Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Szybka erekcja i wytrysk
Autor Wiadomość
mlody9972 

Wiek: 26
Dołączył: 15 Lip 2014
Posty: 95
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 28 Cze, 2022   Szybka erekcja i wytrysk

Siemanko mam 24 lata. Mój mały bardzo szybko się podnieca oraz tryska. Nie ma różnicy czy podczas masturbacji czy tez stosunku. Próbowałem odsłonić żołądź jednak niewiele to pomogło. Możecie coś doradzić? Po wytrysku nieraz praktycznie od razu staje i jest gotowy a nieraz potrzebuje chwili przerwy.
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 30 Cze, 2022   

Jeśli po wytrysku zaraz wstaje, to nie widzę problemu. Zmiana prezerwatywy , jeśli trzeba, i kolejna runda... Jak byłem młodszy, to przy serii każdy kolejny raz wymagał więcej czasu i pracy, żeby dojść.

[ Dodano: Czw 30 Cze, 2022 ]
Jeszcze dodam, że z wiekiem, teraz mam prawie 40, muszę się bardziej namęczyć by dojść, i przy masturbacji a zwłaszcza podczas seksu. Choć zazwyczaj nie jest to żaden problem, bo partnerka też potrzebuje więcej czasu.
 
 
Czerwikss 

Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 256
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 01 Lip, 2022   

I ile razy tak mozesz zrobić w jednej serii? Za któryms już razem nie powinien być tak mocno pobudliwy.
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
mlody9972 

Wiek: 26
Dołączył: 15 Lip 2014
Posty: 95
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 23 Lip, 2022   

Wstaje, wstaje tylko tez szybko się podnieca i tryska… kilka razy jest w stanie trysnąć. Samo w sobie nie jest to komfortowe kiedy zacznę się bawić lub wkładać a on już po
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 25 Lip, 2022   

mlody9972 napisał/a:
Wstaje, wstaje tylko tez szybko się podnieca i tryska… kilka razy jest w stanie trysnąć. Samo w sobie nie jest to komfortowe kiedy zacznę się bawić lub wkładać a on już po


Czy probowales tych sposobow?

Gumka na przedłużenie wytrysku (każda firma ma je w ofercie, durex czy unimil)
wcześniejsza masturbacja pod prysznicem
chusteczki orgasm control (są to chusteczki nasączone środkiem zmniejszającym odczucia).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group