Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Masturbacja w miejscu publicznym
Autor Wiadomość
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 551
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 24 Cze, 2022   Masturbacja w miejscu publicznym

Cześć,

specjalnie użyłem słowa "stymulacja", a nie "masturbacja", ale to na jedno wychodzi.
Po różnych eksperymentach znalazłem sposób na dochodzenie do orgazmu w miejscach publicznych tak, żeby nie wzbudzać zbyt dużych podejrzeń (ekshibicjonistą nie jestem ).
Otóż mam jajko wibrujące dostosowane do męskich genitaliów (z pierścieniem na pienisa). Jajko umożliwia taką stymulację, że po pewnym czasie dochodzi się do orgazmu (tyle że potem trzeba zmienić gacie ).
Używam go w odpowiednio hałaśliwych miejscach, bo trochę brzęczy. Np. na ulicy albo w pociągu. Niestety wprowadzają jakieś nowe, ciche pociągi i przez to ostatnio nie mogłem się stymulować. To znaczy mogłem, ale dziewczyny siedzące nieopodal pewnie zastanawiałyby się co tak brzęczy.
Czasem zdarzało się, że używałem jajka w zbyt cichych miejscach i osoby, które były odpowiednio blisko mogły coś usłyszeć. Jednak wydaje mi się, że nie podejrzewały, iż to może być dźwięk zabawki erotycznej.
 
 
krisu2908 

Dołączył: 29 Maj 2022
Posty: 30
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pią 24 Cze, 2022   

michalza, masz może jakieś zdjęcie tej zabawki, bo zastanawiam się nad kupnem nowego gadżetu

Ja chyba bym nie mógł w miejscu publicznym, chyba wolę bardziej kameralne miejsce i nie lubię mieć ospermionych gaci.
 
 
fenis 

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 357
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon 27 Cze, 2022   

A czy przypadkiem takie urządzenie nie jest głośne?
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
betor 

Dołączył: 18 Cze 2020
Posty: 306
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 29 Cze, 2022   

Jest głośne. Moja kobieta ma takie jajko, w sumie nie wyobrażam sobie aby chodziła z tym w miejscu publicznym bo bardzo głośno wibruje.
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 30 Cze, 2022   

Też poproszę o jakiś model, nazwę, czy zdjęcie tej zabawki, jestem ciekaw co to.
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 551
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 04 Lip, 2022   

właśnie wróciłem z centrum handlowego, gdzie to zrobiłem.
Ale w moim przypadku też nie jest to łatwe. Sama zabawka nie wystarcza. Muszą być:
- pozycja siedząca,
- niezłe skupienie,
- i trochę trzeba się powiercić (przekładać nogę na nogę itp.).
Byłoby łatwiej, gdybym użył mocniejszego jajka, ale mocniejsze mogłoby być usłyszane.
Najłatwiej to się robi w starych pociągach i tramwajach, gdzie nawet samo siedzenie nieźle wibruje.

[ Dodano: Pon 04 Lip, 2022 ]
https://pl.aliexpress.com/item/4001197342084.html

Mam coś takiego. Wbrew pozorom duży nie jest.
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 05 Lip, 2022   

Wygląda na spory.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group