Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jądra
Autor Wiadomość
Kasper777 

Wiek: 24
Dołączył: 02 Kwi 2022
Posty: 4
Skąd: Slask polska
Wysłany: Sro 07 Wrz, 2022   Jądra

Siema. Mam 16 lat i ostatnio zacząłem pierwszy raz normlanie sprawdzać jądra i zauważyłem, że jedno (prawe) jest o połowe większe od drugiego. Nie jestem w stanie stwierdzić czy tak było od początku, ale wydaje mi się ze nie było to tak wyczuwalne. Czy jest się czym przejmować ?
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 551
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 08 Wrz, 2022   

Ale chodzi tutaj o skórę czy o same jądro?

Bo z zewnątrz faktycznie jedno może wyglądać na większe niż drugie i jest to coś normalnego ( po prostu jedno może być niżej zawieszone). Ale jeśli chodzi o wewnętrzne jądra to powinny być takie same.
 
 
Kasper777 

Wiek: 24
Dołączył: 02 Kwi 2022
Posty: 4
Skąd: Slask polska
Wysłany: Sob 10 Wrz, 2022   

Ale chodzi tutaj o skórę czy o same jądro?

Bo z zewnątrz faktycznie jedno może wyglądać na większe niż drugie i jest to coś normalnego ( po prostu jedno może być niżej zawieszone). Ale jeśli chodzi o wewnętrzne jądra to powinny być takie same.

Chodzi o same prawe jądro.
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 13 Wrz, 2022   

Same jądra też nie muszą być tej samej wielkości, choć zazwyczaj są podobne. Ja mam najądrze lewe zdecydowanie większe od prawego, a lekarz podczas wazektomii nic na ten temat nie mówił.

Jeśli martwi Cię to, to powinieneś poradzić się lekarza, najlepiej specjalisty.

Obserwuj też, czy to się zmienia, czy nie. Ale nie 3 razy dziennie, bo na pewno Ci coś opichnie od macania ciągłego 😉

Btw ja kilka dni temu się maszynka na mosznie bawiłem, dokładniej trymerem, i wieczorem mnie jajka bolały, widocznie za bardzo je uciekałem, przy naciąganiu skróty 🤣

[ Dodano: Wto 13 Wrz, 2022 ]
Jeszcze dodam, że w wielu 16 lat, to dopiero genitalia zwalniają rośnięcie, tak, że mogły dopiero tak urosnąć...
 
 
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 432
Skąd: Toruń
Wysłany: Sro 14 Wrz, 2022   

Z drugiej strony dobrze byloby porozmawiac z tym z lekarzem. Wiem ze byc moze bedzie to dla Ciebie dosc wstydliwe, ale naprawde nie ma sie czego wstydzic bo lekarz ma takich pacjentow praktycznie codziennie.
 
 
Siwy1945 

Wiek: 39
Dołączył: 28 Lut 2022
Posty: 128
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 01 Paź, 2022   

Spokojnie nie masz się czym martwić z powodu tego że jedno jądro masz większe i jedno mniejsze. Ja mam identycznie jeśli chodzi o jądra jedno jest większe ,tak wygląda to u mnie

https://www.imagebam.com/view/ME862RN


https://www.imagebam.com/view/ME862RO


https://www.imagebam.com/view/ME862RP
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 02 Paź, 2022   

W wieku 16 lat jadra i penis jeszcze się powioekszają. Wzrost kończy się w okolicach 20 roku zycia tak wiec moim zdanniem wszystko jeszcze może się zmienić.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group