Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Zwis vs. Erekcja: czy duża różnica?
Autor Wiadomość
Amk87 

Wiek: 37
Dołączył: 21 Sty 2021
Posty: 28
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto 16 Sie, 2022   Zwis vs. Erekcja: czy duża różnica?

Kiedyś czytałem, że penis w zwisie może mieć taką samą wielkość jak w erekcji ale może także powiększać się. Jak jest u Was? Bo mnie szczerze wpędza to trochę w kompleks. Mój w stanie miękkim ma 8cm dociskając do kości, w erekcji 16-17. Na basenie czy saunie trochę mi dziwnie pomykać z takim mikro ogórem 😉😔
 
 
potrzebny 

Wiek: 28
Dołączył: 19 Lip 2018
Posty: 116
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 16 Sie, 2022   

Mam podobnie jak Ty. Jakieś 7-8 cm w spoczynku i 16-17 we wzwodzie. Też zauważyłem że u niektórych facetów różnica między stanem w spoczynku i we wzwodzie jest mniejsza, więc mają się czym pochwalić nawet w spoczynku.

Mogę jedynie dodać, że rozmiar w spoczynku jest zawsze różny, bo zależy np. od temperatury (każdemu się kurczy w chłodzie) albo od ucisku bielizny na jądra. Ale w spoczynku z naturą nie wygrasz. Ja już się z tym pogodziłem.

Chyba jedynym wyjściem jest prezentowanie sprzętu zawsze w erekcji. Wtedy zawsze będzie się wyróżniał na plus 😅
 
 
 
loram15 

Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 35
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 16 Sie, 2022   Re: Zwis vs. Erekcja: czy duża różnica?

To ja mam odwrotnie :) W spoczynku 10,5 -a jeszcze jak nago wśród innych to delikatnie się podpompuje do 12, a stanie erekcji pełnej ma 14 :D wiec niemal taki sam....

Amk87 napisał/a:
Na basenie czy saunie trochę mi dziwnie pomykać z takim mikro ogórem 😉😔


Na siłowni i saunie mogę paradować :) w łóżku już mniej pewny siebie :D
 
 
penis.com.pl
andropenis
Amk87 

Wiek: 37
Dołączył: 21 Sty 2021
Posty: 28
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto 16 Sie, 2022   Re: Zwis vs. Erekcja: czy duża różnica?

loram15 napisał/a:
To ja mam odwrotnie :) W spoczynku 10,5 -a jeszcze jak nago wśród innych to delikatnie się podpompuje do 12, a stanie erekcji pełnej ma 14 :D wiec niemal taki sam....

Amk87 napisał/a:
Na basenie czy saunie trochę mi dziwnie pomykać z takim mikro ogórem 😉😔


Na siłowni i saunie mogę paradować :) w łóżku już mniej pewny siebie :D



I sam nie wiem czy to lepiej czy gorzej :P Weź tu dogodź chłopu i tak źle i tak niedobrze 😆

[ Dodano: Wto 16 Sie, 2022 ]
potrzebny napisał/a:
Mam podobnie jak Ty. Jakieś 7-8 cm w spoczynku i 16-17 we wzwodzie. Też zauważyłem że u niektórych facetów różnica między stanem w spoczynku i we wzwodzie jest mniejsza, więc mają się czym pochwalić nawet w spoczynku.

Mogę jedynie dodać, że rozmiar w spoczynku jest zawsze różny, bo zależy np. od temperatury (każdemu się kurczy w chłodzie) albo od ucisku bielizny na jądra. Ale w spoczynku z naturą nie wygrasz. Ja już się z tym pogodziłem.

Chyba jedynym wyjściem jest prezentowanie sprzętu zawsze w erekcji. Wtedy zawsze będzie się wyróżniał na plus 😅


To mega pocieszające, że nie jestem w tym sam 😉🤘

[ Dodano: Wto 16 Sie, 2022 ]
U mnie to wygląda mniej wiecej tak.

https://m.fotosik.pl/zdjecie/7aeaf882549f9d68

https://m.fotosik.pl/zdjecie/569408407191ca9c
 
 
potrzebny 

Wiek: 28
Dołączył: 19 Lip 2018
Posty: 116
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 16 Sie, 2022   

Amk87, no.to spora róznica, ale nie ma się co przejmować wyglądem w sppczynku. Najważniejsze że sprzęt sprawny i użytkownik zadowolony 😊
 
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 17 Sie, 2022   

Wielkosc penisa w spoczynku nie ma nic do wielkosci penisa we wzwodzie. Tak wiec nie ma sobie co tym zawracac glowy ;)
 
 
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 422
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią 19 Sie, 2022   Re: Zwis vs. Erekcja: czy duża różnica?

[quote="Amk87"]
loram15 napisał/a:


[ Dodano: Wto 16 Sie, 2022 ]
U mnie to wygląda mniej wiecej tak.

https://m.fotosik.pl/zdjecie/7aeaf882549f9d68

https://m.fotosik.pl/zdjecie/569408407191ca9c


Wow, różnica niesamowita.
 
