Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Szybko dochodzę
Autor Wiadomość
mcq7173 

Wiek: 26
Dołączył: 25 Kwi 2021
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 13 Maj, 2022   Szybko dochodzę

Siemanko, postanowiłem zgłosić się ze swoim problemem tutaj na forum. Mam 25 lat, działam ze swoją kobietą od 8 miesięcy, jest cudownie, cały czas mamy ochotę, działamy praktycznie codziennie. Tylko problem pojawia się we mnie, źle mi z tym. Nie mogę długo wytrzymać jeśli chodzi o dojście. Działamy krótko, powiedzmy 2 minuty, ja muszę się stopować żeby nie dojść szybko, zajmuję się i pieszczę moją kobietę do orgazmu, później znów wchodzę na kolejne 2 minuty i kończę bo nie jestem w stanie wytrzymać dłużej. Pomimo na prawdę bardzo dużej ilości stosunków nie widzę zbytniej poprawy jeśli chodzi o moją wytrzymałość, siedzi mi to z tyłu głowy, moja ukochana jest zadowolona, ale wiem że chciałaby żebym mógł dłużej bez przerwy, te dobre kilka minut. Macie może jakieś pomysły, co mógłbym robić albo razem z dziewczyną, masturbacja, więcej może jakiś zabaw kiedy się o mnie ociera swoją cipką w ramach jakiegoś "treningu" na wytrzymałość, sam nie wiem. Chętnie poczytam co macie do powiedzenia, wysłucham rad starszych kolegów i koleżanek. Pozdro i miłego weekendu :)
 
 
Ajay 


Wiek: 27
Dołączył: 20 Wrz 2016
Posty: 295
Skąd: Warmia i Mazury
Wysłany: Sob 14 Maj, 2022   

Częściej musisz odsłaniać żołądź aby się zahartowała. Może zdecydować się na obrzezanie?
 
 
qwerty882 

Wiek: 25
Dołączył: 28 Gru 2016
Posty: 123
Skąd: Mazowsze
Wysłany: Sob 14 Maj, 2022   

Ajay, ma rację przy okazji dochodzi kwestia panowania nad psychicznym podnieceniem - tak to nazwijmy, czyli inaczej mówiąc starać się opanować własną ekscytację i myśli tak by wytrzymać dłużej
 
 
penis.com.pl
bathmate
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 422
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon 16 Maj, 2022   

A prezerwatywy durex performa?

Albo środki z lidokainą? Masz cała serię orgasm control
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 18 Maj, 2022   

Polecam masturbację pod prysznicem.
 
 
Comenius 

Wiek: 37
Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 51
Skąd: Cieszyn
Wysłany: Pią 20 Maj, 2022   

Sposób dwie godziny przed numerkiem zwalić konia. Za.drugim razem na pewno będziesz dłuuugo dochodził.

Polecam tez chodzić że ściągniętym napletkiem. Chodzę 10 rok i chwałę sobie bardzo.
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 09 Cze, 2022   

Zwalenie konia przed może pomóc. I to w tak młodym wieku nie 2h wcześniej, ale pół 😉

Gdy byłem przed30 to nawet jak doszedłem zbyt szybko, to za 5minut mogłem dalej. Erekcja trzymała, teraz już niestety trudniej z tym o wiele.
 
 
krisu2908 

Dołączył: 29 Maj 2022
Posty: 30
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Czw 09 Cze, 2022   

Zawsze możesz spróbować ze sprayem opóźniającym wytrysk, ja z ciekawości jakiś czas temu kupiłem stud 100, wytrysk opóźniony o jakieś 15-20 minut
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 13 Cze, 2022   

Tak jak tutaj piszą wcześniej.

Albo chusteczki orgasm control albo spray opóźniający wytrysk orgasm control.
 
 
BoskiJohny
[Usunięty]

Wysłany: Pią 24 Cze, 2022   

ćwiczenia
 
 
Takowo
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Lut, 2023   

Średnia dawka tabletki na potencję https://pewnylek.pl/alvitra-40. Dość uniwersalny składnik, taki dla początkujących. Nie tylko przywraca erekcję, ale chroni przed przedwczesnym wytryskiem. Często właśnie młodzi mężczyźni mają z tym problem.
 
 
Siwy1945 

Wiek: 39
Dołączył: 28 Lut 2022
Posty: 125
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 31 Mar, 2023   

Mam z tym naprawdę duży problem bardzo szybko dochodzę podczas stosunku wystarcza dosłownie trzy cztery ruchy i się spuszczam . Przy masturbacji bez przerywania dochodzę po około 4 - 5 minutach . Próbowałem metody stop start ale nie przyniosło to żadnego efektu.
 
 
Daniel100x 

Dołączył: 26 Lip 2022
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 07 Maj, 2023   

Siwy1945,
Minuta oddychania przed włożeniem penisa, bez dotykania partnerki.
Patrz tylko na jej ciało i cipkę. Po włożeniu minuta bez ruchu, partnerka też musi leżeć spokojnie bez napinania mięśni. Musisz opanować mimowolne skurcze penisa, skup się raczej na oddychaniu niż na myślach żeby się nie spuścić.
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 10 Maj, 2023   

A próbowałeś durex performance?
 
 
cypher11 

Wiek: 33
Dołączyła: 06 Gru 2023
Posty: 17
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 06 Gru, 2023   

Dołączam się do pytania
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group