Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jakie tabletki na powiększenie i wpływ palenia na długość.
Autor Wiadomość
TenZly 

Dołączył: 06 Cze 2022
Posty: 2
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 06 Cze, 2022   Jakie tabletki na powiększenie i wpływ palenia na długość.

Cześć. Niestety rozmiar mojego czlonka nie jest powalajacy. Mam 16,5cm dl. I 13cm obwodu.
Postanowiłem kupić tabletki. I szczerzę to mam mieszane uczucia.

Najpierw rzucam palenie. Kiedyś czytałem ze ponoc jak sie rzucić palenie penis zwiekszy sie ok. 1cm obwod i długość.
Kuracja potrwa 25 dni(w sesnie rzucienie palenia) po tym czasie chce kupić jakies dobre tabletki. I czy ktos z was bral jakies i jakie byly postępy? Nie chce miec nie wiadomo jak wielkiego. Ale mysle ze 20cm dł i 15cm obw. Mi wystarczy.

I myślę że jak już ustale jakie tabletki brać to zacznę publikować postępy co tydzień.
_________________
TenZly
 
 
Mateusz2609 

Wiek: 31
Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 79
Skąd: kuj pom
Wysłany: Wto 07 Cze, 2022   

16,5 cm długości to jest powyżej średniej europejskiej, przyekysl czy napewno chcesz się truć. Zdecydowanej większości kobiet wystarczy taka długość, pamiętaj że przedewszystkim liczy się grubość i technika. Jeśli chodzi o grubość to też się mieścisz w normie. Ćwicz technikę 😉
 
 
TenZly 

Dołączył: 06 Cze 2022
Posty: 2
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 07 Cze, 2022   

Cytat:
Niby tak. Ale jednak przydalo by sie min 2,5 cm wiecej długości i 1,5 cm grubości. Tak aby moja duma troche urósła. Zobaczymy jak bedzie sie kształtować rozmiar po tygodniu rzucenia. Gdzieś czytalem ze po okolo 4 tyg. Niby do 1cm powinien się powiększyć.

I w sumie myślałem tez o pompce ale wolalbym na początek sie skupić na tabletkach. I oczywiście czy one w ogóle działają.

[ Dodano: Sro 08 Cze, 2022 ]
Wiec taki mały update. Dziś 3 dzień nie palenia. Napewno mam troszkę lepszą erekcje. Zmierzę to dopiero po tygodniu od nie palenia

Co do Tabletek. Zna ktoś IQMen?

[ Dodano: Czw 09 Cze, 2022 ]
Małe info. Postanowiłem przy okazji ćwiczyć aby powiększyć członka. Czytalem forum i znalazlem 7 interesujących ćwiczeń. Bede Zaznaczal sobie ktore z ćwiczeń wykonalem w ktory dzien. Po miesiącu wstawie zdjecie owej tabelki. Potem zaczne brac ktores z tabletek i wtedy zobaczę jak to wyglada i czy to coś daje.
Na 100% dzis rano gdy mialem erekcje moze wizualnie nie bylo widac jakies dużej poprawy ale w reku czuc ze jest lekko inaczej. Mysle ze to zasługa niepalenia. Ale nie napalam sie. Zobaczymy jak to bedzie po calym tygodniu bo to moze byc male złudzenie.

Wiec ogolnie 1 miesiąc powiekaszania: rzucienie palenia plus cwiczenia

[ Dodano: Wto 21 Cze, 2022 ]
Wiec po ok. 2 tyg cwiczeni niepalenia.
Dł 16,7
Obw 13,3
Sz 4,6
_________________
TenZly
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
PoczatekKoniec
[Usunięty]

Wysłany: Czw 06 Paź, 2022   

W sieci są sklepy, które na takie tabletki stawiają i ten wybór jest faktycznie bogaty, można trafić i klasycznie Viagrę i coś innego jak Super Vidalista - https://potencja.net.pl/super-vidalista. To o tyle wygodne, że w sieci można liczyć na kupowanie, które będzie dyskretne.
 
 
karolakopeczek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 24 Lis, 2022   

Mocno rozluźniające tabletki https://potencja.net.pl/dapoxy-60-cobrapharma i właściwie wszystkie problemy psychiczne po nich znikają, jeżeli chodzi o sytuacje łóżkowe. Dobre, żeby się zrelaksować i mocno opóźnić wytrysk, jeżeli to właśnie z tym masz główne problemy.
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 452
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 25 Lis, 2022   

TenZly napisał/a:
Cytat:
Niby tak. Ale jednak przydalo by sie min 2,5 cm wiecej długości i 1,5 cm grubości. Tak aby moja duma troche urósła. Zobaczymy jak bedzie sie kształtować rozmiar po tygodniu rzucenia. Gdzieś czytalem ze po okolo 4 tyg. Niby do 1cm powinien się powiększyć.

I w sumie myślałem tez o pompce ale wolalbym na początek sie skupić na tabletkach. I oczywiście czy one w ogóle działają.

[ Dodano: Sro 08 Cze, 2022 ]
Wiec taki mały update. Dziś 3 dzień nie palenia. Napewno mam troszkę lepszą erekcje. Zmierzę to dopiero po tygodniu od nie palenia

Co do Tabletek. Zna ktoś IQMen?

[ Dodano: Czw 09 Cze, 2022 ]
Małe info. Postanowiłem przy okazji ćwiczyć aby powiększyć członka. Czytalem forum i znalazlem 7 interesujących ćwiczeń. Bede Zaznaczal sobie ktore z ćwiczeń wykonalem w ktory dzien. Po miesiącu wstawie zdjecie owej tabelki. Potem zaczne brac ktores z tabletek i wtedy zobaczę jak to wyglada i czy to coś daje.
Na 100% dzis rano gdy mialem erekcje moze wizualnie nie bylo widac jakies dużej poprawy ale w reku czuc ze jest lekko inaczej. Mysle ze to zasługa niepalenia. Ale nie napalam sie. Zobaczymy jak to bedzie po calym tygodniu bo to moze byc male złudzenie.

Wiec ogolnie 1 miesiąc powiekaszania: rzucienie palenia plus cwiczenia

[ Dodano: Wto 21 Cze, 2022 ]
Wiec po ok. 2 tyg cwiczeni niepalenia.
Dł 16,7
Obw 13,3
Sz 4,6


Trochę czasu już minęło. Jakieś postępy?
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 27 Lis, 2022   

Spamerzy usunięci. 3 linki i w każdym namiar na wątpliwej jakości środki na potencje
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group