Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Okropny penis
Autor Wiadomość
Tom96 

Wiek: 27
Dołączył: 13 Lis 2022
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 14 Lis, 2022   

A jakiego ty masz penisa?Ja się od dawna przejmuję moim i nie wiem dlaczego nie mam fajnego jednym nie przeszkadza to że mają małego a drudzy się przejmują no i w społeczeństwie ludzie co mają min 18 są według mnie bardziej atrakcyjni i się naśmiewają z małych ja czasami patrzę na portalach to mało widzę podobnych do mojego więcej widzę większych też są tacy co szukają tylko dużych kiedyś jak szukałem na spotkanie to mi dziękowali po fotce penisa więc coś w tym musi być
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 591
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Pon 14 Lis, 2022   

Tom96 napisał/a:
A jakiego ty masz penisa?

Krzywego i w ogóle mi się nie podoba... A że niektórym się podoba, to się dziwię xD


Tom96 napisał/a:
ludzie co mają min 18 są według mnie bardziej atrakcyjni i się naśmiewają z małych

Pewnie są i tacy, co się naśmiewają. Masz traumę i dlatego tak piszesz...


Tom96 napisał/a:
czasami patrzę na portalach to mało widzę podobnych do mojego więcej widzę większych

Jeśli serio trzeba tobie tłumaczyć dlaczego piszesz bzdury, to sorki - nie podejmuję się.
 
 
Tom96 

Wiek: 27
Dołączył: 13 Lis 2022
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 14 Lis, 2022   

Według statystyk może jest do 14 ja niestety tego nie widzę żeby większość takie miała może dlatego że ci co mają takie się rzadko pokazują w internecie i ich nie przyjmują do filmów mój jest mały żołądź też i nie mogę normalnie sexu uprawiać i jak na spotkaniu ktoś ma większego to się źle z tym czuję i niestety w naszym przypadku nie mamy wpływu na wielkość kształt wygląd penisa nie to co kobiety z piersiami
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
Przeciętny 30 

Dołączył: 25 Paź 2021
Posty: 115
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: Pon 14 Lis, 2022   

Kolego też nie mam się czym pochwalić i mogę Ci to pokazać ale mam kobietę która jest ze mną i mówi że jest wszystko ok i nie ma to dla niej znaczenia więc nie łam się
 
 
Tom96 

Wiek: 27
Dołączył: 13 Lis 2022
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 14 Lis, 2022   

Wiem że się wszystkim nie dogodzi ale lepiej bym się czuł gdybym miał fajnego
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 15 Lis, 2022   

Dziwi mnie to, ze byłeś jeydnie u dwóch lekarzy i twierdzisz, że nic się nie da zrobić. I już załamujesz ręce.
Jeśli maść nie zadziałała, czy skonsulotwałeś to ponownie z lekarzem? Często bywa, ze pierwsza diagnoza jest nieprawidłowa.
 
 
Tom96 

Wiek: 27
Dołączył: 13 Lis 2022
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 15 Lis, 2022   

Z tą stulejką i naroślą jeszcze nic nie robiłem po tych wizytach nie wiem za bardzo kogo szukać jest tyle specjalizacji a jeśli chodzi o poddanie się to tylko i wyłącznie mnie martwi wygląd i rozmiar penisa z tamtymi sprawami mogę jeszcze coś zrobić a z tą najważniejsza dla mnie nie😭
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 16 Lis, 2022   

Akurat rozmiar to żaden problem. 11 cm to norma i uświadom sobie to. W przypadku badań klinicznych robionych jakiś czas temu w polsce średnia długość penisa to 12-14 cm. Tak wiec ten 1 cm to nic.
Swoją drogą jak robiłeś pomiary? Luźno od brzucha czy dociskając miarkę do kości łonowej?
Ja bym się zajęła tą naroślą bo nie wyglada to dobrze, trzeba koniecznie ją wyleczyć. Ale nie wyleczysz tego samodzielnie wyciskając ale pomoże Ci lekarz.
 
 
Tom96 

Wiek: 27
Dołączył: 13 Lis 2022
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 16 Lis, 2022   

Nie muszę mierzyć widzę że nie jest fajny ale kiedyś zrobiłem od żołędzia do końca
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 25 Lis, 2022   

Cześć. Moim zdaniem stulejka do operacji u doswiadczonego w tym lekarza, a i narośl, choć jakoś na zdjęciach, które działają, jej nie widać, to też sprawa dla lekarza. Dodatkowo ale koniecznie psycholog, bo przyda Ci się.

Pozdrawiam.
 
 
Tom96 

Wiek: 27
Dołączył: 13 Lis 2022
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 26 Lis, 2022   

Z lekarzem mam trochę problem bo chciałbym iść do fajnego dobrego i najlepiej do takiego który by zajął się tą stulejką osobiście żeby nie szukać kilku i czekać nie wiadomo ile na wizytę
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group