Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Kwalifikacja wojskowa
Autor Wiadomość
haster69 

Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Wlkp.
Wysłany: Sob 28 Sty, 2017   

Ajay napisał/a:
Kraj, który chce aby obywatele go kochali i wspierali ma obowiązek zapewnić jakość życia wszystkim obywatelom. Co to za kraj, w którym nie można wziąć ślubu z ukochaną osobą tylko dlatego, że jest tej samej płci!


I zapewnia nam odpowiednią jakość życia nie godząc się na związki homo. Bardzo dobrze.
_________________
http://zbiornik.com/go/9L3w!/ <-- skopiuj całość i przejdź do mojego konta na zbiorniku :)
 
 
dzon2017 

Wiek: 30
Dołączył: 18 Sty 2017
Posty: 19
Skąd: Krakow
Wysłany: Sob 28 Sty, 2017   

Ajay napisał/a:
To, że jest to zgodne z jakimiś aktami czy ustawami nie znaczy, że jest dobre. Dlaczego ktoś ma mi kazać uczestniczyć w jakichś głupich zbiórkach? Mam może ciekawsze rzeczy do zrobienia. Powinno się chyba zbadać funkcjonowanie narządów wewnętrznych: serca, nerek , płuc czy krew. Co tam jest takiego ciekawego pomiędzy nogami? Kraj, który chce aby obywatele go kochali i wspierali ma obowiązek zapewnić jakość życia wszystkim obywatelom. Co to za kraj, w którym nie można wziąć ślubu z ukochaną osobą tylko dlatego, że jest tej samej płci!


co do ślubu osoby kochanej to jest tak, że małżeństwo wg polskiego prawa to związek mężczyzny i kobiety i ta forma publicznego rejestru jest dla nich zagwarantowana. Wynika to z docenienia i ważnej roli rodziny zdolnej do prokreacji. Małżeństwo więc nie jest dla wszystkich, małżeństwo ma wiele przywilejów bo małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny może państwu wiele z siebie dać - przyszłego obywatela i tylko takie małżeństwo ma sens. Nie wszystko jest dla wszystkich - zawsze tak było. Nie każdy może dostać zasiłek, nie każdy może wziąć ślub, nie każdy może być kierowcą itp itp. to normalne. kraj gdzie wszystko się robi co się chce to ... dżungla;)
 
 
Ajay 


Wiek: 27
Dołączył: 20 Wrz 2016
Posty: 296
Skąd: Warmia i Mazury
Wysłany: Sob 28 Sty, 2017   

haster69 napisał/a:
Ajay napisał/a:
Kraj, który chce aby obywatele go kochali i wspierali ma obowiązek zapewnić jakość życia wszystkim obywatelom. Co to za kraj, w którym nie można wziąć ślubu z ukochaną osobą tylko dlatego, że jest tej samej płci!


I zapewnia nam odpowiednią jakość życia nie godząc się na związki homo. Bardzo dobrze.


A myślisz, że takie związki nie istnieją? Naprawdę ceremonia, obrączki czy podpisane dokumenty są w stanie zaszkodzić jakości twojego życia?

dzon2017 napisał/a:
Wynika to z docenienia i ważnej roli rodziny zdolnej do prokreacji. Małżeństwo więc nie jest dla wszystkich, małżeństwo ma wiele przywilejów bo małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny może państwu wiele z siebie dać - przyszłego obywatela i tylko takie małżeństwo ma sens. Nie wszystko jest dla wszystkich - zawsze tak było. Nie każdy może dostać zasiłek, nie każdy może wziąć ślub, nie każdy może być kierowcą itp itp. to normalne. kraj gdzie wszystko się robi co się chce to ... dżungla;)


Nie sztuką jest zrobić bandę bachorów z której wyrośnie masa darmozjadów i oszołomów, którą potem państwo musi utrzymywać.

Szkoda, że kwalifikacja wojskowa może być dla homoseksualistów.
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
dzon2017 

Wiek: 30
Dołączył: 18 Sty 2017
Posty: 19
Skąd: Krakow
Wysłany: Sob 28 Sty, 2017   

jesli twoi rodzice zrobili bande bachorów którą państwo musiało wychowywać to gratuluje ci;)

jak czytam poziom twojej argumentacji to współczuje twojemu środowisku bo ma bardzo niski poziom dyskusji ;p
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 28 Sty, 2017   

Ajay, haster69, dzon2017, panowie proszę nie offtopicować i nie obrażać się.
 
 
Arek777 

Wiek: 29
Dołączył: 12 Mar 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 12 Mar, 2023   

fajne to były czasy kiedy latało się z gołym siurkiem w gabinetach u lekarza itd.. ja miałem nie raz badanie siura.. zawsze było tak ze chłopaki musieli ściągać gacie... :-)

np. mój kumpel miał tak że wchodził z siostra bliżniaczką za gowniarza zawsze.. i babka mówiła żę "chłopak ściąga wszystko do samych skarpetek" niezła beka.. ale ja też paradowałem nago nie raz.... a jak było z tym u Was chłopaki ?
_________________
Kocham sex
 
 
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 432
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon 13 Mar, 2023   

Arek777 napisał/a:
fajne to były czasy kiedy latało się z gołym siurkiem w gabinetach u lekarza itd.. ja miałem nie raz badanie siura.. zawsze było tak ze chłopaki musieli ściągać gacie... :-)

np. mój kumpel miał tak że wchodził z siostra bliżniaczką za gowniarza zawsze.. i babka mówiła żę "chłopak ściąga wszystko do samych skarpetek" niezła beka.. ale ja też paradowałem nago nie raz.... a jak było z tym u Was chłopaki ?


U mnie to w sumie pojedynczo do gabinetu. Nikt nie wymagał rozbierania sie naraz wszystkich. Chodzilem jednak do podstawowki na basen to normalnie sie przed basenem kapalismy wszyscy. Bez ubran. Nie raz sie podgladalo chlopaków ze starszych klas.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group