Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Plaża nudystów
Autor Wiadomość
penny7 

Dołączył: 20 Sie 2023
Posty: 26
Skąd: nadmorzem
Wysłany: Nie 24 Gru, 2023   

[quote="rafal99"]
czarn napisał/a:
Może wynika to z faktu, że starsze pokolenia odbywały obowiązkową służbę wojskową, gdzie wszyscy musieli kąpać się wspólnie, przez co dla nich wspólna nagość jest naturalna.


Myślę, że pokolenie które takiej służby już nie odbywało dobija 50-ki więc wspólne kąpiele raczej nie maja już wpływu na chęć do golasowania. Zwłaszcza, że wśród nagich kobiet na plaży też przeważa wiek średni :wink:
Byś może to po porostu nabierany z wiekiem dystans do własnego ciała (i nie tylko) sprawia, że z wiekiem nie mamy problemu z własną nagością na plaży. Poza tym społeczeństwo zwyczajnie się starzeje i przeciętna wieku na plaży (jak i nie na plaży) będzie się przesuwać w górę.
Na zagranicznych plażach widać to jeszcze bardziej.
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 592
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Pią 29 Gru, 2023   

rafal99 napisał/a:
To niestety prawda. Dziwi mnie to, ponieważ paradoksalnie osoby młode, które mają co pokazać najbardziej się wstydzą w przeciwieństwie do starszych, u których wiek zrobił swoje. Widać to chociażby na basenach, gdzie w swojej grupie wiekowej jestem jednym z nielicznych, którzy biorą prysznic na golasa. O wiele częściej nago kąpią się starsi ode mnie. Może wynika to z faktu, że starsze pokolenia odbywały obowiązkową służbę wojskową, gdzie wszyscy musieli kąpać się wspólnie, przez co dla nich wspólna nagość jest naturalna.

Bardzo ciekawe obserwacje: wydawałoby się, że powinno być odwrotnie.
 
 
Siwy1945 

Wiek: 39
Dołączył: 28 Lut 2022
Posty: 128
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 10 Sty, 2024   

Korzystam z takich plaż jak tylko mam taką okazję uwielbiam opalać się nago oraz tak pływać. Jeśli nie plaża to mam kilka km za moim miastem taką miejscówkę nad rzeką gdzie pływam nago i się opalam.😉😉



 
 
penis.com.pl
andropenis
fenis 

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 357
Skąd: warszawa
Wysłany: Sro 10 Sty, 2024   

Czy inni też tam chodzą? Sam szukałem jakiejś miejscówki pod Warszawą w ostatnim czasie ;)
 
 
Siwy1945 

Wiek: 39
Dołączył: 28 Lut 2022
Posty: 128
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 10 Sty, 2024   

fenis napisał/a:
Czy inni też tam chodzą? Sam szukałem jakiejś miejscówki pod Warszawą w ostatnim czasie ;)


Niestety przez ostatnie trzy lata były tylko cztery jak dobrze pamiętam sytuację że ktoś opalał się i pływał w tym czasie jak ja byłem a jestem w okresie letnim tam dość często. Niestety u nas takie opalanie tak naprawdę dla większości ludzi jest czymś niezrozumiałym i dziwnym
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 11 Sty, 2024   

Wiele osób chodzi w to miejsce:
https://travel-mates.pl/polska/warszawa/plaza-naturystow-zawady-warszawa/
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 551
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 12 Sty, 2024   

Raz tam byłem, a że bylo lato i ciepło to było sporo osób. Minusem jest na pewno fakt, ze trzeba przedzierać się przez krzaki aby tam dojść.
Na miejscu każdy zajmował się sobą.
 
 
rafal99 

Wiek: 24
Dołączył: 16 Lip 2021
Posty: 12
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 12 Sty, 2024   

Cytat:
Myślę, że pokolenie które takiej służby już nie odbywało dobija 50-ki więc wspólne kąpiele raczej nie maja już wpływu na chęć do golasowania.

