Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Podglądała mnie
Autor Wiadomość
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 546
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 08 Kwi, 2022   Podglądała mnie

Byłem latem w delegacji i nocowałem u znajomej, ma duży dom, ona 55, ja 35. Okazało się, że ma duży basen w ogrodzie, jak zobaczyłem to mówię 'Szkoda, że nie wziąłem kąpielówek'. A ona: 'Po co Ci kąpielówki? Nikt Cię tu nie zobaczy, możesz czuć się swobodnie'. Poszła do innej części domu, ja rozebrałem się do naga, owinąłem tylko recznikem i poszedłem na basen. Pływam nago a akurat ona przyszła i położyła się na lezaku w stroju i sięopalała. Więc po jakimś czasie wyszedłem nago i stwierdziłem że położę się też ma leżaku. I tak sobie gadaliśmy, ja nago ona w stroju. Potem poszła do góry a ja sobie zrobiłem dobrze ręką, bo mnie to nakręciło. Chyba mnie podglądała przez okno. Mam ochotę ją zapytać czy patrzyła ale nie wiem czy stawiać ją w niezręcznej sytuacji??
 
 
Devasta 

Wiek: 34
Dołączył: 03 Maj 2018
Posty: 109
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 08 Kwi, 2022   

Na twoim miejscu sam też bym chciał ją zapytać.
Próbuj, ale postaraj się to zrobić w taki sposób aby nie spalić. Może coś w stylu - podgladalas? Zanim odpowiesz to wiedz że nie mam nic przeciwko.
Możesz równie dobrze poczekać do kolejnej takiej sytuacji i wtedy zacząć rozmowę.
Daj znać co zdecydowałeś.
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 546
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 13 Kwi, 2022   

Rzecz w tym, że dla mnie nagość to normalka, nie prosiłem jej o nic wiecej i ona mnie też nie. Nie jestem typem faceta, który przy pierwszej lepszej okazji leci z kimś do łóżka. Może ją onieśmieliła ta sytuacja i wolała zostawić mnie tam samego. Gdyby była zainteresowana kontynuowaniem tej 'książki' to zapewne by została...

Nie próbowałem jej do niczego sprowokować, po prostu popływałem i poopalałem się nago. A, że mnie to podnieciło... cóż życie.
 
 
penis.com.pl
bathmate
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 575
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Wto 19 Kwi, 2022   

michalza napisał/a:
Gdyby była zainteresowana kontynuowaniem tej 'książki' to zapewne by została...

Spekulować można w nieskończoność: może to, że wyszła nie miało żadnego znaczenia? W końcu sama wcześniej Ci zaproponowała pływanie nago, czyli nie ma z tym problemu.
Poza tym: kontynuacja nie musi nastąpić w tym samym rozdziale "książki", nieprawdaż? ;)
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 546
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 20 Kwi, 2022   

No właśnie trochę głupio a z drugiej strony mnie to ciekawi, kręci mnie taka sytuacja więc chciałbym wiedzieć czy patrzyła i czy jej się podobało...
 
 
redman32 


Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 691
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 20 Kwi, 2022   

Dżizas... masz 35 lat czy 12?
 
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 21 Kwi, 2022   

Wydaje mi się, ze jesteś bardziej pruderyjny niż sąsiadka ;) Poza tym skoro tak z Tobą rozmawiała i nie przegoniła Cię z leżaka nago, to widocznie jej się podobałeś.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group