Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Freeballing
Autor Wiadomość
Gościu2288 

Wiek: 24
Dołączył: 14 Kwi 2022
Posty: 16
Skąd: Śląskie
Wysłany: Pią 15 Kwi, 2022   Freeballing

Witam
Jaki macie stosunek do freeballingu? Uprawiacie go w luźnych szortach czy bardziej w dżinsach i czy nie martwicie się złym odbiorem ludzi? W jakich sytuacjach go uprawiacie?
 
 
Ahojprzygodo 

Dołączył: 21 Maj 2021
Posty: 44
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Pią 15 Kwi, 2022   

Nie mam żadnego problemu z freeballingiem. Osobiście lubię chodzić w samych jeansach, bez majtek, choć wiem, że dla wielu facetów jest to niekomfortowe. No i zdarza mi się wyjść do sklepu w samych dresach bez bokserek.
Osobiście nie zwróciłem uwagi, żeby ktoś się mega gapił czy tym bardziej oceniał negatywnie
 
 
Łili 

Dołączył: 28 Mar 2022
Posty: 72
Skąd: Polska- Dolnyśląsk
Wysłany: Sob 16 Kwi, 2022   

Chodzę w dresach bez bielizny. Jedynie jak są zimne dni lub deszcz to wtedy, ale częściej śmigam bez. Lepiej napletek się też czuje jak jest zsunięty, także ja tam stosuje technikę swobody. A jak tam spodenki to przed kolano także nic nie wystaje, jedynie penis nieco inaczej się układa i jest lekka różnica, ja na to nie zwracam uwagi 😉
_________________
Pozdrawiam
Łili
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
AvengerKRK 

Wiek: 26
Dołączył: 18 Lut 2022
Posty: 19
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 17 Kwi, 2022   

Chodzę często i jest super ;)
Wydaje mi sie ze jest to dobre tez na przyrosty, penis sie moze rozluznic itp
 
 
haster69 

Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Wlkp.
Wysłany: Pon 18 Kwi, 2022   

Zależy od spodni i sytuacji gdzie idę, ale jak gdzieś do osiedlowego sklepiku czy blisko, to często nie zakładam majtek i lubię kiedy odznacza mi się penis :D
_________________
http://zbiornik.com/go/9L3w!/ <-- skopiuj całość i przejdź do mojego konta na zbiorniku :)
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 591
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Wto 19 Kwi, 2022   

Raz mi się tylko zdarzyło: latem, jak było wyjątkowo gorąco i niespecjalnie chciało mi się ubierać, gdy szedłem do sklepu po wodę. Jako że latem chodzę po domu w luźnych krótkich spodenkach i bez bokserek, to tak wybrałem się do sklepu.
 
 
dziuniox 

Wiek: 31
Dołączył: 14 Mar 2015
Posty: 82
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Nie 24 Kwi, 2022   

Ja lubię spać goły, bez majtek. Jajka muszą trochę się przewietrzyć. Wieczorem po kąpieli chodzę w szortach, które zakładam na goły tyłek. W ciągu dnia bym nie ryzykował na chodzenie bez bielizny, szczególnie w spodniach, które mają suwak :D Poza tym obawiałbym się, że od aktywności (chodzenia po mieście) mogą się porobić jakieś otarcia
 
 
mickow94 

Wiek: 29
Dołączył: 11 Lip 2016
Posty: 27
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 26 Kwi, 2022   

Jakiś czas temu zacząłem tak chodzić. Teraz jeśli nie muszę to nie zakładam bielizny.
 
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 591
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Sro 04 Maj, 2022   

dziuniox napisał/a:
W ciągu dnia bym nie ryzykował na chodzenie bez bielizny, szczególnie w spodniach, które mają suwak :D

Czemu suwak miałby być zagrożeniem? Masz na myśli to, że mógłby się sam odsunąć :roll: ;)
 
 
CEDRIK 

Wiek: 25
Dołączył: 10 Sty 2022
Posty: 44
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: Nie 31 Lip, 2022   

Przymierzam się do freeballingu. Zawsze chodziłem mi w bokserkach i spodniach, ale tak szczerze to jak czasem jest się samemu w domu,mtontak.fajnienprzejscnsiennago, tak luźno. Planuje sobie kupić spodnie dresowe, do tej pory nie przypominam sobie bym kiedykolwiek takowe miał, i mam pytanie: czy ten wewnętrzny szew nie przeszkadza wam przy chodzeniu? Nie obżera penisa? Nie podrażnia?
 
 
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 01 Sie, 2022   

Kwestia przyzwyczajenia. Ja Gdy mam majtki na sobie, to czuje się nie komfortowo.
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 551
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 02 Sie, 2022   

CEDRIK napisał/a:
Przymierzam się do freeballingu. Zawsze chodziłem mi w bokserkach i spodniach, ale tak szczerze to jak czasem jest się samemu w domu,mtontak.fajnienprzejscnsiennago, tak luźno. Planuje sobie kupić spodnie dresowe, do tej pory nie przypominam sobie bym kiedykolwiek takowe miał, i mam pytanie: czy ten wewnętrzny szew nie przeszkadza wam przy chodzeniu? Nie obżera penisa? Nie podrażnia?


Wszystko tak naprawdé zależy od spodni. Jeśli spodnie są luźne, to nie. Nie przeszkadza.
 
 
one_hour 

Wiek: 27
Dołączył: 08 Mar 2018
Posty: 191
Skąd: Wielkopolska - Kn
Wysłany: Sro 03 Sie, 2022   

Freeballing? Obowiązkowo, zawsze latem. W moim przypadku, nosząc szorty widać, że nie mam bielizny pod spodem. Kilka kobiet w sklepie zwróciło na to uwagę. Niektóre zerkały i szły dalej, inne jak dostrzegły, to po chwili obracały się i uciekały do innej alejki. :oops:
Co do samej idei, nieistotne jest to dla mnie, czy mam na sobie jeansy, dresy, etc.
 
 
penis.com.pl
viamax
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 427
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią 19 Sie, 2022   

one_hour napisał/a:
Freeballing? Obowiązkowo, zawsze latem. W moim przypadku, nosząc szorty widać, że nie mam bielizny pod spodem. Kilka kobiet w sklepie zwróciło na to uwagę. Niektóre zerkały i szły dalej, inne jak dostrzegły, to po chwili obracały się i uciekały do innej alejki. :oops:
Co do samej idei, nieistotne jest to dla mnie, czy mam na sobie jeansy, dresy, etc.


W jeansach praktycznie niewidoczne ale w dresach faktycznie mozna zobaczyc co nie co ;)
 
 
gotb 

Dołączył: 13 Paź 2020
Posty: 226
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 19 Sie, 2022   

dkbb napisał/a:
W jeansach praktycznie niewidoczne ale w dresach faktycznie mozna zobaczyc co nie co ;)


Czasami widoczne :-)

https://www.fotosik.pl/zdjecie/d2ff994b06a9fd9e
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group