Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Penis Plug
Autor Wiadomość
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 09 Cze, 2022   

Tak. Z wsadzeniem tych około 30cm kłopotów nie było, średnica mała, nic nie musiałem rozciągać chyba z 6-7mm średnicy, ale głowy nie dam, w każdym razie najmniejsze dostępne. A materiał elastyczny, ale na tyle twardy, że wpychać się dało. Przy wpychaniu przez zwieracz pęcherza leciutki ból. No i wcześniej wciskałem lubrykant. Jak krótko to miałem, to nawet potem nie bolało, jak za bardzo za długo się z tym bawiłem, np. masturbacja do wytrysku, to potem przy sikaniu piekło. Ale to z 3h taki efekt był.

[ Dodano: Czw 09 Cze, 2022 ]
Jeszcze dodam, że do pęcherza musiało wchodzić nie więcej niż 2cm, bo naprawdę pod koniec tego wężyka dopiero było czuć, że przechodzi przez zwieracze.
 
 
krisu2908 

Dołączył: 29 Maj 2022
Posty: 30
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Czw 09 Cze, 2022   

DTTPO, a odczuwałeś jakąś przyjemność podczas przechodzenia przez zwieracz pęcherza ? Myślę nad kupnem czegoś nowego bo dotychczasowe mi się znudziły i ciekaw jestem czy warto , czy lepiej sobie odpuścić
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 09 Cze, 2022   

Takie coś
https://a.aliexpress.com/_vXqYty

Ale za bardzo nie polecam. Chyba lepsze bez otworu. Lubrykant nie ucieka.

[ Dodano: Czw 09 Cze, 2022 ]
Bardziej coś takiego bym polecał 8,13 zł
https://a.aliexpress.com/_vZeTq6

Co do pytanie o wpychanie się do pęcherza... Myślę, że głównie duże podniecenie. Czuć to, w sumie lekko boli, ale jak się próbuje wtedy sikać, nic nie napinać, to prawie bezboleśnie. Fizycznej przyjemności to nie daje. No i dobrze mieć furagin w domu, i myślę, że po takiej zabawie profilaktycznie wziąć, bo jak wspominałem, to od tego można się zapalenia pęcherza nabawić, co mi się zdarzyło. A to nie jest przyjemne.

[ Dodano: Czw 09 Cze, 2022 ]
Jakbym jeszcze chciał sobie coś wpompowywać do pęcherza, to bym zamówił takie bardziej medyczne cewniki, też są na Ali. Nie mają jednego otworu z przodu, ale taki pałąk i dwa otwory po bokach. Kiedyś o tym myślałem, ale na razie mi przeszło.

[ Dodano: Czw 09 Cze, 2022 ]
O chyba coś takiego
https://a.aliexpress.com/_uhQUHG
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
krisu2908 

Dołączył: 29 Maj 2022
Posty: 30
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Czw 09 Cze, 2022   

DTTPO, Dzięki , chyba zostanę na razie przy starych zabawkach :)
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 10 Cze, 2022   

krisu2908, nie ma sprawy 😉 przyjemności 🙂
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 16 Cze, 2022   

Ojej wielu rzeczy można sie dowiedzieć na tym forum, nie sądziłam, ze są takie zabawki. Trochę mnie to przeraża szczerze powiedziawszy ( w sensie, nie jest to bolesne? )
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 30 Cze, 2022   

Jak się przesadzi, to może boleć przy pierwszym sikaniu. Albo po prostu przez pół godziny. Mocniej nie przesadzałem.

Ale jak się jest delikatnym i robi to krótko, to może wcale nie boleć.

Oczywiście można na pewno mocno przesadzić i mieć więcej bólu, ale mi na tym nie zależy.
 
 
fenis 

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 350
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw 07 Lip, 2022   

DTTPO napisał/a:
Jak się przesadzi, to może boleć przy pierwszym sikaniu. Albo po prostu przez pół godziny. Mocniej nie przesadzałem.

Ale jak się jest delikatnym i robi to krótko, to może wcale nie boleć.

Oczywiście można na pewno mocno przesadzić i mieć więcej bólu, ale mi na tym nie zależy.


A jak długo tego używasz? I jak częśto?
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 08 Lip, 2022   

Zabawa taka to myślę, że nie więcej niż kilkanaście minut. Z częstością, to jak mam fazę na to, to kilka dni pod rząd, z 1-2 razy dziennie, ale raczej 1. Jak mi dać przechodzi, to całe miesiące nic w tym kierunku.
 
 
maczuga 


Dołączył: 03 Mar 2017
Posty: 75
Skąd: Śląsk
Wysłany: Pią 05 Sie, 2022   

Ciekawe żeczy daje to coś? Powiększenie cweki moczowej haha? Czy tylko ból/przyjemność? Nie wiem czy bym się odważył na takie coś :P .
 
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 16 Sie, 2022   

Bo ja wiem. Chyba nic to nie daje, taki fetysz. Rozciągniecie niezauważone, nawet się zawiodłem trochę, ale też nie robię tego ani długo, ani regularnie..
 
 
PanJaworek 

Dołączył: 24 Gru 2023
Posty: 1
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 24 Gru, 2023   Plug in penisa

Zaczynałem od 6mm. Długość ponad 30 cm. Wejście przez zwieracz cewki moczowej daje niewyobrażalne doznania. Potem było wprowadzanie wody do cewki moczowej. Partnerka lubi taki pissing.
Plugin penisa powiększał się i teraz spokojnie wchodzi 14mm.
Partnerka małego palca wkłada po kostkę. Myślę że dojdziemy do końca paluszka. Strasznie ją to kręci, a mi robi frajdę.
_________________
Pozdrawiam
CWDO
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 546
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 27 Gru, 2023   Re: Plug in penisa

PanJaworek napisał/a:
Zaczynałem od 6mm. Długość ponad 30 cm. Wejście przez zwieracz cewki moczowej daje niewyobrażalne doznania. Potem było wprowadzanie wody do cewki moczowej. Partnerka lubi taki pissing.
Plugin penisa powiększał się i teraz spokojnie wchodzi 14mm.
Partnerka małego palca wkłada po kostkę. Myślę że dojdziemy do końca paluszka. Strasznie ją to kręci, a mi robi frajdę.


Nie odczuwałeś bólu?

Podoba mi się ta perspektywa ale to co mnie zniechęca to perspektywa bólu.
 
 
penis.com.pl
viamax
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group