 
Amk87 

Wiek: 37
Dołączył: 21 Sty 2021
Posty: 28
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią 19 Sie, 2022   Re: Zwis vs. Erekcja: czy duża różnica?

[quote="dkbb"]
Amk87 napisał/a:
loram15 napisał/a:


[ Dodano: Wto 16 Sie, 2022 ]
U mnie to wygląda mniej wiecej tak.

https://m.fotosik.pl/zdjecie/7aeaf882549f9d68

https://m.fotosik.pl/zdjecie/569408407191ca9c


Wow, różnica niesamowita.


No niestety. Żeby nie czuć dyskomfortu na basenie czy opalając się nago, staram się go delikatnie obudzić, żeby nie było pełnej erekcji, ale żeby nie wyglądał na takiego korniszona :P
 
 
cape_horn 

Dołączył: 15 Lut 2015
Posty: 64
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 23 Sie, 2022   

Kolega Amk87 poruszył problem, który bardzo często pojawia się na forach amerykańskich. Amerykanie wynaleźli dwie śmieszne nazwy: shower (odpowiednik po niemiecku Fleischpenis) i grower (Blutpenis). Trudno to przetłumaczyć. Pierwszy to taki penis prysznicowy, czyli idzie sobie koleś z miękkim i wszyscy podziwiają jego sprzęt. Ale jemu mało już co urośnie. Ten drugi to hodowca – wisi mu ok. 8 cm, ale jak zacznie rosnąć, no to maczuga :D
To oczywiście w skrócie. Różnica polega na wypełnianiu się ciał jamistych penisa. Z badań wynika, że w USW większość to jednak hodowcy.
A jak tam u kolegów z tymi sprawami?
 
 
 
Devasta 

Wiek: 34
Dołączył: 03 Maj 2018
Posty: 109
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 23 Sie, 2022   

Rozbawiłes mnie hahha
Prysznicowy? Ja to zawsze myślałem, że od 'show' to bardziej jak pokazowy. Czyli w zwisie ma spore rozmiary.
Hodowca? Tutaj tak samo, od 'grow' czyli rosnąć. Rozmiar się zmienia przy erekcji.

Nie mam nic złego na myśli, ale rozbawiłeś mnie 😁

Jeśli chodzi o mnie to grower.
 
 
Amk87 

Wiek: 37
Dołączył: 21 Sty 2021
Posty: 28
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto 23 Sie, 2022   

cape_horn napisał/a:
Kolega Amk87 poruszył problem, który bardzo często pojawia się na forach amerykańskich. Amerykanie wynaleźli dwie śmieszne nazwy: shower (odpowiednik po niemiecku Fleischpenis) i grower (Blutpenis). Trudno to przetłumaczyć. Pierwszy to taki penis prysznicowy, czyli idzie sobie koleś z miękkim i wszyscy podziwiają jego sprzęt. Ale jemu mało już co urośnie. Ten drugi to hodowca – wisi mu ok. 8 cm, ale jak zacznie rosnąć, no to maczuga :D
To oczywiście w skrócie. Różnica polega na wypełnianiu się ciał jamistych penisa. Z badań wynika, że w USW większość to jednak hodowcy.
A jak tam u kolegów z tymi sprawami?



Nieźle! Skąd dane, że większość to hodowcy? W prawdziwe czytałem tylko o badaniach na pewnej grupie osób, ale spośród 274 zgłoszonych uczestników 73 (około 26 procent) uczestników było hodowcami, a 205 było prysznicami.
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 449
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 25 Sie, 2022   

Smieszne nazwy, pierwszy raz się z tym spotkałem :D Moim zdaniem jednak wiekszosc to hodowcy, prysznicowych z naprawde duzymi palami wielu nie widziałem
 
 
loram15 

Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 35
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 29 Sie, 2022   

juansto napisał/a:
Smieszne nazwy, pierwszy raz się z tym spotkałem :D Moim zdaniem jednak wiekszosc to hodowcy, prysznicowych z naprawde duzymi palami wielu nie widziałem


Też podobnie uważam, że gdzie nie spojrzeć tam hodowca :) powiedziałbym że 80% to maluchy podczas snu :)
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
cape_horn 

Dołączył: 15 Lut 2015
Posty: 64
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 29 Sie, 2022   

Oczywiście ma rację kolega @Devasta - przesadziłem z tymi kiepskimi tłumaczeniami. O tyle z prysznicem to się składa, że ci z dużą fają w stanie spoczynku lubią paradować pod prysznicem, żeby stresować tych niewyrośniętych.
Ale zjawisko i tak istnieje, a my często ulegamy błędnym ocenom w sytuacjach odkrytej nagości. Pozdrawiam, CH
 
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 546
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 30 Sie, 2022   

Sam tez mam palké niewielka w spoczynku, ogólnie kiedys sie tym przejmowalem, w ostatnim czasie przestaje na to zwracac uwage . Szczególnie, ze jak zauwazyliscie wiekszosc ma takie niewielkie palki w spoczynku
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group