Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Penis Plug
Autor Wiadomość
DTTPO 

Wysłany: Czw 09 Cze, 2022   

Tak. Z wsadzeniem tych około 30cm kłopotów nie było, średnica mała, nic nie musiałem rozciągać chyba z 6-7mm średnicy, ale głowy nie dam, w każdym razie najmniejsze dostępne. A materiał elastyczny, ale na tyle twardy, że wpychać się dało. Przy wpychaniu przez zwieracz pęcherza leciutki ból. No i wcześniej wciskałem lubrykant. Jak krótko to miałem, to nawet potem nie bolało, jak za bardzo za długo się z tym bawiłem, np. masturbacja do wytrysku, to potem przy sikaniu piekło. Ale to z 3h taki efekt był.

[ Dodano: Czw 09 Cze, 2022 ]
Jeszcze dodam, że do pęcherza musiało wchodzić nie więcej niż 2cm, bo naprawdę pod koniec tego wężyka dopiero było czuć, że przechodzi przez zwieracze.

krisu2908 

DTTPO, a odczuwałeś jakąś przyjemność podczas przechodzenia przez zwieracz pęcherza ? Myślę nad kupnem czegoś nowego bo dotychczasowe mi się znudziły i ciekaw jestem czy warto , czy lepiej sobie odpuścić

DTTPO 

Takie coś
https://a.aliexpress.com/_vXqYty

Ale za bardzo nie polecam. Chyba lepsze bez otworu. Lubrykant nie ucieka.

Bardziej coś takiego bym polecał 8,13 zł
https://a.aliexpress.com/_vZeTq6

Co do pytanie o wpychanie się do pęcherza... Myślę, że głównie duże podniecenie. Czuć to, w sumie lekko boli, ale jak się próbuje wtedy sikać, nic nie napinać, to prawie bezboleśnie. Fizycznej przyjemności to nie daje. No i dobrze mieć furagin w domu, i myślę, że po takiej zabawie profilaktycznie wziąć, bo jak wspominałem, to od tego można się zapalenia pęcherza nabawić, co mi się zdarzyło. A to nie jest przyjemne.

Jakbym jeszcze chciał sobie coś wpompowywać do pęcherza, to bym zamówił takie bardziej medyczne cewniki, też są na Ali. Nie mają jednego otworu z przodu, ale taki pałąk i dwa otwory po bokach. Kiedyś o tym myślałem, ale na razie mi przeszło.

O chyba coś takiego
https://a.aliexpress.com/_uhQUHG

penis.com.pl
bathmate
krisu2908 

DTTPO, Dzięki , chyba zostanę na razie przy starych zabawkach :)

DTTPO 

Wysłany: Pią 10 Cze, 2022   

krisu2908, nie ma sprawy 😉 przyjemności 🙂

onesa 
onesa

Wysłany: Czw 16 Cze, 2022   

Ojej wielu rzeczy można sie dowiedzieć na tym forum, nie sądziłam, ze są takie zabawki. Trochę mnie to przeraża szczerze powiedziawszy ( w sensie, nie jest to bolesne? )

DTTPO 

Wysłany: Czw 30 Cze, 2022   

Jak się przesadzi, to może boleć przy pierwszym sikaniu. Albo po prostu przez pół godziny. Mocniej nie przesadzałem.

Ale jak się jest delikatnym i robi to krótko, to może wcale nie boleć.

Oczywiście można na pewno mocno przesadzić i mieć więcej bólu, ale mi na tym nie zależy.

Odpowiedz do tematu