Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Zdruzgotany89
Autor Wiadomość
Zdruzgotany89 

Dołączył: 11 Kwi 2022
Posty: 2
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 22 Maj, 2022   Zdruzgotany89

Witam was
Chciałbym się poradzić waszymi przemyśleniami na temat mojego "penisa"
Rozmiar w spoczynku to 9.5 cm a we wzwodzie to tylko 14.9 czasem 15
Lecz jest jeszcze problem z napletkiem który pokrywa żołędzia ale byłem u specjalisty i kazał używać DIPROLENE (maść 0.64 mg/g) który powoduje że skórka od napletka może się sunąć uzużywam już prawie 4 tydzień efekty są minimalne ale tubka maści jest jeszcze sporo więc myślę że uda mi się dojść do celu

Następnym problem to zakupiłem pompkę z kremem powiekszajacym (jeszcze nie używałem ) i uszczelka do tego sprzętu jest strasznie mała próbowałem naciągać tą gumę ale strasznie czuję mało komfortowy ucisk ,macie jakiś sposób jak temu zaradzić ????

Ogólnie robiłem już parę ćwiczeń do powiększenia rozgrzewka itp ale tylko przez 2 tygodnie jak na razie i nie wiem jak też ułożyć ten cały plan by były efekty
Używałem ręcznika , ciepłej wody i olejku Bambino

Wkrótce dołacze zdjęcia
 
 
osa10 

Dołączył: 07 Sie 2021
Posty: 9
Skąd: południe
Wysłany: Pon 23 Maj, 2022   

też mam 14 :) Nie martw sie i zacznij ćwiczyć. Jak nic z tym nie zacznisz robić to samo się nie zrobi. Trzeba cierpliwości i zaangażowania.
 
 
Czerwikss 

Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 256
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 23 Maj, 2022   

Moim zdaniem zanim zaczniesz wykonywać ćwiczenia, powinieneś rozwiązać problem z napletkiem - inaczej będą bolesne i mogą spowodować u Ciebie duży dyskomfort.

Na początku krem, napletek - w koncu zejdzie ale wymaga to czasu , poczekaj do końca tuhbki. Potem dopiero pompka
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
Ajay 


Wiek: 27
Dołączył: 20 Wrz 2016
Posty: 295
Skąd: Warmia i Mazury
Wysłany: Pon 23 Maj, 2022   

Jak są problemy z napletkiem, za długi czy za ciasny, to nie bawić się w maści, ćwiczenia tylko obrzezać. 15 cm to naprawdę żaden powód do wstydu.
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 24 Maj, 2022   

W Polsce średnia to 14 cm, tak więć jak sam widzisz jesteś powyżej średniej. Ale tak jak pisze tutaj Ajay. Na początku obrzezanie, potem zabawa w powiększanie.
Ogólnie lekarz nie zaproponowal obrzezania? Czy sam nie chciałeś?
 
 
krisu2908 

Dołączył: 29 Maj 2022
Posty: 30
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Nie 29 Maj, 2022   

Zgodzę się z przedmówcami, najpierw ogarnij problem z napletkiem.
A co do pompki, nie wiem jaki konkretnie model/rodzaj posiadasz, ale ja w swojej w góle nie korzystałem z uszczelek - jedynie trochę lubrykantu na bazie wody , a pompka tak zasysała skórę , że żadnych przecieków powietrza nie było.
Link do pompki, którą ja sobie kupiłem
https://allegro.pl/oferta/pompka-prozniowa-do-powiekszania-penisa-cipka-10471593885?snapshot=MjAyMS0xMi0zMFQxOToxNTowOS4xMzNaO2J1eWVyOzlkYzVlZTVkODFjNTQzZDE4NDVkMDdmMThhMDQ1NDZhNGMxMjgzODkxNjRlZDY0MjQ1NGYyZTlmMjIyNDFhNDM%3D
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 01 Cze, 2022   

I jak sytuacja? Byłeś u lekarza?
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 09 Cze, 2022   

14-15 cm to norma w PL. Nic małego. Ja bym odradzał powiększanie, a jeśli już, to bardzo,, żeby sobie krzywdy się zrobić. Pompki są niebezpieczne.

Z napletkiem warto coś zrobić, jeśli przeszkadza.
 
 
Zdruzgotany89 

Dołączył: 11 Kwi 2022
Posty: 2
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 13 Cze, 2022   

Witam (długo mnie nie było bo miałem sporo zmian prywatnych rodzinnych)
Byłem u specjalisty we Wrocławiu 28.04 Gdzie Konsultacja urologiczna + USG kosztowało 200 zł płatne z góry
Wytłumaczyłem mu Mój osobisty problem wiec kazał mi zdjąć spodnie położyć się i zrobił prześwietlenie czy naprawdę jest to konieczne ..... stwierdził że nie bo przy spoczynku się normalnie naciąga a przy wzwodzie już jest ciasno zapisał mi na receptę właśnie tą maść DIPROLENE i szczerze jest już nieco lepiej tubki jeszcze sporo jest
Miałem stałem kiedyś partnerkę lecz nasze drogi się rozeszły gdyż zachorowałem na depresję i pojawiły się też myśli samobójcze (Powód nie zadowolony ze swojego życia)
Ogólnie uprawialiśmy seks nawet dość sporo (Maraton najdłuższy to 2 tygodnie codziennie)
Oceniła mnie że jestem w tym Dobry ale to już było dawno ponad 5 lat temu i teraz boję się do kogoś zbliżyć bo nigdy nie używałem też prezerwatywy
Dlatego że z tą moją partnerką próbowałem ale niestety mój sprzęt był za mały do tego kondona i straciłem ochotę i dostałem taki strzał wstydu że nie wiem czy to dla mnie czułem się bardzo beznadziejnie przez to
I wtedy ówczesna partnerka powiedziała że próbujemy bez co ma być to będzie byliśmy ponad 2 lata ze sobą było pięknie ale niestety choroba spowodowała że czułem się coraz gorzej :(
Biorę lek Escitil + terapia na ten moment jest dobrze ale boję się nawrotu
Dlatego wpadłem z pomysłem by zbudować pewność się to powiększę ćwiczeniami penisa i właśnie dlatego piszę ten post do was
Ps: Spróbiuje wkrótce pokazać zdjecia moje
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro 15 Cze, 2022   

Depresja to chujostwo. Oprócz leków masz terapię z psychologiem? Czesto się przydaje.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group