Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Kąpielówki basen
Autor Wiadomość
sochopiotr 

Wiek: 33
Dołączył: 08 Lut 2018
Posty: 22
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 25 Kwi, 2022   Kąpielówki basen

Ja osobiście w bokserek ale i tak się mocno odznacza. chodź osobiście to lubię to jak ludzie się patrzą . Ale kiedyś mega zawstydzalo
_________________
piotr
 
 
potrzebny 

Wiek: 28
Dołączył: 19 Lip 2018
Posty: 117
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 25 Kwi, 2022   

Ja też używam na basenie kąpielówek przypominających luźne bokserki, ale gdybym miał slipy, to też nie wstydziłbym się w nich chodzić 😅
 
 
 
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 427
Skąd: Toruń
Wysłany: Wto 26 Kwi, 2022   

Ja w takich bardizej obcisłych bokserkach.
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Gościu2288 

Wiek: 24
Dołączył: 14 Kwi 2022
Posty: 16
Skąd: Śląskie
Wysłany: Sro 27 Kwi, 2022   

Widzę że kogoś chyba zainspirował mój temat :)
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 551
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 05 Maj, 2022   

No ja lubię tego typu:
 
 
Damian2006 

Wiek: 24
Dołączył: 28 Sie 2021
Posty: 51
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 05 Maj, 2022   

U mnie w klasie tak połowa pływa w bokserkach, połowa w slipach, niektórzy po prostu w zwykłych kąpielówkach
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 582
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Sob 07 Maj, 2022   

michalza napisał/a:
No ja lubię tego typu:

W sumie fajna opcja.
 
 
Siwy1945 

Wiek: 39
Dołączył: 28 Lut 2022
Posty: 128
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 31 Sty, 2023   

Tak jak pisałem już w tym temacie i podobnym jeśli chodzi o basen to tylko i wyłącznie dobrze dobrane slipy kąpielowe. Te które nosiłem w tamtym roku przeszły już do historii dlatego właśnie usunąłem stary post gdzie były moje zdjęcia z tamtego roku w tych kąpielówkach . Na ten rok zamówiłem sobie nowe kąpielówki jeśli chodzi o to jak się prezentują po założeniu wyglądają naprawdę bardzo dobrze idealnie dopasowują się do ciała podkreślając to co trzeba. Jeśli chodzi o zakładanie i ściąganie można to robić standardowo tak jak każde inne kąpielówki jednak posiadają też druga możliwość do zakładania oraz ściągania i właśnie będę korzystał z tej drugiej opcji ściągnięcie kąpielówek jest dużo łatwiejsze i zajmuje dosłownie dwie sekundy
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 551
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 03 Lut, 2023   

Chetnie zobacze zdjecia tych nowych
 
 
Siwy1945 

Wiek: 39
Dołączył: 28 Lut 2022
Posty: 128
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 07 Lut, 2023   

michalza napisał/a:
Chetnie zobacze zdjecia tych nowych


Zrobię fotkę i dodam coś dzisiaj 😉

[ Dodano: Sro 10 Sty, 2024 ]
michalza napisał/a:
Chetnie zobacze zdjecia tych nowych


Zaraz zrobię dodam to zobaczysz z tym że one całe lato były intensywnie używane na ten rok kupuje kolejne

[ Dodano: Sro 10 Sty, 2024 ]
Tak wyglądają zamek jest po prawnej i lewej stronie co daje duże możliwości podczas opalania, zamki rewelacyjnie sprawdzają się podczas zdejmowania kąpielówek ściągniecie trwa ułamek sekundy.Do tego dopasowują się idealnie do ciała i podkreślają wszystko co trzeba kilka zdjęć na początek











Na zdjęciu nr 3 i 4 widać jak dobrze podkreślają cały przód i zdjęcia wykonuję na bieżąco więc penis jest w pełnym spoczynku dla porównania mam też zrobione dwa zdjęcia jak 3 - 4 z tym że kąpielówki są opuszczone tak że widać penisa w spoczynku widać wtedy jaką robią dobrą robotę. Ciekawą kwestią jest sytuacja w której jedna strona kąpielówek nam się rozepnie np w momencie wychodzenia z wody lub w innym przypadku gdy jesteśmy w pozycji stojącej lub kucając jak ja na tych zdjęciach jeśli ktoś się krępuje nagości to spokojnie po odpięciu jednej strony trzymają się na tyle mocno że zasłaniają przód. Tak to wygląda jeśli zdarzy się właśnie opisana sytuacja.





[ Dodano: Sro 10 Sty, 2024 ]
W trakcie opalania kąpielówki dają możliwość odsłonięcia dolnych partii ciała osobie która chciała by też mieć właśnie tam opaleniznę , nie odsłaniając całego penisa. Mam kilka zdjęć jak można je układać w jakich sytuacjach
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group