Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     pierwsze porownywania z chlopakami
Autor Wiadomość
adriano19 

Dołączył: 21 Wrz 2021
Posty: 20
Skąd: PL
Wysłany: Wto 21 Wrz, 2021   

Na początku porównywałem z kuzynami i kolegami - na pewno przed rozpoczęciem szkoły. Na poważnie zacząłem do tego podchodzić w wieku ok. 10-12 lat. Wtedy porównywałem głownie z kumplami.
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 546
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 22 Wrz, 2021   

adriano19 napisał/a:
Na początku porównywałem z kuzynami i kolegami - na pewno przed rozpoczęciem szkoły. Na poważnie zacząłem do tego podchodzić w wieku ok. 10-12 lat. Wtedy porównywałem głownie z kumplami.


Dochodzila wtedy pewnie jeszcze współna masturbacja?
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 22 Wrz, 2021   

A niekoniecznie tak bywa. U mnie na przyklad było zwykle tylko samo porownywanie
 
 
penis.com.pl
andropenis
adriano19 

Dołączył: 21 Wrz 2021
Posty: 20
Skąd: PL
Wysłany: Pią 24 Wrz, 2021   

U mnie było różnie.

Na początku tylko porównywanie, ale szybko zaczęło się dotykanie, masowanie...
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 28 Wrz, 2021   

No coż, w tym wieku to normalne. Ostatnio wyczytałam pewne badania i wynikało z nich, że wiekszość mężczyzn hetero miało w czasach nastoletnich takie sytuacje ze swoją płcią.
 
 
twstr926 

Dołączył: 29 Lip 2007
Posty: 15
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 19 Cze, 2022   

Za dzieciaka bylem bardzo wstydliwy i zaczalem pozno dojrzewac, wiec nie garnalem sie do porownywania. Raz w poznej podstawowce zdarzylo mi sie wspolnie walic konia z kolegami - kilku mialo palki na wierzchu, kilku chowalo.

Mielismy w klasie kolesia, ktory zaczal wczesnie dojrzewac, i mial zero zahamowan odnosnie nagosci. Podczas przebierania sie przed wuefem zdejmowal majtki przy wszystkich i bawil sie napletkiem Na wycieczkach szkolnych nie krepowal sie i walil sobie przy wszystkich. W sumie nie mial sie czego wstydzic, bo palke mial pokazna.
 
 
fenis 

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 350
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon 20 Cze, 2022   

twstr926 napisał/a:
Za dzieciaka bylem bardzo wstydliwy i zaczalem pozno dojrzewac, wiec nie garnalem sie do porownywania. Raz w poznej podstawowce zdarzylo mi sie wspolnie walic konia z kolegami - kilku mialo palki na wierzchu, kilku chowalo.

Mielismy w klasie kolesia, ktory zaczal wczesnie dojrzewac, i mial zero zahamowan odnosnie nagosci. Podczas przebierania sie przed wuefem zdejmowal majtki przy wszystkich i bawil sie napletkiem Na wycieczkach szkolnych nie krepowal sie i walil sobie przy wszystkich. W sumie nie mial sie czego wstydzic, bo palke mial pokazna.


Wydaje mi się, ze miał tendencje do ekshibicjonizmu. Wiem, ze chłopaki czasami walą sobie wzajemnie ale tak na widoku wszystkich to się z tym nie spotkałem.
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 30 Cze, 2022   

Nigdy nie powrownywalem sobie z innymi chłopakami. Jedyne blizsze spojrzenia, czy może dotykanie innych miałem, gdy byłem jeszcze dzieciakiem przed dojrzewaniem/masturmacjami. I wtedy jeszcze tak bardzo mnie to nie interesowało. Był to jeden epizod z 10 lat starszym bratem, którego wielką palą zrobiła na mnie duże wrażenie, i z dwoma kuzynami, którzy byli z 3-5 lat starsi i się wtedy razem bawiliśmy swoimi pałkami, ale mało to pamiętam, to było pewno tylko kilka dni jednego lata.
 
 
Gizd 

Wiek: 31
Dołączył: 04 Lip 2022
Posty: 1
Skąd: Śląsk
Wysłany: Pon 04 Lip, 2022   

Ja nigdy nie porównywałem sobie z innymi chłopakami, byłem jedynie świadkiem jak grupka chłopaków w szatni na basenie sobie porównywała i sie śmiali że jednemy z nich kutas maleje :p
Kiedyś strasznie sie wstydziłem swojego ciała, dziś już mniej i chciałbym zobaczyć jak to jest porównywać penisy na żywo. W szatni na siłowni też nie idzie sobie porównać bo wszyscy się owijają ręcznikiem, że nie idzie nic zobaczyć.
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 449
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 05 Lip, 2022   

Chyba najłątwiej jest po prostu wybrać się na basen.
 
 
mac19 

Dołączył: 25 Lip 2022
Posty: 9
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 26 Lip, 2022   

Pierwsze porównania robiłem w przedszkolu. Najczęściej porównywałem w wieku około 13 lat. Potem w szkole pojawił się prysznic i w sumie wszystko było już jasne.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group