Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Masturbacja przy drugiej osobie
Autor Wiadomość
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 645
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 15 Lip, 2022   Masturbacja przy drugiej osobie

Podnieca Was masturbowanie się w obecności partnerki / partnera? Lubicie, kiedy ktoś robi to, a Wy patrzycie?
 
 
siferius90 

Wiek: 34
Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 78
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią 15 Lip, 2022   

Bardzo mnie to podnieca i ogromnie to lubię
 
 
Devasta 

Wiek: 34
Dołączył: 03 Maj 2018
Posty: 111
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 15 Lip, 2022   

W sumie to nie wiem. Bo nigdy tego nie robilem przy partnerce, ale mozliwe ze nauczycielka widziala mnie na lekcji jak to robilem i to mi sie podobało ;)
 
 
penis.com.pl
viamax
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 432
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon 18 Lip, 2022   

Bardzo lubię obserwować jak kobieta się zaspakaja i naprawdę jest podniecona i robi się mokra. Mógłbym tak patrzeć w nieskończoność. a szczgólnie podnieca mnie filmowanie samej cipki w dużym zbliżeniu, wiele kobiet też chce mieć kopię filmiku z takiego spotkania. szczególnie , że nie ujawniam na nim twarzy i Pani ma gwaracje, że nawet gdyby ( co się nie zdarza z mojej strony ) ktoś to zobaczył to nie pozna tej osoby.
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 20 Lip, 2022   

Naturalnie, ze to robimy. Moja dziewczyna pierwsza wyszla z ta inwencja, ba nawet zazadala zebym to zrobil przy niej, bo chciala zobaczyc jak to robie (jestem jej pierwszym i ostatnim mam nadzieje). Przygladala sie z duzym zaciekawieniem, stwierdzajac ze bardzo fajnie napinaja i ruszaja sie miesnie :) Teraz kiedy czasem to robie to lubi mi pomagac, Oczywiscie ona tez lubi bawic sie przy mnie ale ja nie wytrzymuje tylko tak patrzec :P
 
 
lolloko 

Dołączył: 04 Sty 2015
Posty: 93
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 08 Sie, 2022   

Kiedyś dziewczyna powiedziała, że chciałaby popatrzeć jak to robią faceci. Pokazałem jej całą akcję od początku aż do końca, podobało jej się to, więc co jakiś czas "robię jej taki pokaz".
Ona też potrafi się odwdzięczyć :shock:
:P
 
 
Dekarion 

Dołączył: 03 Lip 2020
Posty: 253
Skąd: Zabrze
Wysłany: Wto 09 Sie, 2022   

Czasem przy żonie, jak z sił opadnie ;)

Kiedyś przy mnie jedna kobieta w autobusie się masturbowała - siedziała obok mnie, a moja żona siedziała na fotelu przede mną. Wiem, bo mi moją rękę położyła na swojej, ale momentalnie ją zabrałem, a potem westchnęła i osunęła się troszkę w dół.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group