Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Slipy kąpielowe na basen
Autor Wiadomość
Gościu2288 

Wiek: 24
Dołączył: 14 Kwi 2022
Posty: 16
Skąd: Śląskie
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2022   Slipy kąpielowe na basen

Witam,
Jestem 15 letnim chłopakiem i od dłuższego czasu chodzi mi po głowie kupno bardzo obcisłych slipów kąpielowych w celu ekspozycji sprzętu? Przeżycia przygody? Chciałbym was zapytać jak zapatrujecie się na taki ubiór basenowy u innych i czy zwracacie uwagę czasami na to co tam jest w środku.
 
 
Łili 

Dołączył: 28 Mar 2022
Posty: 72
Skąd: Polska- Dolnyśląsk
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2022   

Ja tam lubię w luźnych spodenkach bez siateczki być. Zawsze po wyjściu z wody jest fajna ekspozycja sprzętu, także dobry materiał spodenek do pływania też jest spoko.
W moim przypadku przeżycia i przygody z facetami brak w tym miejscu. Szkoda bo gdyby coś przy pisuarze czy w toalecie się natrafiło to by się spróbowało także może ktoś inny opisze swoje doświadczenia w tej kwestii 😁
Jak nie lubisz spodenek to polecam bokserki, grunt żebyś Ty się dobrze czuł i swobodnie to i sprzęt będzie mniej się kurczyć 😁
_________________
Pozdrawiam
Łili
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 455
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2022   

Norma. Chodze na basen regularnie i takie obcisłe slipy nie są niczym dziwnym. Fakt, ze o wiele częściej są noszone raczej przez starszych mężczyzn niż przez młodych

Ale jesli chcesz nałożyć to śmiało nakładaj.
 
 
penis.com.pl
viamax
Siwy1945 

Wiek: 39
Dołączył: 28 Lut 2022
Posty: 128
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 19 Kwi, 2022   

juansto napisał/a:
Norma. Chodze na basen regularnie i takie obcisłe slipy nie są niczym dziwnym. Fakt, ze o wiele częściej są noszone raczej przez starszych mężczyzn niż przez młodych

Ale jesli chcesz nałożyć to śmiało nakładaj.

Dokładnie zgadzam się z tobą że takie slipy nie są niczym dziwnym sam zresztą właśnie takie mam
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 19 Kwi, 2022   

Mój kolega, który ma 30 lat w takich pływa ;)

A naprawdę ma się czym pochwalić bo znajomi często wspominają na spotkaniach towarzystkich jakiego ma duzego (widzieli w saunie, gdzie wcale się z tym nie kryje).
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 582
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Wto 19 Kwi, 2022   

onesa napisał/a:
A naprawdę ma się czym pochwalić bo znajomi często wspominają na spotkaniach towarzystkich jakiego ma duzego (widzieli w saunie, gdzie wcale się z tym nie kryje).

Przepraszam za OT... fajnych masz znajomych, że takie tematy na luzie poruszają ;)
 
 
redman32 


Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 691
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 20 Kwi, 2022   

onesa napisał/a:
Mój kolega, który ma 30 lat w takich pływa ;)

A naprawdę ma się czym pochwalić bo znajomi często wspominają na spotkaniach towarzystkich jakiego ma duzego (widzieli w saunie, gdzie wcale się z tym nie kryje).

To ile on ma cm?
 
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 21 Kwi, 2022   

Normalnych :D Mam wrażenie, że ludzie w latach 20 tych są o wiele bardziej pruderyjni niż ludzie w latach 30 tych ;)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 21 Kwi, 2022   

redman32 napisał/a:
onesa napisał/a:
Mój kolega, który ma 30 lat w takich pływa ;)

A naprawdę ma się czym pochwalić bo znajomi często wspominają na spotkaniach towarzystkich jakiego ma duzego (widzieli w saunie, gdzie wcale się z tym nie kryje).

To ile on ma cm?


Sama go nie widziałam bo nie jestem fanką chodzenia do sauny w moim mieście (niestety ale jest to małe miasto takl więc nie ma tutaj odpowiedniej kultury saunowania). Ale wspominali, że tak ok 20 cm.
Co ciekawe chłopak jest sam od zawsze, nie ma nikogo, jest totalnym typem introwertyka, który siedzi w domu, gra w gry, pracuje zdalnie i tylko raz na jakiś czas spotyka sie ze znajomymi i chodzi na saun e.
 
 
gotb 

Dołączył: 13 Paź 2020
Posty: 226
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 24 Kwi, 2022   

Moda na "spodenki kąpielowe" przyszła lata temu z USA, z dwóch powodów:
- powszechna otyłość powoduje, że zwykłe slipy giną przykryte zwisającym brzuchem
- powszechna pruderia nie pozwala na gacie sugerujące kształtem zawartości, że facet może mieć fiutka :-)
Nie wiem czemu ta dziwaczna moda się przyjęła w szczuplejszej i mniej pruderyjnej Europie, ale na zawsze pozostanę zwolennikiem obcisłych gatek na basen czy plażę. Jak w ogólę można pływać w spodniach?!
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 25 Kwi, 2022   

gotb napisał/a:
Moda na "spodenki kąpielowe" przyszła lata temu z USA, z dwóch powodów:
- powszechna otyłość powoduje, że zwykłe slipy giną przykryte zwisającym brzuchem
- powszechna pruderia nie pozwala na gacie sugerujące kształtem zawartości, że facet może mieć fiutka :-)
Nie wiem czemu ta dziwaczna moda się przyjęła w szczuplejszej i mniej pruderyjnej Europie, ale na zawsze pozostanę zwolennikiem obcisłych gatek na basen czy plażę. Jak w ogólę można pływać w spodniach?!


Zawsze jest coś pomiędzy ;) Czyli obcisłe bokserki.

Osobiście również nie jestem fanką tych dużych spodenek kąpielowych.
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 582
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Sro 04 Maj, 2022   

gotb napisał/a:
Moda na "spodenki kąpielowe" przyszła lata temu z USA

F*ck, a ja lata temu zdecydowałem, że nigdy więcej slipów/obcisłych bokserek kąpielowych, bo wszędzie wokół faceci pływali w szortach (spodenkach)... A tu taka sytuacja :mrgreen:
 
 
garczarni 

Wiek: 25
Dołączył: 01 Cze 2022
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 01 Cze, 2022   

Ja lubię slipy na basenie ale też lubię bokserki przylegające. A unikam raczej spodenek, bo nie lubię jak mi się wszystko majta w nich
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Dekarion 

Dołączył: 03 Lip 2020
Posty: 253
Skąd: Zabrze
Wysłany: Sro 01 Cze, 2022   

Zastanawiam się nad zamówieniem sobie tych od Hendersona:


Jakies opinie?
 
 
garczarni 

Wiek: 25
Dołączył: 01 Cze 2022
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 01 Cze, 2022   

Dekarion napisał/a:
Zastanawiam się nad zamówieniem sobie tych od Hendersona:
Obrazek

Jakies opinie?



Ogólnie git są, choć osobiście postawiłbym na slipy
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group