Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Obwisłe jądra
Autor Wiadomość
garczarni 

Wiek: 25
Dołączył: 01 Cze 2022
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 24 Cze, 2022   Obwisłe jądra

Co sądzicie o obwisłych jądrach u faceta? Macie bardziej obwisłe czy bliżej ciała? Jakieś ćwiczenia na obwisłe jądra
 
 
Ajay 


Wiek: 27
Dołączył: 20 Wrz 2016
Posty: 295
Skąd: Warmia i Mazury
Wysłany: Pią 24 Cze, 2022   

No takie duże wiszące kule wyglądają super. Dzisiaj ciepło to mam podobnie. Lubię jak niektórym facetom podczas seksu/masturbacji jądra podnoszą się do góry, ponad trzon penisa a wręcz chowają się do środka ciała.
 
 
krisu2908 

Dołączył: 29 Maj 2022
Posty: 30
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Sob 25 Cze, 2022   

U mnie jest to uzależnione od temperatury- dziś gorąco to moszna jest wielka i wszystko wisi , a jak jest chłodniej to są bliżej ciała, ale to chyba każdy facet tak ma.
Ogólnie wolę tą pierwszą sytuację , bo wtedy podczas stosunku lub masturbacji jądra aż klaskają o uda :)
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
kamilgroc
[Usunięty]

Wysłany: Sob 25 Cze, 2022   

krisu2908 napisał/a:
U mnie jest to uzależnione od temperatury- dziś gorąco to moszna jest wielka i wszystko wisi , a jak jest chłodniej to są bliżej ciała, ale to chyba każdy facet tak ma.
Ogólnie wolę tą pierwszą sytuację , bo wtedy podczas stosunku lub masturbacji jądra aż klaskają o uda :)

Też wolę pierwsza sytuację ale u mnie jest odwrotnie i nie ma klaskania 😜😜
 
 
krisu2908 

Dołączył: 29 Maj 2022
Posty: 30
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Sob 25 Cze, 2022   

kamilgroc, a po gorącej kąpieli lub prysznicu moszna też się nie powiększa ?
 
 
kamilgroc
[Usunięty]

Wysłany: Sob 25 Cze, 2022   

krisu2908 napisał/a:
kamilgroc, a po gorącej kąpieli lub prysznicu moszna też się nie powiększa ?

Nie no wiadomo, ale podczas sexu, klaskania nie ma
 
 
dziuniox 

Wiek: 31
Dołączył: 14 Mar 2015
Posty: 82
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Nie 26 Cze, 2022   

Ja akurat lubię facetów, u których bardziej wisi :) wygląda to bardziej dorodnie
 
 
fenis 

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 350
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon 27 Cze, 2022   

Wiszące wyglądają spoko. Ale wiadomo, że jak temperatura jest niska to nie ma opcji aby wisiały :D Teraz gorąco to wiszą
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 30 Cze, 2022   

Mi dość łatwo moszna się kurczy i wszystko idzie do ciała. Rzadko zdarza się tak mi rozgrzać, by wisiały. Zresztą ja mam dość małe jądra, to szału nie ma. Ale lubię patrzeć na wiszące.

Choć nieraz przy seksie jak za mocno latają to bolały, choć lubię, jak tak klaskają, o pośladki.

Jeszcze jakieś 3-4 miesiące po wazektomii potrafiło boleć właśnie jak się jądra za bardzo bujały przy seksie. Później to minęło.

Co do rozciągania moszny, to myślę, że można to robić, a sądzę po różnych zdjęciach i filmach w necie, gdzie faceci mają np. Takie długie, że jajka do anusansobia mogą wsadzić.
 
 
Czerwikss 

Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 256
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 01 Lip, 2022   

DTTPO napisał/a:
Mi dość łatwo moszna się kurczy i wszystko idzie do ciała. Rzadko zdarza się tak mi rozgrzać, by wisiały. Zresztą ja mam dość małe jądra, to szału nie ma. Ale lubię patrzeć na wiszące.

Choć nieraz przy seksie jak za mocno latają to bolały, choć lubię, jak tak klaskają, o pośladki.

Jeszcze jakieś 3-4 miesiące po wazektomii potrafiło boleć właśnie jak się jądra za bardzo bujały przy seksie. Później to minęło.

Co do rozciągania moszny, to myślę, że można to robić, a sądzę po różnych zdjęciach i filmach w necie, gdzie faceci mają np. Takie długie, że jajka do anusansobia mogą wsadzić.


Kiedy przeszedłeś wazekotomie? Nie miałeś żadnych efektów ubocznych? Czy opisywaałeś zabieg na forum?
 
 
Siwy1945 

Wiek: 39
Dołączył: 28 Lut 2022
Posty: 125
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 02 Lip, 2022   

U mnie wygląda to tak ze moje jarda nie są obwisłe . Mam dość duże jadra oraz mosznę i nie ma tu znaczenia czy wejdę pod zimna czy ciepłą wodę zawsze jest taka sama . Jakiś czas temu robiłem zdjęcia tak prezentują się moje jadra



https://www.imagebam.com/view/ME862RN


https://www.imagebam.com/view/ME862RO


https://www.imagebam.com/view/ME862RP
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 04 Lip, 2022   

Siwy1945 napisał/a:
U mnie wygląda to tak ze moje jarda nie są obwisłe . Mam dość duże jadra oraz mosznę i nie ma tu znaczenia czy wejdę pod zimna czy ciepłą wodę zawsze jest taka sama . Jakiś czas temu robiłem zdjęcia tak prezentują się moje jadra



https://www.imagebam.com/view/ME862RN


https://www.imagebam.com/view/ME862RO


https://www.imagebam.com/view/ME862RP


Cąłkiem duzy worek, ale wygląda bardzo dobrze!
 
 
lolloko 

Dołączył: 04 Sty 2015
Posty: 93
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 04 Lip, 2022   

Im cieplej na zewnątrz albo po długiej ciepłej kąpieli faktycznie worek obwisa bardziej. Tak samo im bardziej odstresowany i wyczilowany to też raczej obwisa. Ale przy podnieceniu / po abstynencji itp/ jajka raczej do góry - przynajmniej u mnie XD
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 575
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Sob 06 Sie, 2022   

Siwy1945 napisał/a:
U mnie wygląda to tak ze moje jarda nie są obwisłe (...) nie ma tu znaczenia czy wejdę pod zimna czy ciepłą wodę zawsze jest taka sama.

U mnie jest bardzo podobnie.
I szczerze: średnio mi się to podoba :?
 
 
Connor 

Wiek: 42
Dołączył: 17 Gru 2022
Posty: 24
Skąd: Wawa
Wysłany: Nie 18 Gru, 2022   

Rzecywiscie, jadra potrzebuja 3 st. C mniej od temperatury ciała stad wiszą, w przewiwnym srodowisku, zeby moc regulowac te temperatute. Gwatantuje ona dobrej jakości plemniki. Wystarczy, ze moszna znajduje sie w niewielkiej odleglosci od ciala i juz to umozliwia spelnienie jej funkcji. Szkopuł tki w małym szczegole. Jadra sa polaczone z reszta pracia przez przewod nasienny. Ten musi byc dluzszy jezeli moszna jest bardziej zwisajaca. U osob z dluga- zwisajaca moszna, czesciej dochodzi do skrecenia nasieniowodow, ktore moga prowadzic w konsekwencji do bezplodnosci.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group