Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Wypukłość w spodniach
Autor Wiadomość
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 645
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 04 Kwi, 2022   

gotb napisał/a:
dkbb napisał/a:
W punkt. Rzeczywiśćie kobiety zwykle ciekawiej reagują na takie widoki

Taa... właśnie mnie wczoraj zaczepił chłopak na ulicy mówiąc, że jest gejem i co bym powiedział na pomysł, żeby się zajął moją wypukłością :D Grzecznie przegoniłem...


Serio coś takiego Ci się zdarzyło?
Ogólem to jestem zaskoczony bo geje szukają się zwykle w klubach ewentualnie na imprezach dla nich przeznaczonych. Poza tym szukają się w sieci.

Ale tak na ulicy? Sam byłbym zaskoczony
 
 
gotb 

Dołączył: 13 Paź 2020
Posty: 226
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 11 Kwi, 2022   

toton napisał/a:
gotb napisał/a:
dkbb napisał/a:
W punkt. Rzeczywiśćie kobiety zwykle ciekawiej reagują na takie widoki

Taa... właśnie mnie wczoraj zaczepił chłopak na ulicy mówiąc, że jest gejem i co bym powiedział na pomysł, żeby się zajął moją wypukłością :D Grzecznie przegoniłem...


Serio coś takiego Ci się zdarzyło?
Ogólem to jestem zaskoczony bo geje szukają się zwykle w klubach ewentualnie na imprezach dla nich przeznaczonych. Poza tym szukają się w sieci.

Ale tak na ulicy? Sam byłbym zaskoczony


Też byłem zaskoczony. To są "uroki" mieszkania w budynku obok salonu fryzjerskiego, gdzie jak wieść gminna niesie nie pracują zazwyczaj bardziej typowo zorientowani faceci :-)

Było mniej więcej milo, ja powiedziałem, że nie jestem zainteresowany, chłopiec się zasmucił i odszedł wciąż przyglądając się moim spodniom :-D
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 11 Kwi, 2022   

I tak podziwiam za odwagę. I dobrze, że trafił na miłego gościa. Bo inny mógłby zachować się zupełnie inaczej.
 
 
penis.com.pl
bathmate
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 591
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Wto 19 Kwi, 2022   

gotb napisał/a:
chłopiec się zasmucił i odszedł wciąż przyglądając się moim spodniom :-D

Cóż za romantyczne zakończenie :lol:


juansto napisał/a:
I tak podziwiam za odwagę.

Zapewne błędnie założył, że jak ktoś eksponuje swoją wypukłość, to od razu musi być gejem.
 
 
gotb 

Dołączył: 13 Paź 2020
Posty: 226
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 24 Kwi, 2022   

Ancymon napisał/a:
Zapewne błędnie założył, że jak ktoś eksponuje swoją wypukłość, to od razu musi być gejem.


Dlatego zdecydowanie wolę reakcje dziewczyn na wypukłości :-) Podejrzewam, że 99% tych reakcji przegapiam, ale te co spostrzegam są miłe :-)
 
 
Semaforek 

Dołączył: 29 Kwi 2019
Posty: 8
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon 02 Maj, 2022   

Nie wiem czy Wy tez to zauważacie, ale właśnie w dresach najbardziej widać odciskajace się przyrodzenie. Ja ogólnie lubię chodzić w luźnych bokserkach. Jak nisze dresy to widze sam, ze w porownaniu przykładowo z innymi spodniami jak np jeansy - to w dresach bardzo się odznacza penis. Tym bardziej podczas ruchu tez widać ruch penisa.

Mi to w ogóle nie przeszkadza ani mnie nie peszy - tez nigdy nikt mi nie zwrócił uwagi, ze mu to przeszkadza. Jednak zastanawiam się co Wy o tym myślicie?
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 04 Maj, 2022   

Raczej nikt Ci nie zwróci uwagi, poza tym innym nie będzie to też przeszkadzało. Dresy obecnie są bardzo popularne
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 591
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Sro 04 Maj, 2022   

Semaforek napisał/a:
Nie wiem czy Wy tez to zauważacie, ale właśnie w dresach najbardziej widać odciskajace się przyrodzenie.

Chyba muszę zacząć się przyglądać :P
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 645
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 11 Maj, 2022   

Sam chodzę często w dresach i faktycznie trochę się odznacza. Ale moim zdaniem najbardziej odznacza się w spodniach materiałówych.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group