Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Opalanie Nago
Autor Wiadomość
Siwy1945 

Wiek: 39
Dołączył: 28 Lut 2022
Posty: 125
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 15 Cze, 2022   Opalanie Nago

Co myślicie o opalaniu nago ?
 
 
potrzebny 

Wiek: 28
Dołączył: 19 Lip 2018
Posty: 116
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 16 Cze, 2022   

Spoko opcja, ale tylko w sytuacji kiedy wszyscy dookoła to akceptują. Plus trzeba uważać na strefy intymne, które zwykle nie są eksponoane na słońce - łatwo o oparzenia, więc polecam krem z filtrem na te obszary.
 
 
 
Siwy1945 

Wiek: 39
Dołączył: 28 Lut 2022
Posty: 125
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 16 Cze, 2022   

potrzebny napisał/a:
Spoko opcja, ale tylko w sytuacji kiedy wszyscy dookoła to akceptują. Plus trzeba uważać na strefy intymne, które zwykle nie są eksponoane na słońce - łatwo o oparzenia, więc polecam krem z filtrem na te obszary.


Zgadzam się że trzeba wybrać takie miejsce gdzie wszyscy będą to akceptować. Można też opalać się nago w miejscu mało uczęszczanym ja osobiście właśnie staram się opalać właśnie w takich miejscach. Jak była by wasza reakcja jeśli ktoś by was zobaczył obserwował czy wręcz przyglądał się wam w takiej sytuacji.
 
 
penis.com.pl
viamax
legolas1 


Wiek: 41
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 767
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 16 Cze, 2022   

Jak dla mnie opcja opalania się na plaży nudystów jest jak najbardziej spoko. Praktykuję takie opalanie od wielu lat.
_________________
ultima consolatio corporis humani
 
 
Siwy1945 

Wiek: 39
Dołączył: 28 Lut 2022
Posty: 125
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 16 Cze, 2022   

legolas1 napisał/a:
Jak dla mnie opcja opalania się na plaży nudystów jest jak najbardziej spoko. Praktykuję takie opalanie od wielu lat.


Kilka razy też byłem na plaży nudystów. Tak jak pisałem wcześniej opalam się często nad rzekę w miejscach jak najmniej uczęszczanych. Tak żeby nikogo tym nie zdenerwować czy urazić. Po mimo wszystko że wybieram takie miejsca kilka razy było słychać że niedaleko od tego gdzie się odpalałem ktoś przechodził.
 
 
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 422
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw 16 Cze, 2022   

Często się tak opalam w swoim ogrodzie na działce. Mam zasadzone tuje przy ogrodzeniu. NIe sa jakieś szczelne ale aby mnie zobaczyć trzeba rzeczywiscie chcieć.

Nie wstydze się swojego ciała.

W tym roku wybieram się do Hiszpanii, tam praktycznie co chwilę są plaże dla nudystów tak wiec zamierzam się tak opalać. W Polsce nad bałtykiem tak poza tym są jakieś legalne plaże tego rodzaju?
 
 
Siwy1945 

Wiek: 39
Dołączył: 28 Lut 2022
Posty: 125
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 16 Cze, 2022   

Ja też nie wstydzę się swojego ciała i tego jak wyglądam jeżeli ktoś przechodzą niedaleko zauważy mnie i będzie się przyglądał czy obserwował nie przeszkadza mi to w żaden sposób. W trakcie opalania co jakiś czas idę się schłodzić oczywiście też nago wszyscy wiemy jak reaguje penis na zimną wodę . Będąc ostatnio nad rzeką po jednym z takich wejść do wody wziąłem tak zareagował że zrobiłem aż 2 zdjęcia




 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 449
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 22 Cze, 2022   

Dobre ujecia siwy! Rozumiem, ze gdzies na odludziu czy po prostu tak sie opalasz na plazy przy innych?
 
 
Siwy1945 

Wiek: 39
Dołączył: 28 Lut 2022
Posty: 125
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 01 Lip, 2022   

juansto napisał/a:
Dobre ujecia siwy! Rozumiem, ze gdzies na odludziu czy po prostu tak sie opalasz na plazy przy innych?


Dzięki dodałem te dwa zdjęcia ponieważ wyszły naprawdę dobrze po mimo ze jest w spoczynku . Jeśli chodzi o opalanie nago na plaży to owszem ale w miejscu do tego wyznaczonym , nie mam problemu z nagością ale w naszym kraju jednak opalanie nago jest nadal tematem tabu i czymś dziwnym . Jeżeli chodzi o opalanie nad rzeka zawsze staram się wybierać miejsca mało uczęszczane , po mimo to kilka razy miałem taka sytuacje ze kawałek dalej od takiego miejsca ktoś przechodził ale na tyle daleko ze mnie nie zauważył. Były tez takie sytuacje ze osoba/y przechodziły dosłownie obok , na tyle blisko ze dokładnie widziały mnie jak opalam się nago i szły dalej w kilku przypadkach jednak odchodziły tylko kawałek siadały i obserwowały czy wręcz patrzyły na mnie jak opalam się nago . W żaden sposób nie krępowała mnie taka sytuacja ponieważ tak jak pisałem nie wstydzę się swojego ciała i nagości nie mam z tym najmniejszego problemu
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 575
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Sob 06 Sie, 2022   

dkbb napisał/a:
W Polsce nad bałtykiem tak poza tym są jakieś legalne plaże tego rodzaju?

Oczywiście, np. w Dębkach.
 
 
mac19 

Dołączył: 25 Lip 2022
Posty: 9
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 12 Sie, 2022   

Ja opalałem się nago na kilku plażach w Polsce i za granicą.
Najczęściej jednak na działce rodziców mojego kolegi.
Planuję wypróbować wydzieloną część w aquaparku w Łodzi.
 
 
 
Czerwikss 

Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 256
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 15 Sie, 2022   

mac19 napisał/a:
Ja opalałem się nago na kilku plażach w Polsce i za granicą.
Najczęściej jednak na działce rodziców mojego kolegi.
Planuję wypróbować wydzieloną część w aquaparku w Łodzi.


To jest jakiś aquapark, gdzie można się kąpac nago?
 
 
TheRed 

Wiek: 27
Dołączył: 11 Maj 2021
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 17 Sie, 2022   

Czerwikss napisał/a:
mac19 napisał/a:
Ja opalałem się nago na kilku plażach w Polsce i za granicą.
Najczęściej jednak na działce rodziców mojego kolegi.
Planuję wypróbować wydzieloną część w aquaparku w Łodzi.


To jest jakiś aquapark, gdzie można się kąpac nago?


https://aquapark.lodz.pl/strefa-basenowa/atrakcje/strefa-zewnetrzna/plaza-naturystow/
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Amk87 

Wiek: 37
Dołączył: 21 Sty 2021
Posty: 28
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią 19 Sie, 2022   

Uwielbiam opalanie nago i kąpiel w morzu czy oceanie. Nawet aktywność na plaży, gra w piłkę czy badminton nago to mega przyjemność i niepowtarzalny komfort z naturą i poczucie wolności. W Polsce nie próbowałem.
 
 
gotb 

Dołączył: 13 Paź 2020
Posty: 226
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 19 Sie, 2022   

Na plażach dla naturystów bywam, ale rzadko, bo daleko. Częściej ustronna polanka w lesie czy nad jeziorem. Dwie fotki z dziś:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/4c8bbe7f768be080
https://www.fotosik.pl/zdjecie/1b784b8c21eee413
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group