Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Marzenie piss
Autor Wiadomość
Fotograf01 

Dołączył: 16 Maj 2021
Posty: 19
Skąd: Śląskie
Wysłany: Pią 11 Sie, 2023   Marzenie piss

Mam do was takie pytanie mógłby mi ktoś doradzić jak to zrobić ? Moim największym marzeniem jest potrzymać przy sikaniu jakiegoś penisa przy pisuarze tylko jest taki problem ze nie mam z kim tego zrobić i już od dawna zastawiałem się aby pójść do jakieś galerii i komuś to zaproponować czy to dobry pomysł ? Lub jakbym mógł to zrobić ?
 
 
Łili 

Dołączył: 28 Mar 2022
Posty: 72
Skąd: Polska- Dolnyśląsk
Wysłany: Pią 11 Sie, 2023   

Możesz mi zaproponować xd chętnie bym się zgodził 😁
Gdybyś na początku patrzył i się nie płoszył to już byłby znak 🙂
_________________
Pozdrawiam
Łili
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 14 Sie, 2023   

Nie proponowałabym iść do galerii oraz pytać się randomowych gości, bo możęsz spotkać się z nieprzyjemną sytuacją.
Najlepiej będzie to zaaranżować czyli znaleźć drugą osobę, którą kręcaa takie klimaty
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 591
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Sro 16 Sie, 2023   

Czy mi się tylko wydaje, czy taki temat już był?
Tak czy inaczej, uważam podobnie jak onesa.
 
 
betor 

Dołączył: 18 Cze 2020
Posty: 306
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 24 Sie, 2023   

Od zawsze byłem hetero, miałem w życiu kilka partnerek. Kobiety mnie ogromnie pociągają i sex z nimi to coś cudownego. Jednak kilka lat temu, będąc samotny i wyposzczony trafiłem na portal randkowy i odkryłem fascynację penisami. Ogromnie mnie podnieca patrzenie zwłaszcza na wydepilowane. Pewnego dnia po wielu propozycjach umówiłem się z kolesiem u mnie, na to że powalimy i zrobi mi loda. Byłem mocno speszony ale przełamałem się. Przyjechał i mało rozmawiając rozebraliśmy się. Był wysoki i szczupły i miał znacznie większego penisa. Zaczął ssać mi kutasa. Było bardzo przyjemnie. Tak się napaliłem, że zacząłem nie tylko trzepać mu jego wielką pałę, ale wziąłem do buzi, mimo że bym nigdy siebie o to nie podejrzewał. Było świetnie. to wydarzenie zapadło mi w pamięć i często do niego wracam i fantazjuję. To cudowne uczucie trzymać w ręku czyjegoś rosnącego kutasa i patrzeć jak się spuszcza. Chciałbym tego spróbować jeszcze raz, ale jestem w poważnym związku z kobietą...Układa się, sex choć raczej rzadko jest cudowny ale... no właśnie...
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 551
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 28 Sie, 2023   Re: Marzenie piss

Fotograf01 napisał/a:
Mam do was takie pytanie mógłby mi ktoś doradzić jak to zrobić ? Moim największym marzeniem jest potrzymać przy sikaniu jakiegoś penisa przy pisuarze tylko jest taki problem ze nie mam z kim tego zrobić i już od dawna zastawiałem się aby pójść do jakieś galerii i komuś to zaproponować czy to dobry pomysł ? Lub jakbym mógł to zrobić ?


Najprędzej w jakimś gejowskim barze.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group