Niezupełnie, ostatni pobór do wojska odbył się w 2008 roku, a więc ostatnie roczniki, które odbywały służbę są w tej chwili przed 40. Chciałem tylko zaznaczyć, że to pokolenie jest bardziej naturalnie nastawione do wspólnej nagości, co wyraźnie widać na przykładzie basenowych pryszniców, gdzie właśnie oni o wiele częściej kąpią się nago niż młodsi mężczyźni. Skoro młodzi mają problem ze wspólną kąpielą wśród własnej płci to tym bardziej nie można liczyć, że będą oni korzystać z plaż nudystów.
 
 
gotb 

Dołączył: 13 Paź 2020
Posty: 226
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 13 Sty, 2024   

Jak ktoś się nie upiera do wchodzenia do wody i oglądania innych golasów, to wszędzie jest mnóstwo ustronnych miejsc gdzie można się samemu lub z ładniejszą połową wybrać na opalanie najintymniejszych zakamarków. Osłonięty od ulicy kawałek ogródka, łąka przy mało uczęszczanym górskim szlaku, niepopularny kawałek jeziora czy zalewu, itp.
 
 
Ziomo_007 

Dołączył: 22 Sty 2024
Posty: 10
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 22 Sty, 2024   

onesa napisał/a:
Wiele osób chodzi w to miejsce:
https://travel-mates.pl/polska/warszawa/plaza-naturystow-zawady-warszawa/



Byłem na tej plaży dwa razy. Bardzo polecam, super atmosfera.Nagi wypoczynek daje najwięcej energii.
 
 
adamos125 

Dołączył: 25 Sty 2024
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 25 Sty, 2024   

Chodzę regularnie na plażę nudystów. Uwielbiam opalać się nago i nie zamieniłbym tej przyjemności na opalanie się tekstylnie, choć czasem jestem zmuszony do takiej formy opalania się. Na plaży panuje miła atmosfera. Można poznać też fajne osoby. Co do erekcji, to według mnie jest to normalna rzecz. Nie uważam, że trzeba się z nią jakoś specjalnie kryć, aczkolwiek masturbacja i wszelkie inne zachowania o podłożu seksualnym nie są miłe widziane na plaży nudystów. Wiem, że wiele młodych osób boi się przyjść na plażę nudystów ze względu na erekcję, ale naprawdę nie ma się czego krępować. Do zobaczenia na plaży! :D
 
 
Czerwikss 

Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 261
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 16 Lut, 2024   

adamos125 napisał/a:
Chodzę regularnie na plażę nudystów. Uwielbiam opalać się nago i nie zamieniłbym tej przyjemności na opalanie się tekstylnie, choć czasem jestem zmuszony do takiej formy opalania się. Na plaży panuje miła atmosfera. Można poznać też fajne osoby. Co do erekcji, to według mnie jest to normalna rzecz. Nie uważam, że trzeba się z nią jakoś specjalnie kryć, aczkolwiek masturbacja i wszelkie inne zachowania o podłożu seksualnym nie są miłe widziane na plaży nudystów. Wiem, że wiele młodych osób boi się przyjść na plażę nudystów ze względu na erekcję, ale naprawdę nie ma się czego krępować. Do zobaczenia na plaży! :D


Tak szczególnie, ze erekcja może zostać wywołana nie tylko przed podniecenie. U mnie często następuje jak się o coś otrę, ale nie znaczy to, ze od razu chcę wiadomo co
 
 
Ziomo_007 

Dołączył: 22 Sty 2024
Posty: 10
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 19 Lut, 2024   

Potwierdzam, erekcji nie ma się co bać. Ja też miałem takie obawy przed pierwszym razem na plaży nudystów, ale jak już przyszedłem i się rozebrałem, to było to bardzo naturalne i erekcja mi nie siedziała w głowie. Co prawda zdarzyła się taka pół erekcja (od czego , nie wiem) ale chwila leżenia na brzuchu i po problemie i to było zaraz na samych początkach mojej przygody z nudyzmem.
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
betor 

Dołączył: 18 Cze 2020
Posty: 306
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 26 Lut, 2024   

Pełny wzwód to nie, ale pół wzwód to tak. Od nagrzania słońcem.
Od widoczków może też.
Wtedy idę popływać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group