Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Częstotliwość i czas trwania
Autor Wiadomość
Amator 

Dołączył: 14 Cze 2020
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 31 Lip, 2022   Częstotliwość i czas trwania

Witam, pisze z pewnym pytaniem. A mianowicie jak często się masturbujecie i jaka jest jej czas trwania? Pewnie jest to też zależne od wieku. Ja aktualnie 3 razy w tygodniu czas trwania jakieś 1-2 minuty. Myślicie, że jest to okej? Niektórzy po 15 minut nawet to robią, więc nie wiem czy jest u mnie dobrze.
 
 
Bobx 

Wiek: 29
Dołączył: 01 Sty 2021
Posty: 21
Skąd: Wlkp
Wysłany: Nie 31 Lip, 2022   

Hej. U mnie w sumie różnie to bywa, zazwyczaj 2 razy max 3. Co do długości wydaje mi się że na to wpływa wiele czynników tak samo jak na ilość jak i długość między innymi, nastrój, zmęczenie, czy jakieś problemy na głowie itp. Ja czasem potrafię parę minut pracy ręką i już, a czasem lubię się dłużej bawić i wstrzymywać wytrysk. Plus tego taki że efekt i jest o wiele mocniejszy i większy :lol:
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 645
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 01 Sie, 2022   

Kilka razy w tygodniu Mam partnerké i uprawiamy razem seks. Ale to nie to samo.
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
sikora92 

Wiek: 31
Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 201
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Wto 02 Sie, 2022   

Hej, ja też raczej kilka razy w tygodniu. A co do czasu to różnie jak mam ochotę i czas to pobawię się dłużej, a czasami jest to szybkie walenie. Wszystko zależy od czasu i nastroju.
_________________
sikora92
 
 
mac19 

Dołączył: 25 Lip 2022
Posty: 9
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 02 Sie, 2022   

To ja chyba mocno odstaję, bo trzepię kilka razy dziennie... :shock:
 
 
 
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 432
Skąd: Toruń
Wysłany: Sro 03 Sie, 2022   

Różnie to bywa, jak duża jest ochota, tydzień tygodniowi nie równy, czasami 1 raz, czasami i łącznie 10 się zdarzy mimo seksu z partnerką, młody, aktywny i jurny chłopak ze mnie to i potrzeby seksualne duże :D
 
 
mlody9972 

Wiek: 26
Dołączył: 16 Lip 2014
Posty: 95
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro 03 Sie, 2022   

Mi tez się zdarza trzepać kilka razy dziennie :) jak mały staje to go strzepuje 🤣 oczywiście nie zawsze jest gdzie ale coś się wymyśla :) niestety u mnie trwa to dosyć krótko - staram się przerywać i męczyć go trochę
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 551
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 04 Sie, 2022   

mysle ze w rekordowe dni przy duzej ilosci kofeiny bananow ryżu (szybkoprysfajalne węglowodany) to ponad 20 jak nic było. kiedys sie wyposzcze i przystapie do rekordu to napisze. pewnie ze 40 da rade. oby bez otarc bo raz sie zalatwiłem niezle....:(
kiedyś za młodu dobiłem do ładnych kilkunastu i.... odechciało mi się liczyć (byłem na diecie z papierosów i taniego wina, bynajmniej nie wyposzczony). Pokonałbym Cię nawet dziś!


ale nie mam czasu
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 592
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Sob 06 Sie, 2022   

Amator napisał/a:
Ja aktualnie 3 razy w tygodniu czas trwania jakieś 1-2 minuty. Myślicie, że jest to okej? Niektórzy po 15 minut nawet to robią, więc nie wiem czy jest u mnie dobrze.

Można i w minutę, tylko... po co? Jak będziesz miał kiedyś wolną chatę, spróbuj pobawić się dłużej. To znacznie przyjemniejsze.
 
 
dziuniox 

Wiek: 31
Dołączył: 14 Mar 2015
Posty: 82
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Sob 06 Sie, 2022   

walę codzień, rzadko kiedy dzień przerwy. Zazwyczaj raz albo dwa dziennie. Nie zależy mi na rekordach. Przeważnie bawię się kilka minut. Czasami może z pół godziny, wtedy oglądam fajne kutaski i od czasu do czasu kilka ruchów ręką i przestaję..
 
 
siferius90 

Wiek: 34
Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 78
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw 11 Sie, 2022   

Zdecydowanie im dłużej, tym lepiej. Uwielbiam godzinami utrzymywać się na granicy orgazmu.

Ale niestety rzadko jest czas na takie zabawy, więc zwykle 15-20 minut i finał.
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 18 Sie, 2022   

siferius90 napisał/a:
Zdecydowanie im dłużej, tym lepiej. Uwielbiam godzinami utrzymywać się na granicy orgazmu.

Ale niestety rzadko jest czas na takie zabawy, więc zwykle 15-20 minut i finał.


Godzinami? Mocny jestes. Sam dochodzę do pewnego momentu i normalnie nie jestem w stanie się już dłużej wstrzymywac
 
 
siferius90 

Wiek: 34
Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 78
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw 18 Sie, 2022   

Wiesz, od lat trenuję codziennie :)
 
 
penis.com.pl
andropenis
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group