Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Zerowa ruchliwość penisa podczas wzwodu
Autor Wiadomość
Servi 

Dołączył: 26 Sty 2024
Posty: 2
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią 26 Sty, 2024   Zerowa ruchliwość penisa podczas wzwodu

Od 5 roku życia przez 15 lat ocierałem sobie penisa o łóżko lub podłogę oczywiście w ubraniu, lewo, prawo i po 15 min spuszczałem się ale ten wzwód nie był pełny więc miałem wytrysk przy miękkim lub pół miękkim penisie. Odkąd pamiętam ten penis nie był taki jaki powinien, u każdego jest elastyczny i można nim poruszać na boki a u mnie sztywny, lekko skierowany w górę i jest 0 ruchliwość podczas pełnego wzwodu przez co miłosna pozycja podczas seksu ,,na jeźdźca" jest niemożliwa bo nie da się go przesunąć w przód tylko przylega bardziej do brzucha. Nie wiem czy to zbieg okoliczności czy jest taki przez to co nim robiłem. Za co mnie tak pokarało. Jest też mały, czy to też mogło pochamować jego przyrost przez ten debilizm, który robiłem od dzieciństwa?
Nie wiem dlaczego taki idiotyzm mi się w głowie narodził z tak młodych lat i nie wiem dlaczego tak długo to robiłem.
Błagam pomóżcie mi!!!
Da się to jakoś cofnąć, naprawić?
 
 
Przeciętny 30 

Dołączył: 25 Paź 2021
Posty: 115
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: Nie 28 Sty, 2024   

Myślę że trochę dramatyzujesz. Mały to znaczy ile? Tu pewnie też przesadzasz
 
 
Servi 

Dołączył: 26 Sty 2024
Posty: 2
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie 28 Sty, 2024   

12 cm
 
 
penis.com.pl
andropenis
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 29 Sty, 2024   

Nie jest to taki mały penis, po prostu średniak. Polecam nie patrzeć się na filmy oraz to jak się chwala inni, ale na dane statystyczne. W Polsce wielkość penisa oscyluje pomiędzy 12 a 14 cm tak więc jest w normie.

Natomiast sztywnosć nie jest już raczej normalną sytuacją. Tak więc najlepiej byłoby wybrać się do lekarza (polecam poszukać na forum rekomendacji, bo jest ich wiele).
 
 
Chomiczy 


Wiek: 34
Dołączył: 09 Maj 2023
Posty: 46
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 29 Sty, 2024   

Odnośnie sztywności- zgadzam się z Onesą- tylko lekarz może coś pomóc.

Co do rozmiaru- Twoje "ocieranie" nie powinno wpłynąć na rozmiar ;)
_________________
„Nie oczekujcie od dnia tego, co mogą dać jedynie lata. Ale nie zapominajcie, że lata składają się z wielu dni, dlatego postanówcie, że nie zmarnujecie ani jednego dnia.” Johan Michael Sailer
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 591
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Wto 13 Lut, 2024   

Servi napisał/a:
Za co mnie tak pokarało.

Wbrew obiegowym opiniom, to tak nie działa. Gdyby ktoś/coś chciało nas pokarać za głupoty z dzieciństwa czy młodości, wielu z nas miałoby przesrane ;)
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 15 Lut, 2024   Re: Zerowa ruchliwość penisa podczas wzwodu

Servi napisał/a:
Od 5 roku życia przez 15 lat ocierałem sobie penisa o łóżko lub podłogę oczywiście w ubraniu, lewo, prawo i po 15 min spuszczałem się ale ten wzwód nie był pełny więc miałem wytrysk przy miękkim lub pół miękkim penisie. Odkąd pamiętam ten penis nie był taki jaki powinien, u każdego jest elastyczny i można nim poruszać na boki a u mnie sztywny, lekko skierowany w górę i jest 0 ruchliwość podczas pełnego wzwodu przez co miłosna pozycja podczas seksu ,,na jeźdźca" jest niemożliwa bo nie da się go przesunąć w przód tylko przylega bardziej do brzucha. Nie wiem czy to zbieg okoliczności czy jest taki przez to co nim robiłem. Za co mnie tak pokarało. Jest też mały, czy to też mogło pochamować jego przyrost przez ten debilizm, który robiłem od dzieciństwa?
Nie wiem dlaczego taki idiotyzm mi się w głowie narodził z tak młodych lat i nie wiem dlaczego tak długo to robiłem.
Błagam pomóżcie mi!!!
Da się to jakoś cofnąć, naprawić?


No dobra i coś zrobiłeś w tym kierunku?
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 551
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 23 Lut, 2024   

Mały to znaczy ile?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group