Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     w czym śpicie?
Autor Wiadomość
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 12 Maj, 2022   

qwerty882 napisał/a:
Generalnie u mnie pełen przekrój od jockstrapów przez slipy boksy i bez niczego różnorodnie


Te jockstrapy to są wygodne?
 
 
qwerty882 

Wiek: 25
Dołączył: 28 Gru 2016
Posty: 123
Skąd: Mazowsze
Wysłany: Pią 13 Maj, 2022   

onesa, jak dobrać odpowiedni rozmiar to jak dla mnie są spoko bo trzymają co najważniejsze w miejscu a reszta ciała może sobie swobodnie oddychać
 
 
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 427
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon 16 Maj, 2022   

qwerty882 napisał/a:
onesa, jak dobrać odpowiedni rozmiar to jak dla mnie są spoko bo trzymają co najważniejsze w miejscu a reszta ciała może sobie swobodnie oddychać


A z jakiej strony zamawiasz? Pytam się bo jeszcze nie miałem a chętnie bym wypróbował
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
qwerty882 

Wiek: 25
Dołączył: 28 Gru 2016
Posty: 123
Skąd: Mazowsze
Wysłany: Czw 19 Maj, 2022   

dkbb, jak do tej pory polowałem na allegro ale można przepatrzeć zalando, czy typowo strony ulubionych marek
 
 
nicefeet
[Usunięty]

Wysłany: Sob 21 Maj, 2022   

Polecam vinted, tam trochę jest, sporo w oryginalnych opakowaniach, nówki, a można zaoszczędzić 30-40% spokojnie ;)
 
 
Fajfusek99 

Wiek: 25
Dołączył: 15 Sie 2017
Posty: 20
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 21 Maj, 2022   

Co do tych jockstrapy to też moje pytanie czy to jest wygodne? Do tej pory nie nosiłem takiej bielizny i nie wiem czy warto ją zakupić?
A co do spania to ja preferuje piżamę, a w lato bokserki i koszulka.
 
 
Siwy1945 

Wiek: 39
Dołączył: 28 Lut 2022
Posty: 128
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 10 Cze, 2022   

Jeśli chodzi o spanie to tylko i wyłącznie nago nie wyobrażam sobie spać inaczej np w slipach lub innej bieliźnie która tylko by mi przeszkadzała .
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 13 Cze, 2022   

Fajfusek99 napisał/a:
Co do tych jockstrapy to też moje pytanie czy to jest wygodne? Do tej pory nie nosiłem takiej bielizny i nie wiem czy warto ją zakupić?
A co do spania to ja preferuje piżamę, a w lato bokserki i koszulka.


Ponoć wygodne, wiele osób na forum wspomina, ze nosi oraz czuje się w nich bardzo komfortowo. Moim zdaniem jednak warto jest kupić i samodzielnie się przekonać (szczególnie, ze nie jest to jakaś duża fortuna)
 
 
Siwy1945 

Wiek: 39
Dołączył: 28 Lut 2022
Posty: 128
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 07 Kwi, 2023   

Oczywiście zawsze śpię nago jakiś czas temu dodałem tutaj post pisząc na temat spania nago . Dodam jeszcze że pisząc ten post leżę już w łóżku oczywiście nago . Bo najlepsza piżama to brak piżamy 😜😜😜



 
 
kuba1990pa 

Wiek: 33
Dołączył: 08 Paź 2018
Posty: 8
Skąd: Poznan
Wysłany: Sro 12 Kwi, 2023   

A jak wygląda u Was spanie z kimś "obcym" w pokoju? Jako, że śpię od lat nago, w takiej systuacji zawsze pytałem, czy komuś to nie przeszkadza. Zawsze padała odpowiedź ok, spoko lub też spali nago.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 18 Kwi, 2023   

No i zdecydowanie najzdrowiej bez piżamy ;)

Kuba, wydaje mi się, że dobrze będzie coś na siebie nałożyć jeśli nie wiesz jak dana osoba zareaguje. Jeśli wiesz, ze inni też spią nago, to możesz oczywiśćie spać nago
 
 
kuba1990pa 

Wiek: 33
Dołączył: 08 Paź 2018
Posty: 8
Skąd: Poznan
Wysłany: Czw 20 Kwi, 2023   

onesa napisał/a:
No i zdecydowanie najzdrowiej bez piżamy ;)

Kuba, wydaje mi się, że dobrze będzie coś na siebie nałożyć jeśli nie wiesz jak dana osoba zareaguje. Jeśli wiesz, ze inni też spią nago, to możesz oczywiśćie spać nago


Wychodzę z założenia, że warto najpierw zapytać.
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 551
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 21 Kwi, 2023   

Ja ostatnio przekonałem się do spania bez piżamy, na poczżątku dziwne uczucie. Obecnie nie wyobrażam sobie spania w piżamie czy majtach
 
 
penis.com.pl
bathmate
qwerty882 

Wiek: 25
Dołączył: 28 Gru 2016
Posty: 123
Skąd: Mazowsze
Wysłany: Nie 28 Maj, 2023   

kuba1990pa, wszystko zależy od sytuacji ale raczej bokserki lub shorty jak akurat planowałem nocowanie, nago raczej bym się nie zdobył ale miałem raz współlokatora w interku który nie miał oporów i w takiej sytuacji tak jak mówisz najlepiej zapytać
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group