Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Masaż prostaty
Autor Wiadomość
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 10 Sie, 2022   Masaż prostaty

chciałbym się was poradzic może ktoś coś wie o masazu prostaty... jest wiele firm takich jak nexus, zini, neughtyboy ktora firma jest najlepsza a poza tym jaki model jest najlepszy? Z wibracją czy bez wibracji? Prosze doradzcie cos:)
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 16 Sie, 2022   

Dobre pytanie. Ja mam tylko jakiś masażer z dwardego plastiku z AliExpress i szału nie robi. Może jakby ktoś inny go na mnie używał.... Ale chętnie bym coś sprawdzonego innego wypróbował z wibracjami też.
 
 
dziuniox 

Wiek: 31
Dołączył: 14 Mar 2015
Posty: 82
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Wto 16 Sie, 2022   

Ja mam masażer wibracyjny i dildo. Nie dają takiego efektu jak bym chciał. Próbowałem też sam sobie palcem to robić, ale mega niewygodnie. Chyba nic nie zastąpi penisa albo palca drugiej osoby. Bardzo bym chciał, żeby ktoś mi to zrobił.
 
 
penis.com.pl
andropenis
mickow94 

Wiek: 29
Dołączył: 11 Lip 2016
Posty: 27
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro 17 Sie, 2022   

Nie mam żadnego masażera ale potwierdzam że ktoś ze zwinnymi palcami chyba jest nie do zastąpienia.
 
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 17 Sie, 2022   

Polecam jakiś miękki wibrator albo nexus. Ewentualnie po prostu paluszki ;)
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 449
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 18 Sie, 2022   

Dla niedowiarków i wielce sceptycznych, wideo, które jest autentycznie amatorskie

https://pl.xhamster.com/videos/rimming-and-prostate-massage-make-him-cum-by-wf-3124777

To jest prawdziwy masaż prostaty - bez pracy z penisem.

Jak poszukasz to znajdziesz filmiki gdzie gościu "siada" kilka razy na sztucznego penisa i dość szybko ma wytrysk.
 
 
Przeciętny 30 

Dołączył: 25 Paź 2021
Posty: 114
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: Nie 11 Gru, 2022   

Fajna sprawa. Chciałbym żeby ktoś mi tak zrobił
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 09 Sty, 2023   

Jak ja sobie kciukiem masuję prostatę to trochę ejakulatu też jestem w stanie wycisnąć. Nie ma to nic wspólnego z orgazmem w moim przypadku. Na tym filmiku powyżej też to wygląda na wymasowywanie nasienia. Tylko, że u mnie to jest zawsze sporo mniej niż przy orgazmie. Niestety samemu to się bardzo niewygodnie dla mnie robi. Jakby ktoś inny mi zrobił, mogło by być ciekawiej.
 
 
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 422
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw 19 Sty, 2023   

Ciekawe, sam nigdy nie doświadczyłem. Wydaje mi się, że jest to raczej trudne bez odpowiedniego gadżetu.
 
 
krisu2908 

Dołączył: 29 Maj 2022
Posty: 30
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pią 20 Sty, 2023   

Ja używałem masażera prostaty z wibracjami , kupiłem też sztucznego penisa z wibracjami i muszę powiedzieć , że te gadżety na mnie w ogóle nie działają. Nie czerpałem z tego żadnej przyjemności.
Prawdziwy orgazm osiągnąłem jedynie wtedy , gdy prawdziwy penis stymulował moją prostatę.
 
 
Przeciętny 30 

Dołączył: 25 Paź 2021
Posty: 114
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: Sob 21 Sty, 2023   

Sam bym spróbował z prawdziwym penisem pod warunkiem że byłby z tych mniejszych i i jego właściciel godny zaufania
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group