Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     nagość na obozie (poligon)
Autor Wiadomość
maks2007 

Wiek: 25
Dołączył: 23 Mar 2022
Posty: 25
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 05 Maj, 2023   nagość na obozie (poligon)

mam 15 lat i chodze do mundurowki, w przyszłym tygodniu mam poligon, czyli coś w stylu takiego obozu. będą na nim chłopaki ze wszystkich klas, najstarszych i najmłodszych a osoby które będą ze sobą w pokoju będą dobierani losowo, (wiec jeśli poszło się rok wcześniej do szkoły to 14 latek może być w pokoju z 19 latkiem) każdy pokój miał swoją łazienkę w której są prysznice, nie ma tam żadnych kabin ani zasłonek, po prostu pomieszczenie z samymi prysznicami. od kolegów wiem że cisza nocna jest jakos o 20 i nauczyciele nie wchodzą do pokoju wiec chłopaki już siedzą wtedy w samej bieliźnie bo większość tam śpi nago albo w bieliźnie. i moje pytanie to :
- zabrać ze sobą slipy czy bokserki?
- ogolić jaja I okolice penisa czy nie?
- co jeśli mi stanie w pokoju (np już przed snem jak większość będzie nago albo w bokserkach, lub pod prysznicem)
- czy na takich obozach zdarzyło się wam się wspólnie walić?
 
 
JanekVW 

Dołączył: 30 Wrz 2016
Posty: 32
Skąd: Pomorze
Wysłany: Pią 05 Maj, 2023   

Hej, ja na Twoje pytania odpowiedziałbym tak:

- zabrać ze sobą slipy czy bokserki? - tak jak wolisz, musisz miec własne zdanie i robić tak, jak Tobie wygodnie, ja noszę w większości slipy, bo lepiej się w nich czuję i nie zwijają mi się nogawki, bo jak nosze bokserki to się rolują i stają się automatycznie slipami które jeszcze cisną w pachwinach

- ogolić jaja I okolice penisa czy nie? - podobnie jak wyżej rób jak Tobie wygodnie

- co jeśli mi stanie w pokoju (np już przed snem jak większość będzie nago albo w bokserkach, lub pod prysznicem) - nie obawiałbym się o to, pomyśl, że inni mają podobny dylemat :)

- czy na takich obozach zdarzyło się wam się wspólnie walić? - zdarzyło się fajne doświadczenie, ktoś to przeważnie inicjuje i można się podłączyć
 
 
Damian2006 

Wiek: 24
Dołączył: 28 Sie 2021
Posty: 51
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 14 Maj, 2023   

co prawda ja na poligonie nie byłem ale byłem na obozie. W moim pokoju było 5 chłopaków (18, (ja, 14 lat wtedy mialem) 15, 17 i 17)
- polecam wziąć bokserki
- my chodziliśmy po pokoju najczęściej w samych spodniach albo w bokserkach, często też już przed spaniem po wyjściu z prysznica już nago siedzieliśmy
- co do wspólnego walenia itd, zdarzyło się parę razy
 
 
penis.com.pl
viamax
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 592
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Pon 29 Maj, 2023   

maks2007 napisał/a:
osoby które będą ze sobą w pokoju będą dobierani losowo, (wiec jeśli poszło się rok wcześniej do szkoły to 14 latek może być w pokoju z 19 latkiem)

Nie sądzę, żeby tak miało być. Jeździłem na kolonie i pokoje zawsze były dobierane wiekowo, a dziewczyny miały pokoje na osobnym piętrze (jeśli oczywiście obiekt miał takie możliwości).


maks2007 napisał/a:
- zabrać ze sobą slipy czy bokserki?

Zabierz to, w czym chodzisz na co dzień.

maks2007 napisał/a:
- ogolić jaja I okolice penisa czy nie?

Teraz pewnie bym tak zrobił, ale w moich czasach w ogóle nie było takiego tematu.

maks2007 napisał/a:
- co jeśli mi stanie w pokoju (np już przed snem jak większość będzie nago albo w bokserkach, lub pod prysznicem)

Nic, co najwyżej będzie kupa śmiechu. Chyba, że źle trafisz: na jakichś homofobów czy coś.

maks2007 napisał/a:
- czy na takich obozach zdarzyło się wam się wspólnie walić?

Mnie nigdy, ale ja to zawsze pecha miałem :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group