Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Chciec to móc?
Autor Wiadomość
Mayer88

Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 2
Skąd: Wawa
Wysłany: Wto 15 Sie, 2006   Chciec to móc?

Witam!
Trafiłem na to forum bardzo przypadkiem, natomiast jeżeli już tu jestem, to pomyślałem że się z wami podzielę moim problemem(liczę na jakieś rady). Mój problem jest natury czysto technicznej i boję się, że to może być coś poważnego. Mam 18 lat, a to jest podobno wiek w którym męska potencja i aktywność seksualna osiąga swoje apogeum, że aż kipią gacie… 
Jestem z dziewczyną od 3 miesięcy i niedawno na wakacjach odbył się nasz wspólny stosunek, z tym że w pewnym momencie naszych igraszek „opadała” moja potencja i straciłem ochotę na dalszy seks… Nie wiem z czym to może być związane, przedtem nie miałem takich problemów. Przez cały dzień kiedy się z nią całuję i czule pieszczę, jestem podniecony a mój penis stoi mocno na baczność, natomiast kiedy dojdzie do czego, to opada(jak na złość:/). Może to stres? Może za bardzo się przejmuję tym, że nawalę? A może jestem chory, bo to na pewno nie jest wina mojej partnerki, gdyż jest ona dla mnie podniecająca. Proszę pomóżcie !!
 
 
kafel
Gość
Wysłany: Pią 25 Sie, 2006   

w moim przypadku to był stres ze sie nie sprawdze , dasz rade moze nie od razu ale to przyjdzie z czasem
 
 
rybek24

Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 1
Wysłany: Sob 28 Paź, 2006   

mam podobny problem! Tyle samo lat.. moja dziewczyna rowniez b. mnie podnieca! podczas pieszczot, calowania i ogolnie gdy mam go jeszcze w spodniach nie ma zadnego problemu i naprawde idealnie stoi! Ale gdy sie do niego dobiera to wszystko spada... Czuje troche presji by jej nie zawiesc a tu... Ona proboje pobudzic mnie ale niewiele to daje, dopiero gdy staram sie myslec o czyms podniecajacym to zaczyna sie cos dziac ale to nie to! A przed chwila jeszcze byl twardy jak kamien! Pomozcie!
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Mayer88

Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 2
Skąd: Wawa
Wysłany: Sro 15 Lis, 2006   :)

No więc pisałem tego posta w głębokiej desperacji parę miesięcy temu, znalazłem na to złoty lek. Przede wszystkim ROZMOWA z partnerką, powiedz jej szczerze o swoim problemie, że to jest na tle nerwowym i się stresujesz. Jeśli Cię kocha lun zależy jej na tobie, to bez problemu to zrozumie. Po takiej rozmowie spróbowaliśmy raz jeszcze, mówiłem jej co ma robić żebym się podniecił a ona poleciła mi żebym się totalnie wyluzował, tak też zrobiłem i boom!! Stanął jak dąb, a seks był boski:)). Myślę, że mój stres był także związany z koniecznością używania prezerwatywy, gdyż ich nie znoszę. Po rozmowie się wyluzowałem i z pomocą partnerki udało mi się przemóc i kochaliśmy się z gumką:). Pamiętaj, rozmowa i jeszcze raz ROZMOWA !!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group