Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Pomocy!!!!!!!!!!!!!!
Autor Wiadomość
co robic

Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 2
Wysłany: Pon 26 Cze, 2006   Pomocy!!!!!!!!!!!!!!

Boje sie iśc do lekarza ale od jakiegos czasu zauwazyłem że w z moim nasieniem jest cos nie tak...Częso wylauje takie żółte o konsystencji galaretki i jest w niej cos takiego jak byście zrobili kuleczki z butaprenu.... co to jest ???
 
 
hipopotam

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 101
Skąd: zadupie
Wysłany: Pon 26 Cze, 2006   

lepiej idz do tego lekarza.
_________________
czy ktoś wie jak poszerzyć???
 
 
co robic

Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 2
Wysłany: Pon 26 Cze, 2006   

ale powiedz ... co to może byc bezpłodnośc?? jak powinien wygladać dobry ten płyn ?jaka konststencja ?jaki kolor? odp
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
hipopotam

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 101
Skąd: zadupie
Wysłany: Wto 27 Cze, 2006   

prejakulat powinien być klejący i przeźroczysty a sperma troszkę mniej klejąca i biało-kremowa ( bardziej biała niż kremowa)
 
 
Fantom17

Dołączył: 15 Lut 2006
Posty: 235
Wysłany: Czw 29 Cze, 2006   

nic ci nie jest!!!...po dluzszym czasie abstynencji(czyli poprostu gdy sie dlugo nie spuszczasz) sperma robi sie zolta i to normalne ze zawiera takie kuleczki(sprobuj masturbacji raz czy dwa razy a zobaczysz ze znow bedzie normalna)
 
 
Gość

Wysłany: Czw 29 Cze, 2006   Re: Pomocy!!!!!!!!!!!!!!

co robic napisał/a:
i jest w niej cos takiego jak byście zrobili kuleczki z butaprenu.... co to jest ???


moim zdaniem jesz zaduzo budaprenu 8)
 
 
Gość

Wysłany: Czw 29 Cze, 2006   Re: Pomocy!!!!!!!!!!!!!!

erektor napisał/a:
co robic napisał/a:
i jest w niej cos takiego jak byście zrobili kuleczki z butaprenu.... co to jest ???


moim zdaniem jesz zaduzo budaprenu 8)

a moim zdaniem to jest poważna choroba z która trzeba iść do szpitala :/
 
 
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Czw 29 Cze, 2006   Re: Pomocy!!!!!!!!!!!!!!

erektor napisał/a:
co robic napisał/a:
i jest w niej cos takiego jak byście zrobili kuleczki z butaprenu.... co to jest ???

moim zdaniem jesz zaduzo budaprenu 8)

jesli juz cytujesz nazwe kleju to cytuj uwaznie...ale zapomnialem...w podstawowce na technice nie ucza co to butapren :roll:
 
 
Gość

Wysłany: Czw 29 Cze, 2006   

o Boże przejęzyczenie masz podniete dziecko

btw podstawowki więcej mnie nauczyli w szkole podstawowej niż Ciebie w przedszkolu, podstawowce, gimnazjum, liceum, na studiach, i h wie gdzie jeszcze się szlajałeś zanim plugarnie wpadłeś na to forum i nie rob oftopa :!:
 
 
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Czw 29 Cze, 2006   

erektor napisał/a:
o Boże przejęzyczenie masz podniete dziecko

btw podstawowki więcej mnie nauczyli w szkole podstawowej niż Ciebie w przedszkolu, podstawowce, gimnazjum, liceum, na studiach, i h wie gdzie jeszcze się szlajałeś zanim plugarnie wpadłeś na to forum i nie rob oftopa :!:

a i jeszcze jedno GŁUPKU...opary butaprenu sie wdycha a nie je...(tego juz chyba nie nazwiesz przejezyczeniem)...
co do mojej edukacji...po 1 nie dostalbys sie na te studia, po 2 jesli udaloby ci sie poprzez znajomosci nie utrzymalbys sie na nich przez 6 lat...po 3 nikt nie powierzylby ci wykonywania takiego zawodu jak moj...
pozdrawiam/
 
 
Gość

Wysłany: Czw 29 Cze, 2006   

no wiesz napewno bym się nieutrzymal przez 6 lat na studiach które trwają 3 - 4 lat :roll:
aha i jaki wać pan zawod wykonujesz :?:
 
 
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Czw 29 Cze, 2006   

no wiesz jesli ktos pisze "nieutrzymal" razem to mam te pewnosc...
powinienes sie doinformowac... studia w PL trwaja 5-6 lat...zalezy od uczelni i kierunku...
moj zawod: popytaj na 4um, moze ci podpowiedza...
 
 
maciejatur@wp.pl
Gość
Wysłany: Pią 10 Lis, 2006   

witam.Nie przejmuj sie glupotami kolegow piszacych bzdury.Ja tez mam taka sperme ,ale tylko czasami.Prawdopodobnie jest to przez bakterie w jadrach.Ale najlepiej udaj sie z tym do lekarza.Jak bedziesz cos wiedzial wiecej to daj znac.Ja niedlugo wracam do polski i tez planuje spotkanie z lekarzem.Powodzenia i nie przejmuj sie zbytnio
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group