Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jockstrap u hetero
Autor Wiadomość
garczarni 

Wiek: 25
Dołączył: 01 Cze 2022
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 04 Cze, 2022   Jockstrap u hetero

Co sądzicie o noszeniu jockstrapów (np. na siłowni) u osoby hetero? Może macie jakieś doświadczenia?
 
 
dziuniox 

Wiek: 31
Dołączył: 14 Mar 2015
Posty: 82
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon 13 Cze, 2022   

Mam negatywny stosunek do bielizny tego typu. Wydaje mi się, że jockstrapy noszą tylko pasywni geje, którzy mają taki fetysz. Mnie to odpycha, choć sam jestem gejem, nie podobają mi się jakieś dziwne majtki z odsłoniętą dupą. Podejrzewam, że na siłowni chłopaki mogą dziwnie na Ciebie patrzeć, bo pewnie wielu z nich zobaczy taki rodzaj bielizny pierwszy raz.
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 14 Cze, 2022   

Osobiście mi się nie podoba tego typu bielizna jednak nie wiążę tego z orientacją. Po prostu nie jest w moim typie. Podobie jak na przyklad slipki czy normalne stringi. Wolę obcisłe bokserki.
Na siłowni faktycznie mogą się dziwnie patrzeć.
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
naroznik01 

Wiek: 29
Dołączył: 14 Lut 2014
Posty: 97
Skąd: Opole
Wysłany: Sro 29 Cze, 2022   

Moim zdaniem orientacja nie ma tu nic do rzeczy. Hetero mogą je nosić tak samo jak i homo. I nie sądzę żeby jockstrapy były atrybutem tylko facetów pasywnych, choc może jakas preferencja jest.

Jockstrapy ogólnie robią się popularniejsze. Pewnie też dlatego że są właśnie bardzo wygodne w upalne dni czy na treningach. Sam je noszę, przebierałem się w nich na siłowni i nie spotkałem krzywych spojrzeń, bo tak naprawdę mało kogo to obchodzi co masz na tyłku. Może gdyby celowo w nich paradować to byłoby inaczej.

Póki nosimy to co lubimy i jest nam wygodnie to jest ok. Jedni lubią bokserki, inni slipy, kolejni stringi. Nie oceniałbym nikogo po tym co kto nosi pod spodniami. :P
 
 
Dekarion 

Dołączył: 03 Lip 2020
Posty: 253
Skąd: Zabrze
Wysłany: Czw 30 Cze, 2022   

Może po prostu mieszkasz w dużym mieście i tutaj ludzie inaczej się na takie rzeczy patrzą. Sam mieszkam w niewielkiej miejscowości i raczej coś takiego u mnie odpada.
 
 
qwerty882 

Wiek: 25
Dołączył: 28 Gru 2016
Posty: 123
Skąd: Mazowsze
Wysłany: Sob 02 Lip, 2022   

Myślę że naroznik01, dobrze ujął całą sprawę. Ludzie różnie mogą na to patrzeć ale na serio wybór takiej a nie innej bielizny nie powinien być zbytnio konsultowany z nikim, przynajmniej dopóki nie rodzi wyraźnego podtekstu seksualnego, a w wypadku jocków były i są one przede wszystkim stworzone jako bielizna sportowa, jak pisał naroznik01 są one wygodne, a szczególnie w takie upalne dni jak mamy teraz czy właśnie podczas treningu
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 591
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Sob 06 Sie, 2022   

Nie lubię, bo raz że mi się nie podobają, a dwa mają dla mnie wyraźny kontekst seksualny (spaczenie wiadomo z jakiego powodu).
Nie mniej faktem jest, że jockstrapy mają rodowód sportowy (kolarze, hokeiści, rugbyści, ...), więc panowie hetero nie powinni mieć problemu z ich noszeniem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group