Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Chodzenie bez napletka [foto]
Autor Wiadomość
Łili 

Dołączył: 28 Mar 2022
Posty: 68
Skąd: Polska- Dolnyśląsk
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2022   

Siwy1945 napisał/a:
W pełnym wzwodzie tak to u mnie wygląda

[url=https://thumbs4.imagebam.com/29/27/52/ME99Y8N_t.jpeg]Obrazek[/URL]

[url=https://thumbs4.imagebam.com/0c/69/e1/ME99Y8Q_t.jpeg]Obrazek[/URL]

[url=https://thumbs4.imagebam.com/2b/69/3e/ME99Y8R_t.jpeg]Obrazek[/URL]

[url=https://thumbs4.imagebam.com/00/af/19/ME99Y8U_t.jpeg]Obrazek[/URL]


No to tak jak u mnie, bardzo podobnie jest 😁 na początku nie miałeś problemów ze skórą że zsuwała napletek i zakrywała żołądź?
_________________
Pozdrawiam
Łili
 
 
Siwy1945 

Wiek: 39
Dołączył: 28 Lut 2022
Posty: 125
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2022   

nigdy nie miałem z tym problemu żeby tak się działo żeby zakrywała żołądź napletek jest naturalnie tak krutki ze nie ma najmniejszej możliwości żeby zakrył
 
 
Comenius 

Wiek: 37
Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 51
Skąd: Cieszyn
Wysłany: Sob 16 Kwi, 2022   

Ja po 10 latach chodzenia bez napletka, nawet nie wiem jak to już było chodzić w napletku:-)
 
 
penis.com.pl
viamax
Łili 

Dołączył: 28 Mar 2022
Posty: 68
Skąd: Polska- Dolnyśląsk
Wysłany: Sob 16 Kwi, 2022   

No u mnie dziś mija 8 dzień bez chodzenia z napletkiem. Utrzymuje się już nocą, nawet jak są wzwody to i tak zostaje przed żołądziem także pierwsze efekty zabiegu widać. Maści już też nie stosuję, szwy same zaczynają puszczać, wczoraj pierwszy puścił więc naturalnie wszystko się dzieje i czas goi rany jak to mawiają 😁
Jeżeli chodzi o walenie to powstrzymuje się ile tylko się da, a jak już trochę dni się uzbiera to raz dwa bez ingerencji w ranę, ruszając trzon penisa przy jądrach raz dwa dochodzę. Normalne walenie będzie gdy znikną szwy wszystkie, jak narazie to tak sobie radzę i nic złego się nie dzieje.
Łącznie od zabiegu minął niecały miesiąc.

Reasumując.
Cieszę się że zabieg wędzidełka został wykonany i nic to nie zaburzyło z pracą penisa, rzekłbym nawet że został bardziej wyswobodzony i stał się trochę dłuższy i bardziej szczęśliwy bo wędzidełko już tak w niego nie integruje jak wcześniej to tego dochodziło.
_________________
Pozdrawiam
Łili
 
 
Amk87 

Wiek: 37
Dołączył: 21 Sty 2021
Posty: 28
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro 20 Kwi, 2022   

Ja chodzę już kilka miesięcy, jest super. Nie wracają infekcje, czysto, higienicznie i przyjemnie. Już nie ma dyskomfortu przy noszeniu bielizny czy wycieraniu ręcznikiem. Czasem coś zaszokuje, jeśli cewka trafi na szew w bokserkach ewentualnie. Napletek wraca na żołądź tylko kiedy jest skurczony z zimna 😉😁
 
 
Łili 

Dołączył: 28 Mar 2022
Posty: 68
Skąd: Polska- Dolnyśląsk
Wysłany: Wto 26 Lip, 2022   

No i minęło trochę czasu. Czas na kolejne opisy 😁
Po zabiegu jest znacznie lepiej, było długo czuć dyskomfort wędzidełka i delikatny ból przy wzwodzie. Dopiero po dwóch miesiącach penis zaczął funkcjonować bez dyskomfortu. Zabieg zdecydowanie pomógł przy krótkim wędzidełku, że nie jest tak chętny napletek na zakrywanie więc efekt docelowy osiągnięty. Zdarza się nie mimo wszystko zakrywa cały żołądź ale jest to sporadycznie, powodem może być duża ilość skóry, więc możliwe że z czasem penis z niej będzie bardziej korzystać i tym samym się zwiększy. Jak narazie nie jest to tak uporczywe jak przed zabiegiem.
Myślę że zabieg wędzidełka pomógł uzyskać efekt zbliżony do naturalnego obrzezania, teraz liczę że kwestią czasu będzie to że nie będzie zakrywać napletek nigdy, jak narazie jeszcze nad tym prace trwają 😁

Odkopuje temat i jeżeli ktoś ma jakieś pytania to zachęcam do rozmowy 😊

[ Dodano: Sro 24 Sie, 2022 ]
Amk87 napisał/a:
Ja chodzę już kilka miesięcy, jest super. Nie wracają infekcje, czysto, higienicznie i przyjemnie. Już nie ma dyskomfortu przy noszeniu bielizny czy wycieraniu ręcznikiem. Czasem coś zaszokuje, jeśli cewka trafi na szew w bokserkach ewentualnie. Napletek wraca na żołądź tylko kiedy jest skurczony z zimna 😉😁


No i wszystko po zabiegu gra 😁
Nie widać za bardzo pamiątki po zabiegu, nie czuć żadnego dyskomfortu, pełna regeneracja trwała parę miesięcy, także było warto.
Wynik zabiegu jest taki, że teraz łatwiej napletek nie nasuwa się na żołądź ponieważ wędzidełko go nie ciągnie. Nie chciałem być obrzezany więc korekta była strzałem w 10, coraz dłużej udaje się chodzić bez napletka i jestem bardzo zadowolony. Gdybym cofnął czas to jednak zrobił bym korektę laserowo bo przez zabieg klasyczny wszystko trwało dłużej .

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania to zapraszam 😉

_________________
Pozdrawiam
Łili
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group