływania. Nie było w nich wstydu, widać było że to dla nich normalna sytuacja. Nikt nie robił problemu, a obok były osoby pod natryskami, niektóre nagie, niektóre w strojach. Myślę, że za 20 lat dogonimy zachód w podejściu do nagości.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group