Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Wytrysk na rowerze
Autor Wiadomość
Tomcio555444 

Dołączył: 30 Sty 2017
Posty: 24
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw 04 Maj, 2023   Wytrysk na rowerze

Cześć. Dostałem dziś niespodziewanego wytrysku w czasie jazdy na rowerze. Po kilku minutach jazdy do tego doszło. Wsiadłem na rower z lekką erekcją i może rzeczywiście coś tam lekko się obcierało ale ja nic nie czułem i w życiu bym się nie spodziewał że to tak się skończy. Czy to normalne ? Czy nie sugeruje jakiś problemów np. z prostatą?
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 217
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 04 Maj, 2023   

W twoim wieku można dostać erekcji z wytryskiem nawet od przeciągu.
Tym niemniej, dłuższa jazda na rowerze źle wpływa na męskie zdrowie seksualne.
 
 
fenis 

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 357
Skąd: warszawa
Wysłany: Pią 05 Maj, 2023   

Nic dziwnego, zdarza się w takich momentach ;) Jeśli jest to dla Ciebie mało komfortowe to zastanów się nad wymianą spodni tak aby bardziej trzymały pałę w ryzach.

Swoją drogą tak jak tutaj wspomina inna osoba, jazda na rowerze bardzo dobrze wpywa na życie seksualne ;) Poprawia ukrwienie i i jesteś bardziej nabuzowany
 
 
penis.com.pl
masturbator
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 217
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 05 Maj, 2023   

Rower, niestety, stwarza dyskomfort dla mięśni krocza.
Podobnie jak dłuższe siedzenie w jednej pozycji. Mężczyźni, którzy mają problemy z ED ( Erectile Dysfunction) powinni kucać na krzesełku podczas pracy biurowej (o ile to możliwe), lub na fotelu przy oglądaniu telewizji.
Zaleca się też częste przysiady lub inne formy rozluźniania mięśni dna miednicy.
Mięśnie te są przecież kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania sfery seksualnej u mężczyzn.

Pisałem wielokrotnie o ćwiczeniach Kegla. Nie ma dobrej stójki bez mocnych, a jednocześnie zrelaksowanych mięśni Kegla. Nawet jeśli uważamy, że nasza erekcja jest na 100%, to zawsze może być lepsza (110%). Dlatego polecam metody Angion ( AM1-3, Sabre, BFR), bo one pozwalają maksymalizować wzwód, co przekłada się na wzrost wymiarów penisa i niesamowitą przyjemność podczas penetracji.

Masturbacja (ciągle to powtarzam) przyczynia się do chorobliwego napięcia mięśni Kegla.
 
 
Tomcio555444 

Dołączył: 30 Sty 2017
Posty: 24
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią 05 Maj, 2023   

Nie masturbuję się, chodzi mi raczej o to czy normalnym jest że bez jakiejkolwiek stymulacji i jakichkolwiek "zwiastunów" ejakulacji (dopiero sekundę przed wiedziałem że coś się szykuje )może tak po prostu do niej dojść.

[ Dodano: Pią 05 Maj, 2023 ]
Przyznam że to mało komfortowe, przecież wszystko od razu widać.
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 217
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 05 Maj, 2023   

U młodych chłopaków zdarzają się mimowolne wytryski nasienia. Polucje nocne to oczywiście norma, ale w dzień też są możliwe. Napięcie seksualne dwudziestoletniego mężczyzny jest tak duże, że wystarczy niewielki bodziec (mechaniczny lub psychiczny) aby doszło do uwolnienia spermy.
 
 
Przeciętny 30 

Dołączył: 25 Paź 2021
Posty: 115
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: Pią 05 Maj, 2023   

Mam kolegę który sam mi się przyznał że miał wytrysk od samego patrzenia się na dziewczynę w pociągu
 
 
Daniel100x 

Dołączył: 26 Lip 2022
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 07 Maj, 2023   

tom-sta664,
Co rozumiesz przez "Masturbacja przyczynia się do chorobliwego napięcia mięśni Kegla"?
Czy chodzi o to że penis przez jakiś impuls drga , dostaje skurczu?
Skąd taki wniosek i czy posiadasz jakiś link do artykułu opisującego taka taką sytuacje ?
Z góry dzięki za odp.
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 217
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 13 Maj, 2023   

Przykładowy artykuł:

https://www.yourbrainonpo...ic-pelvic-pain/

Najwięcej wpisów na ten temat znajdziesz na forach Angion Method.
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 591
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Pon 29 Maj, 2023   

tom-sta664 napisał/a:
dłuższa jazda na rowerze źle wpływa na męskie zdrowie seksualne.

A do tego podlinkowałbyś artykuł? Kiedyś też słyszałem o szkodliwości, ciekaw jestem ile to jest "dłuższa".
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 217
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 29 Maj, 2023   

Znam chłopaka, który potrafił przejechać dziennie 200 km i więcej. Ma poważne problemy z erekcją.
Wydaje się dość oczywiste, że wielogodzinny ucisk mięśni krocza ( i wiązki nerwowej) wcześniej czy później odbije się negatywnie w sferze seksualnej.
Dużo zależy od siodełka.
W Internecie jest wiele informacji na ten temat. Na przykład:
https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/dretwienie-genitaliow-po-jezdzie-na-rowerze
Nie odpowiem na pytanie: jak długo można jeździć bez narażenia się na kontuzję.
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 645
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 30 Maj, 2023   

Wydaje mi się że przy rekreacyjnej jeździe po kilka godzin w tygodniu, takiego problemu nie będzie.
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 591
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Wto 06 Cze, 2023   

toton napisał/a:
Wydaje mi się że przy rekreacyjnej jeździe po kilka godzin w tygodniu, takiego problemu nie będzie.

Oby.
 
 
penis.com.pl
masturbator
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 12 Cze, 2023   

tom-sta664 napisał/a:
Znam chłopaka, który potrafił przejechać dziennie 200 km i więcej. Ma poważne problemy z erekcją.
Wydaje się dość oczywiste, że wielogodzinny ucisk mięśni krocza ( i wiązki nerwowej) wcześniej czy później odbije się negatywnie w sferze seksualnej.
Dużo zależy od siodełka.
W Internecie jest wiele informacji na ten temat. Na przykład:
https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/dretwienie-genitaliow-po-jezdzie-na-rowerze
Nie odpowiem na pytanie: jak długo można jeździć bez narażenia się na kontuzję.


200 km dziennie codziennie to spory wyczyn. Raczej nikt normalnie tyle nie jeździ. Tak wiec mogę podejrzewać, ze stąd te problemy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group