Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Po operacji przepukliny pachwinowej
Autor Wiadomość
Siwy1945 

Wiek: 39
Dołączył: 28 Lut 2022
Posty: 128
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 02 Lut, 2024   Po operacji przepukliny pachwinowej

Cześć wszystkim trochę czasu nie było mnie na forum z powodów zdrowotnych kilka dni temu przeszem operację przepukliny pachwinowej prawej . Nie była to tak zwykła przepuklina bo doszło do tego że prawe jądro przemieściło się samo kanałem pachwinowym do góry brzucha lekarz powiedział że pierwszy raz spotyka się z taką sytuacją więc oprócz samej przepukliny musiał jeszcze poradzić sobie z tym jądrem trochę się namęczył ale poradził sobie perfekcyjnie do tego stopnia że przed operacją miałem między prawym a lewym jądrem około dwóch centymetrów różnicy było to bardzo widoczne moszna była mocno nierówna krzywa nie wiem jak to dokładnie napisać mam gdzieś zdjęcia przed operacją moszny więc jeśli ktoś chce to mogę pokazać natomiast teraz po operacji przepukliny mam idealnie symetryczną mosznę jądra są ułożone co do milimetra
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 06 Lut, 2024   

Dobrze wsystko się goi? Moim zdaniem efekt będzie można ocenić dopiero po czasie jak już wszystko się zagoi. Ale fajnie, ze operacja przebiegła pomyślnie.

Miałeś znieczulenie ogólne?
 
 
Siwy1945 

Wiek: 39
Dołączył: 28 Lut 2022
Posty: 128
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 10 Lut, 2024   

juansto napisał/a:
Dobrze wsystko się goi? Moim zdaniem efekt będzie można ocenić dopiero po czasie jak już wszystko się zagoi. Ale fajnie, ze operacja przebiegła pomyślnie.

Miałeś znieczulenie ogólne?


Cześć co do znieczulenia to miałem w kręgosłup od pasa w dół byłem znieczulony, co do tego jeśli chodzi o gojenie to szwy już zdjęte w środę blizna wygląda ok i wszystko było dobrze do piątku teraz coś się dzieje w poniedziałek będę szedł do lekarza
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
betor 

Dołączył: 18 Cze 2020
Posty: 306
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 12 Lut, 2024   

Dobrze, że zabieg się udał. Jeśli możesz to daj zdjęcia porównawcze tutaj na forum.
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 15 Lut, 2024   

Siwy1945 napisał/a:
juansto napisał/a:
Dobrze wsystko się goi? Moim zdaniem efekt będzie można ocenić dopiero po czasie jak już wszystko się zagoi. Ale fajnie, ze operacja przebiegła pomyślnie.

Miałeś znieczulenie ogólne?


Cześć co do znieczulenia to miałem w kręgosłup od pasa w dół byłem znieczulony, co do tego jeśli chodzi o gojenie to szwy już zdjęte w środę blizna wygląda ok i wszystko było dobrze do piątku teraz coś się dzieje w poniedziałek będę szedł do lekarza


I jak wizyta?
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 551
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 23 Lut, 2024   Re: Po operacji przepukliny pachwinowej

Siwy1945 napisał/a:
Cześć wszystkim trochę czasu nie było mnie na forum z powodów zdrowotnych kilka dni temu przeszem operację przepukliny pachwinowej prawej . Nie była to tak zwykła przepuklina bo doszło do tego że prawe jądro przemieściło się samo kanałem pachwinowym do góry brzucha lekarz powiedział że pierwszy raz spotyka się z taką sytuacją więc oprócz samej przepukliny musiał jeszcze poradzić sobie z tym jądrem trochę się namęczył ale poradził sobie perfekcyjnie do tego stopnia że przed operacją miałem między prawym a lewym jądrem około dwóch centymetrów różnicy było to bardzo widoczne moszna była mocno nierówna krzywa nie wiem jak to dokładnie napisać mam gdzieś zdjęcia przed operacją moszny więc jeśli ktoś chce to mogę pokazać natomiast teraz po operacji przepukliny mam idealnie symetryczną mosznę jądra są ułożone co do milimetra


I jak z czasem?
 
 
Siwy1945 

Wiek: 39
Dołączył: 28 Lut 2022
Posty: 128
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 09 Kwi, 2024   

Miałem znieczulenie miejscowe w kręgosłup, minęło już 9 tygodni od operacji i już dobrze wszystko wygląda jestem zadowolony

[ Dodano: Sro 10 Kwi, 2024 ]
betor napisał/a:
Dobrze, że zabieg się udał. Jeśli możesz to daj zdjęcia porównawcze tutaj na forum.


Tak to wyglądało jak jądro było przesunięte w kanał pachwinowy w momencie kiedy penis był częściowo pobudzony

www.imagebam.com/view/MEA0O1P

www.imagebam.com/view/MEA0O1Q

www.imagebam.com/view/MEA0O1S

Dla porównania te dwa są zarobione świeżo po goleniu z innej perspektywy gdzie penis jest w częściowo pobudzony

www.imagebam.com/view/MERZ2VD

www.imagebam.com/view/MERZ2VF

Znalazłem też dwa zdjęcie w pełnym wzwodzie gdzie jądro jest w kanale pachwinowym , ale nie dodaje bo nie mam zdjęcia jak aktualnie wygląda
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 10 Kwi, 2024   

Naprawdę dobrze to się prezentuje
 
 
Siwy1945 

Wiek: 39
Dołączył: 28 Lut 2022
Posty: 128
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 10 Kwi, 2024   

onesa napisał/a:
Naprawdę dobrze to się prezentuje


Dziękuję ale jeszcze trochę czasu potrzeba żeby dobrze się zagoiło

[ Dodano: Sro 10 Kwi, 2024 ]
onesa napisał/a:
Naprawdę dobrze to się prezentuje


Do pełnej erekcji jeszcze trochę brakuje ale jest już coraz lepiej, pierwsze zdjęcia w pełnej erekcji jeszcze przed operacją, wiadomo wszystko jeszcze ogranicza bo mocno był jednak brzuch pocięty ale z dnia na dzień jest co raz większy progres 😈😈



 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group