Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Podglądanie innych w szatni od wf
Autor Wiadomość
CEDRIK 

Wiek: 25
Dołączył: 10 Sty 2022
Posty: 44
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: Pon 18 Kwi, 2022   

No u mnie niestety nikt bielizny nie ściągał. Chociaż tak patrząc w czasie to szkoda. Teraz na studiach w szatni jako takiej też nikt bielizny nie ściąga, ale Ci którzy grają w piłkę czy coś, potem idą się myć, to albo ściągają już w kabinach ale są i tacy co ściągają przed, ale szybko się chowają, chociaż się nie wstydzą
 
 
Kamil_ke96 

Wiek: 25
Dołączył: 09 Sie 2015
Posty: 73
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 19 Kwi, 2022   

Damian2006 napisał/a:


Za pierwszym razem byłem sam z chłopakami ze swojej klasy, że to już bez wstydu po prostu ściągnęliśmy bokserki I już była luźna atmosfera. Jak,przyszli ci młodsi z 6-8 klasy to najpierw my ściągnęliśmy bokserki zeby im raźniej było i już normalnie było. Teraz to często w szatni beż bokserek latami i czasem są jakieś macanki po jajach dla zabawy hehe


ale porównujecie sobie jak wam stoją czy jak leżą?

a te macanki to kto zaczyna? i tylko po jajkach czy po fiutach też się macacie z kumplami z klasy?
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 27 Kwi, 2022   

CEDRIK napisał/a:
No u mnie niestety nikt bielizny nie ściągał. Chociaż tak patrząc w czasie to szkoda. Teraz na studiach w szatni jako takiej też nikt bielizny nie ściąga, ale Ci którzy grają w piłkę czy coś, potem idą się myć, to albo ściągają już w kabinach ale są i tacy co ściągają przed, ale szybko się chowają, chociaż się nie wstydzą


Nie macie otwartych kabin? U nas były otwarte
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Gościu2288 

Wiek: 24
Dołączył: 14 Kwi 2022
Posty: 16
Skąd: Śląskie
Wysłany: Sro 04 Maj, 2022   

[quote="Damian2006"]
DTTPO napisał/a:

Za pierwszym razem byłem sam z chłopakami ze swojej klasy, że to już bez wstydu po prostu ściągnęliśmy bokserki I już była luźna atmosfera. Jak,przyszli ci młodsi z 6-8 klasy to najpierw my ściągnęliśmy bokserki zeby im raźniej było i już normalnie było. Teraz to często w szatni beż bokserek latami i czasem są jakieś macanki po jajach dla zabawy hehe


Szczerze marna prowokacja. Nastolatkowie już tacy nie są :) . Chodzę na basen 4 lata i nigdy nie widziałem nikogo nagiego a co dopiero w twojej szkole macanki po jajach. Może następnym razem coś kreatywniejszego.
 
 
CEDRIK 

Wiek: 25
Dołączył: 10 Sty 2022
Posty: 44
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: Pon 09 Maj, 2022   

toton napisał/a:


Nie macie otwartych kabin? U nas były otwarte


Są ścianki działowe, a zakryte tymi zasłonami
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 12 Maj, 2022   

[quote="Gościu2288"]
Damian2006 napisał/a:
DTTPO napisał/a:

Za pierwszym razem byłem sam z chłopakami ze swojej klasy, że to już bez wstydu po prostu ściągnęliśmy bokserki I już była luźna atmosfera. Jak,przyszli ci młodsi z 6-8 klasy to najpierw my ściągnęliśmy bokserki zeby im raźniej było i już normalnie było. Teraz to często w szatni beż bokserek latami i czasem są jakieś macanki po jajach dla zabawy hehe


Szczerze marna prowokacja. Nastolatkowie już tacy nie są :) . Chodzę na basen 4 lata i nigdy nie widziałem nikogo nagiego a co dopiero w twojej szkole macanki po jajach. Może następnym razem coś kreatywniejszego.


Mój mąż chodzi regularnie na basen do aquaparku i twierdzi, ze kąpanie się pod prysznicem nago jest tam normalne.

Z kolei pod prysznicami kobiet pełna pruderia. Nie widziałam żadnej, która by się kąpała bez stroju
 
 
maks2007 

Wiek: 24
Dołączył: 23 Mar 2022
Posty: 25
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 25 Maj, 2022   

[quote="Gościu2288"]
Damian2006 napisał/a:
DTTPO napisał/a:

Za pierwszym razem byłem sam z chłopakami ze swojej klasy, że to już bez wstydu po prostu ściągnęliśmy bokserki I już była luźna atmosfera. Jak,przyszli ci młodsi z 6-8 klasy to najpierw my ściągnęliśmy bokserki zeby im raźniej było i już normalnie było. Teraz to często w szatni beż bokserek latami i czasem są jakieś macanki po jajach dla zabawy hehe


Szczerze marna prowokacja. Nastolatkowie już tacy nie są :) . Chodzę na basen 4 lata i nigdy nie widziałem nikogo nagiego a co dopiero w twojej szkole macanki po jajach. Może następnym razem coś kreatywniejszego.


Ja jestem w podstawówce a większość chłopaków na basenie z mojej klasyjest pod prysznicem bez kąpielówek. A kiedy idę sam na basen np. w wakacje to zawsze ściągam kąpielówki, I inny faceci to samo
 
 
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 422
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią 27 Maj, 2022   

W sumie dużo zależy od miejsca, od szkoły. Ludzie papugują innych. Jak gość widzi, ze inni sie rozbierają to sam nie bedzie przecież zgrywał wstydliwego
 
 
Arek777 

Wiek: 29
Dołączył: 12 Mar 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 12 Mar, 2023   

Siemka. Co do WF to my chłopaki zazwyczaj ściągamy gacie ale też nie zawsze... najśmieszniejsze jest jak ktoś wejdzie do szatni XD wtedy widzi gołe siury.. :-)
_________________
Kocham sex
 
 
jacquage 

Dołączył: 29 Maj 2009
Posty: 13
Skąd: Wawa
Wysłany: Pią 17 Mar, 2023   

Arek777 napisał/a:
Siemka. Co do WF to my chłopaki zazwyczaj ściągamy gacie ale też nie zawsze... najśmieszniejsze jest jak ktoś wejdzie do szatni XD wtedy widzi gołe siury.. :-)


Do męskiej wchodzą inni faceci więc nie powinien być to dla nich niecodzienny widok.
 
 
alex2003 

Dołączył: 16 Paź 2022
Posty: 7
Skąd: UE
Wysłany: Nie 19 Mar, 2023   

W szkolnych szatniach było różnie.
Ja lubię nagość, więc paradowałem nago.
Niektórzy chłopacy byli wstydliwi.
Zaskoczyło mnie, że na uniwerku jest podobnie.
Liczyłem na większą otwartość...
 
 
jacquage 

Dołączył: 29 Maj 2009
Posty: 13
Skąd: Wawa
Wysłany: Pon 20 Mar, 2023   

Pewnie zależy to od kierunku, bo ja na AWFie spotkałem się ze sporą swobodą w sprawach nagości.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group