Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Wyjazd ala camping
Autor Wiadomość
CEDRIK 

Wiek: 25
Dołączył: 10 Sty 2022
Posty: 44
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: Nie 01 Maj, 2022   Wyjazd ala camping

Wybieram się w te wakacje nad morze, albo gdzieś indziej, może sam może z kimś :wink:
Szukam fajnego miejsca na camping, pod namiot itp. Otóż:
Jak miałem jakiś 13/14 lat, byłem z braćmi na campingu w Międzyzdrojach. Było dużo studentów, tudzież młodzieży. Do sedna. Był jeden budynek: recepcja, jakieś małe pokoje oraz łazienki i kible w nic, dokoła duży plac z namiotami. jak w samych bokserkach się szło czy przez budynek, czy przez ten plac, nikogo to nie dziwiło. Ba, nawet faceci/laski szli ze swoimi połówkami na wspólny prysznic, także nie było nic dziwnego, że w męskiej łazience jest dziewczyna, albo że gościu wchodzi do damskiej łazienki.
Szukam właśnie takiego miejsca, takiego na luzie, bez spin, nie muszą być nie wiadomo jakie warunki. Coś polecicie? Macie takie miejsca lub podobne?

PS. Na miejsciu tamtego campignu obecnie stoi supermartet. Byłem rok temu w innej miejscowości, głównie domki, parę camperów i max 5 namiotów było. I bardzo atmosfera rodzinna, spoko, ale jak pierszego dnia spod natrysków szedłem do swojego namiotu, w spodenkach, bez koszulki, tak, było widąć że mam bieliznę XD, to patrzyli na mnie na mnie jak na jakiegoś ostrego dziwaka. I poza dziećmi z rodzicami do lat max 13, to w wieku studenckim byłem tam jedyny XD wię Heh, wiecie o co chodziXD
Czekam na miejscówki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 02 Maj, 2022   

Bierzesz pod uwagę tylko polskie morze?

Od siebie polecam poszukać pól namiotowych nad jeziorem białym. Jedna wielka imprezownia latem i pełen luz - ogolnie wcześniej tylko musisz zorientować się czy miejsce nie jest dedykowane rodzinom - jest tam wiele róznych miejsc.

Byłem kilka lat temu, nie pamiętam miejscówki ale był taki luz o jakim tutaj piszesz. Teraz bywam tam na weekendy i wynajmuję sobie domki, czasami ze wspólnymi prysznicami. I nikt się nie wstydzi iść w majtach pod prysznic.
 
 
redman32 


Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 691
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 03 Maj, 2022   

Typowe studenckie wyjazdy ;) nie ma znaczenia gdzie - ważne z kim
 
 
 
penis.com.pl
andropenis
CEDRIK 

Wiek: 25
Dołączył: 10 Sty 2022
Posty: 44
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: Sob 14 Maj, 2022   

toton napisał/a:
Bierzesz pod uwagę tylko polskie morze?

Od siebie polecam poszukać pól namiotowych nad jeziorem białym. Jedna wielka imprezownia latem i pełen luz - ogolnie wcześniej tylko musisz zorientować się czy miejsce nie jest dedykowane rodzinom - jest tam wiele róznych miejsc.

Byłem kilka lat temu, nie pamiętam miejscówki ale był taki luz o jakim tutaj piszesz. Teraz bywam tam na weekendy i wynajmuję sobie domki, czasami ze wspólnymi prysznicami. I nikt się nie wstydzi iść w majtach pod prysznic.



Ja myślałem o czymś z latwym dojazdem, a Jezioro Białe jest na uboczu, więc z centrum podkarpacie byłby kłopot, ale może się uda, zobaczymy.

Gdyby ktoś zechciał się podzielić innymi sugestiami, to czekam :D :D :D :D
 
 
haster69 

Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Wlkp.
Wysłany: Sob 28 Maj, 2022   

Jaki budżet? Bo jak chcesz przeżyć świetną przygodę na luzie z namiotami to zdecydowanie na myśl przychodzi jedno państwo. Norwegia.
Polecam. Nie ważne w jaki region trafisz. Jest co zobaczyć, jest gdzie wypocząć. Jest pięknie i cicho, w zgodzie z naturą.
_________________
http://zbiornik.com/go/9L3w!/ <-- skopiuj całość i przejdź do mojego konta na zbiorniku :)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 01 Cze, 2022   

Norwedzy ogólnie sa o wiele bardziej wyluzowani niż Polacy. Na przykład jeśli chodzi o korzystanie z saun
 
 
CEDRIK 

Wiek: 25
Dołączył: 10 Sty 2022
Posty: 44
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: Sob 10 Wrz, 2022   

Kiedy twoja koleżanka, nimfomanka rozstaje się z chłopakiem (chociaż była wierna zawsze jednemu, ale potrzeby miała ogromnę) zapraszasz ją na spotkanie, na wyjazd, w swoim towarzystwie, na co ona: nie jesteś w moim typie XD A tak to każdy był XD

Kiedy na jednym spotkaniu podśmiewują sie z jednej koleżanki, która co chwilę gada z innym chłopakiem, że pewnie ma chcicę, bo tak ją nosi. Proponujesz podwózkę (nie pierwszy raz), odwozisz, parkujesz, a nie jak zwykle wysadzasz ją na ulicy. Gasisz silnik, pyta jak Ci się moze odwięczyć za tyle podwożeń. Zagajasz o jakiejśc kawie u niej, na co ona otwierając drzwi: To przynioslę Ci kiedyś jakąś czekolade. Drzwi zamknęła, a ja jej więcej nie podwiozę XD

Krótko o życiu przegrywa, takiego jak jaXDDD Na badoo też nic sensownego, raptem z 5 dziewcząt, ale nie te fale co ja :x
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 12 Wrz, 2022   

Cedrik mówienie to jedno robienie to drugie. Z jednej strony piszesz tutaj ze byla nimfomanka i potrzey mmiaøa ogromne, z drugiej strony ze byla wierna facetowi. Byc moze z tymi rzeczywsitymi potrzebami to nie jest prawda. Moze po prostu tak sobie mówila. Ze chce ale tak nie byøo w rzeczywistsci.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 13 Wrz, 2022   

No cóż. Może po prostu nie miała ochoty. Ty również nie masz ochoty na każdą dziewczynę jaką widzisz ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group