Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Masturbacja czestotliwosc mast a wiek
Autor Wiadomość
maurito 

Wiek: 34
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 22
Skąd: Krakow
Wysłany: Pon 15 Sty, 2024   Masturbacja czestotliwosc mast a wiek

Siema jak u Was z wiekiem z masturbacja czy częstotliwość się zmieniła czy nadal taka sam chęć
 
 
Chomiczy 


Wiek: 34
Dołączył: 09 Maj 2023
Posty: 47
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 15 Sty, 2024   

W moim przypadku nie jest to powiązane z wiekiem, a ilością spraw na głowie, co owocuje większym lub mniejszym libido :)
No i oczywiście jak "plac zabaw u żony otwarty" to seks jest lepszy niż zabawa samotnie :)
_________________
„Nie oczekujcie od dnia tego, co mogą dać jedynie lata. Ale nie zapominajcie, że lata składają się z wielu dni, dlatego postanówcie, że nie zmarnujecie ani jednego dnia.” Johan Michael Sailer
 
 
Dekarion 

Dołączył: 03 Lip 2020
Posty: 253
Skąd: Zabrze
Wysłany: Wto 16 Sty, 2024   

Jestem w stałym związku i się nie masturbuję. Jednak nie dlatego, ze nie mam ochoty - ochota jest ale powstrzymuje się z masturbacją ze względu na moją partnerkę. Ona uwielbia jak mam silne orgazmy i obfite wytryski. Bardzo ją to kręci. Masturbując się codziennie - te wytryski są jednak mniejsze i mniej intensywne. A na przykład po 3 dniach bez seksu i masturbacji rozkosz i doznania jak i sam orgazm są zdecydowanie większe
U mnie to w sumie nie ma korelacji z wiekiem.
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 592
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Pią 19 Sty, 2024   

U mnie tak samo:
Chomiczy napisał/a:
W moim przypadku nie jest to powiązane z wiekiem, a ilością spraw na głowie, co owocuje większym lub mniejszym libido :)
 
 
minetman 

Wiek: 65
Dołączył: 23 Lip 2023
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 31 Sty, 2024   

Dzień dobry, mam 65 lat i w porównaniu do tego co wcześniej to zdecydowanie libido mi siadło. Onanizuje się tak mniej więcej raz w tygodniu ale wytryski są niezbyt udane :) Najczęściej robię to długo, wówczas tryska trochę więcej. Dodam,że przez wiele lat byłem żonaty i uprawiałem sex , dodatkowo waliłem równo.
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 645
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 01 Lut, 2024   

Teraz się masturbuję jakieś 1-2 razy dziennie. Czasami 0. Jak byłem/będę z dziewczyną to rzadziej, ale też podczas wspólnych zabaw czasami.
Myślę, że ilość masturbowania się niekoniecznie zależy od wieku, a od stanu umysłu i ilości seksu poza tym. Ale nie widzę powodu, żeby bycie w związku miało się jakoś z masturbacją wykluczać.

Z drugiej strony kiedyś gadałem z dziewczyną, która dała mi od siebie dobrą radę: "Nigdy nie masturbuj się przy dziewczynie". Dobrze, że nie posłuchałem :D

Jest szansa, że poza jakimiś społecznymi czynnikami, z wiekiem ludzie coraz mniej się masturbują właśnie z powodu zmniejszania się napięcia seksualnego.
 
 
Czerwikss 

Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 261
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 16 Lut, 2024   

Onanizm to coś zupełnie innego niż sex z kobietą. Czasem czuję, że z moją ręką jestem bardziej wyzwolony niż z kobietą. Jestem w związku i do tego po trzydziestce i nie odmawiam sobie tej przyjemności. To jest jedyny nałóg, którego się nie pozbędę :)

37 lat i podpisuję się po tym
 
 
siferius90 

Wiek: 34
Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 78
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią 16 Lut, 2024   

toton napisał/a:


Z drugiej strony kiedyś gadałem z dziewczyną, która dała mi od siebie dobrą radę: "Nigdy nie masturbuj się przy dziewczynie". Dobrze, że nie posłuchałem :D



Dlaczego dała taką radę? Wyjaśniła to jakoś?

Ja mam mieszane doświadczenia. Moją obecną partnerkę widok mnie podczas onanizmu podnieca. Stosujemy to czasem jako grę wstępną. Z drugiej strony jedna moja ex nie mogła przeboleć faktu, że się masturbuję i zerwała (choć twierdziła, że powód był inny).
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 592
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Nie 18 Lut, 2024   

siferius90 napisał/a:
Dlaczego dała taką radę? Wyjaśniła to jakoś?

Czasem lepiej nie próbować zrozumieć kobiety ;) Może nawet częściej niż czasem :mrgreen:
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 645
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 19 Lut, 2024   

siferius90 napisał/a:
toton napisał/a:


Z drugiej strony kiedyś gadałem z dziewczyną, która dała mi od siebie dobrą radę: "Nigdy nie masturbuj się przy dziewczynie". Dobrze, że nie posłuchałem :D



Dlaczego dała taką radę? Wyjaśniła to jakoś?

Ja mam mieszane doświadczenia. Moją obecną partnerkę widok mnie podczas onanizmu podnieca. Stosujemy to czasem jako grę wstępną. Z drugiej strony jedna moja ex nie mogła przeboleć faktu, że się masturbuję i zerwała (choć twierdziła, że powód był inny).



Skąd wiedziała, ze się masturbujesz? O takich rzeczach nie trzeba im wcale mówić. Czasami lepiej to zatrzymac dla siebie.
 
 
siferius90 

Wiek: 34
Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 78
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon 19 Lut, 2024   

toton napisał/a:



Skąd wiedziała, ze się masturbujesz? O takich rzeczach nie trzeba im wcale mówić. Czasami lepiej to zatrzymac dla siebie.


No może i lepiej, ale ten temat jest bardzo podniecający. :)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 20 Lut, 2024   

Mogłeś po prostu powiedzieć jej, ze się nie masturbujesz i temat zamknięty :P
 
 
siferius90 

Wiek: 34
Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 78
Skąd: Toruń
Wysłany: Wto 20 Lut, 2024   

I znowu by wyszło, że 90% facetów się masturbuje a 10% kłamie :)
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 432
Skąd: Toruń
Wysłany: Sro 21 Lut, 2024   

siferius90 napisał/a:
I znowu by wyszło, że 90% facetów się masturbuje a 10% kłamie :)


No coż, cel uświęca środki :)
 
 
walikonik 

Wiek: 58
Dołączył: 10 Kwi 2024
Posty: 5
Skąd: warszawa
Wysłany: Sro 10 Kwi, 2024   Re: Masturbacja czestotliwosc mast a wiek

maurito napisał/a:
Siema jak u Was z wiekiem z masturbacja czy częstotliwość się zmieniła czy nadal taka sam chęć
Z tym różnie bywa, ale raz dziennie przynajmniej jest konik zwalony
_________________
wali konik
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group