Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     czy to prawda
Autor Wiadomość
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 432
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią 30 Cze, 2023   czy to prawda

Na jednym forum (nie, nie katolickim) mężczyźni pisali że zbyt częste fapanie sprawia że chłopak/mężczyzna niewieścieje. Twierdzili że jak przez dłuższy czas się nie masturbują to stają się pewniejsi siebie, mają więcej energii do działania, mniej boją się podejść do ładnej laski, i obniża im się głos. Tłumaczyli to tym że walenie konia obniża poziom testosteronu, i podnosi poziom prolaktyny.

Czy zauważyliście coś takiego u siebie, czy to tylko ich wkrętka?
 
 
Chomiczy 


Wiek: 34
Dołączył: 09 Maj 2023
Posty: 46
Skąd: Gliwice

Wysłany: Pią 30 Cze, 2023   

Brzmi jak teksty z nauk przedmałżeńskich :)

Wg informacji jakie mam + to co znalazłem w internecie, masturbacja ma marginalny wpływ na testosteron.
Z różnych przyczyn miałem kiedyś okres abstynencji (circa 25dni) i zaobserwowałem reakcję organizmu w drugą stronę niż przytoczona przez Ciebie ;)

Podsumowując- w mojej opinii- bullshit :)
_________________
„Nie oczekujcie od dnia tego, co mogą dać jedynie lata. Ale nie zapominajcie, że lata składają się z wielu dni, dlatego postanówcie, że nie zmarnujecie ani jednego dnia.” Johan Michael Sailer
 
 
fenis 

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 357
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon 03 Lip, 2023   

Bzdury. Po prostu rózni ludzie mają inne potrzeby seksualne i odczuwają potrzebę aby sobie ulżyć.
 
 
penis.com.pl
viamax
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 591
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Pon 03 Lip, 2023   

dkbb napisał/a:
Twierdzili że jak przez dłuższy czas się nie masturbują to stają się pewniejsi siebie, mają więcej energii do działania

To akurat wydaje się możliwe. Nie bez przyczyny sportowcy (szczególnie piłkarze) mają zakaz uprawiania seksu przed ważnymi zawodami/meczami.
 
 
Dekarion 

Dołączył: 03 Lip 2020
Posty: 253
Skąd: Zabrze
Wysłany: Czw 06 Lip, 2023   

Ad 1: Teoretycznie tak. Powinien wzrosnąć wtedy delikatnie poziom testosteronu, co może mieć wpływ na samopoczucie i pewność siebie. W moim odczuciu warto spróbować. Ja, po tygodniowej abstynencji, zawsze mam więcej siły i ochoty na wszystko ;)

Ad 2: To nie do końca tak działa. Po waleniu masz po prostu strzał endorfiny i wyrównanie testosteronu -koniec. Przy stosunku jest to trochę bardziej skomplikowane, główną różnicą jest chyba fakt, że czujesz się spełniony - nie tylko fizycznie, ale masz też satysfakcję z całego aktu
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 645
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 11 Lip, 2023   

Bardzo często walę konia i nie zauważyłem żadnych zmian, bym zniewieściał, laski też ma często i są mną zainteresowane, więc to jakaś ściema.
 
 
Czerwikss 

Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 261
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 12 Lip, 2023   

Jakieś pierdzielenie, masturbacja nie przeszkadza mi w seksie z kobietą :)
 
 
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 432
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią 14 Lip, 2023   

Ale tak na serio :

1.Czy faktycznie można stać się pewniejszym siebie dzięki braku masturbacji?

2. Skoro po waleniu facet niewieścieje, to czy po ruchaniu też?

Pytam serio.
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 645
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 17 Lip, 2023   

Ad 2:
Jesli nie widzisz roznicy - wal.
Zaoszczedzisz sobie od cholery klopotow z kobietami.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group