Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jak odczuwacie orgazm
Autor Wiadomość
Adam67 

Dołączył: 27 Sty 2012
Posty: 9
Skąd: polska
Wysłany: Nie 12 Lut, 2012   Jak odczuwacie orgazm

Czy wam się czasem podczas masturbacji lub stosunku zdarza mega orgazm? Mnie czasami gdy się masturbuję tak na maksa w spokoju bez nerwów i bez żadnych zahamowań krótko przed wytryskiem przechodzą dosłownie prądy od krocza aż do czubków palców u nóg i z powrotem po plecach aż dostaję gęsiej skórki i wstrząsa całym moim ciałem a gdy uda mi się na chwilę pohamować to się powtarza góra ze trzy razy bo więcej nie wytrzymam i strzelam. To jest coś niesamowitego chociaż zdarza się rzadko. Ciekawi mnie to bo jak słucham w mediach o męskim orgazmie to jest on niczym w porównaniu z kobiecym, ale nikt nigdy nie mówił o odczuciu czegoś takiego co ja tu opisuje tylko o przyjemnej chwili w czasie samego wytrysku. Piszcie czy wy też odczuwacie coś podobnego
 
 
bimalco 

Dołączył: 30 Gru 2011
Posty: 17
Skąd: wrocek
Wysłany: Nie 12 Lut, 2012   

Czasami podczas masturbacji przy zbliżającym się orgazmie pojawia mi się rumieniec na brzuchu i klatce piersiowej, zaczynają drżeć mi mięśnie w nogach ( nie jestem w stanie tego opanować) i całe ciało przechodzi jakiś dreszcz. Po takich objawach orgazm jest bardziej zajebisty niż zwykle.
 
 
dlugigruby 

Dołączył: 21 Cze 2012
Posty: 2
Skąd: Z daleka
Wysłany: Pon 25 Cze, 2012   

bimalco napisał/a:
Czasami podczas masturbacji przy zbliżającym się orgazmie pojawia mi się rumieniec na brzuchu i klatce piersiowej, zaczynają drżeć mi mięśnie w nogach ( nie jestem w stanie tego opanować) i całe ciało przechodzi jakiś dreszcz. Po takich objawach orgazm jest bardziej zajebisty niż zwykle.
Ja przed tym mam jeszcze uczucie ciepła.
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pią 20 Wrz, 2013   

Ciekawy temat poruszony to co Adam67 odczuwa jest pierwsza fazą orgazmu. Ja mam tak że nogi i mięśnie ud mi drętwieją czuje takie dreszcze w plecach pierwsze skurcze mięśni PC w kroczu i penisie i właśnie w tym momencie jest czas by przerwać i się opanować i można znów to zrobić. Efekt taki że orgazm bez końca jego pierwszą fazę można przeciągać do tego zaciskasz mięśnie PC i przestajesz ja tak mogę z godzinę a potem jak idę na całość jest mega orgazm dosłownie tyle spermy wypływa.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
penisman 

Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 190
Skąd: Radom
Wysłany: Pią 20 Wrz, 2013   

Widzę, że temat odkopany ;) Ale bardzo ciekawy. Może się ożywi i więcej osób będzie się dzieliło swoimi spostrzeżeniami co do swoich orgazmów. Być może jest szansa na rozwinięcie się w tę stronę, że będą wrzucane filmiki z orgazmów i opisywane, co się odczuwało. Jest szansa na bardzo ciekawy rozwój wątku :)
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Sob 21 Wrz, 2013   

penisman napisał/a:
Widzę, że temat odkopany ;) Ale bardzo ciekawy. Może się ożywi i więcej osób będzie się dzieliło swoimi spostrzeżeniami co do swoich orgazmów. Być może jest szansa na rozwinięcie się w tę stronę, że będą wrzucane filmiki z orgazmów i opisywane, co się odczuwało. Jest szansa na bardzo ciekawy rozwój wątku :)


No tak ale zapomniałeś swoje odczucia opisać :P
 
 
penisman 

Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 190
Skąd: Radom
Wysłany: Nie 22 Wrz, 2013   

Moje odczucia, hmmm... Ja czuję mrowienie w nogach, robi mi się ciepło na twarzy i strzelam. Kiedyś próbowałem, tak jak Panowie piszecie, przeciągać pierwszą fazę, ale mi się ani razu nie udało :/
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Nie 22 Wrz, 2013   

Ale da się też kiedyś nie umiałem mięśnie pc musza być silne.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
siferius90 

Wiek: 34
Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 78
Skąd: Toruń
Wysłany: Sro 22 Cze, 2022   

Dla mnie orgazm to jak start kolejki górskiej - uczucie rozkoszy narasta w szybkim tempie. Im większa rozkosz, tym mniejsza kontrola nad własnym ciałem - robię śmieszne miny, pojękuję, mięśnie sztywnieją.

Najbardziej lubię 1-2 sekundy przed wytryskiem. To jest dla mnie maksimum ekstazy, totalny odlot.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group