Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Zwałka po siłce
Autor Wiadomość
onesa 
onesa

Wysłany: Wto 25 Kwi, 2017   

Viridis, coś w tym guście :P dlatego lepiej założyć kaptur/czapkę na głowę i czym prędzej czmychnąć do domu się ogarnąć :P

Viridis 

Wysłany: Wto 25 Kwi, 2017   

[edit]

onesa 
onesa

Wysłany: Pią 30 Cze, 2017   

Viridis, to są oczywiście wyjątki :D ale są takie panie idealne które muszą wyglądać zawsze perfekcyjnie

penis.com.pl
orgasm contol
sikor17 

Wysłany: Nie 30 Lip, 2017   

Viridis napisał/a:
onesa, niezbadane są motywacje kobiet do zabiegów kosmetycznych w miejscach publicznych ;-)

Ja nigdy nie widziałem na siłowni kolesia golącego się czy smarującego się balsamem ;-) Jedyne co widzę, oprócz samego prysznica to mycie zębów...

Sorry, że tak "wskrzeszam trupa", ale muszę powiedzieć że mało widziałeś :P ja na siłowni, gdzie wcześniej chodziłem spotkałem się i z goleniem (zarówno twarzy, jak i innych miejsc) i ze smarowaniem balsamem. Jeszcze trzeba dodać do tego, że to była siłownia starego typu, czyli sauna i prysznice bez przegródek. Ale tam na nikim to nie robiło wrażenia - kto chciał to sobie popatrzył, kto nie - ignorował.

onesa 
onesa

Wysłany: Pon 31 Lip, 2017   

sikor17, faceci i balsam? :D

sikor17 

Wysłany: Wto 01 Sie, 2017   

onesa napisał/a:
sikor17, faceci i balsam? :D

To był akurat chyba jakiś chłopak z zagranicy ;-) więc widać tam jest to w miarę normalne XD
Był w saunie, potem prysznic i balsam :-P

jacquage 

Wysłany: Sro 02 Sie, 2017   

sikor17 golenie twarzy jeszcze zrozumiem a co masz na myśli mówiąc inne miejsca ?

CEDRIK 

Wysłany: Nie 13 Lut, 2022   

Osobiście nigdy na siłce nie byłem, bo jakoś jakbym miał z kim to bym chodził, ale Jak parę lat temu ćwiczyłem intensywnie w domu, to w połowie ćwiczeń już miałem erekcję i ćwiczenia byyły zwieńczone waleniem, więc hehXD
Z tymże ja ćwiczełem w zasadzie nago, nie wiem dlaczego, może gdzieś usłyszałem że tak lepiej, nie wiem :|

twstr926 

Wysłany: Nie 19 Cze, 2022   

Po silowni zazwyczaj jestem zbyt zmeczony na trzepanie.

fenis 

Wysłany: Pon 20 Cze, 2022   

Mam podobnie. Niektórzy są nabuzowani testosteronem. Sam z uwagi na to, ze mam czas na ćwiczenia późnym wieczorem - zwykle chcę do łóżka.

potrzebny 

Wysłany: Czw 23 Cze, 2022   

U mnie dzisiaj po siłowni dwóch panów musiało sobie ulżyć w saunie, ale jakoś im się nie spieszyło. Mnie też zachęcali do wspólnej zabawy 😅

Odpowiedz do tematu