Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Masturbacja przy zwierzętach
Autor Wiadomość
Czerwikss 

Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 261
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 16 Sie, 2023   Masturbacja przy zwierzętach

Czy jesli macie jakieś zwierzęta w domu typu kot czy pies, to czy masturbujecie się w ich obecności? Może się to wam wydać dziwne, ale ja nie mogę tego robić kiedy obserwuje mnie kot. Po prostu jest to krępujące dla mnie kiedy czuje na sobie jego wzrok, mam wrażenie że on rozumie o co chodzi i gardzi mną okrutnie. Też tak macie?
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 551
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 17 Sie, 2023   

Nigdy mi to nie przeszkadzało, nie zwracałem uwagi na takie szczegóły o ile podczas seksu futrzak nie wlazi w paradę ;) . Na szczęście nigdy nie doszło do tak konfliktowych sytuacji. No a przy papugach to problem nie istnieje bo siedzą w swojej klatce i nie zwracają uwagi na to co się dzieje...
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 21 Sie, 2023   

W czasie seksu, zwykle podczas bardziej wartkiej akcji, do sypialni wsuwał się łeb futrzaka. Tylko raz, jako szczeniak usiłował sprawdzić co się dzieje :)
Potem, jako dorosły pies, po sprawdzeniu, że jego pani nie jest w niebezpieczeństwie, wracał na legowisko i po paru obrotach zaczynał mlaskać i zasypiał z chrapaniem.
Wszystkie miały ten rytuał, nawet suczka :D
 
 
penis.com.pl
bathmate
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 645
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 22 Sie, 2023   Re: Masturbacja przy zwierzętach

Czerwikss napisał/a:
Czy jesli macie jakieś zwierzęta w domu typu kot czy pies, to czy masturbujecie się w ich obecności? Może się to wam wydać dziwne, ale ja nie mogę tego robić kiedy obserwuje mnie kot. Po prostu jest to krępujące dla mnie kiedy czuje na sobie jego wzrok, mam wrażenie że on rozumie o co chodzi i gardzi mną okrutnie. Też tak macie?


Leżę :) Może jest kastrowany i się zastanawia, czy też nie pozbawić Cię fujary.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group