Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Pytanie/problem?- napletek, wędzidełko
Autor Wiadomość
Diffident 

Wiek: 31
Dołączył: 31 Maj 2021
Posty: 14
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 05 Lut, 2022   Pytanie/problem?- napletek, wędzidełko

Po przeczytaniu kilkunastu tematów na forum zacząłem się zastanawiać czy wszystko ze mną ok.
Trochę mi wstyd, bo wcześniej mi to nie przeszkadzało xD :o
Przechodząc do sedna sprawy :
Chodzi o napletek :roll:
Gdy nie mam wzwodu bez problemu mogę go całego rozciągnąć, a we wzwodzie mam tak że odciągnę go pod rowek? tak to się fachowo mówi? i dalej nie pójdzie :roll: .
Czy to normalne?.
Zainteresować się zabiegiem obrzezania, wydłużenia wędzidełka?.

Tutaj zdjęcie z przodu





Sorry za słabą jakość zdjęcia i dzięki za odpowiedzi.
Btw. w moim wieku już chyba za późno na cwiczenia na rozciąganie wędzidełka? :roll:
 
 
Ahojprzygodo 

Dołączył: 21 Maj 2021
Posty: 44
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Sob 05 Lut, 2022   

Wg mnie jest wszystko ok
 
 
sikora92 

Wiek: 31
Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 201
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Nie 06 Lut, 2022   

Nie wygląda tu nic niepokojąco, poza tym dorodny okaz. Chyba że ci to jakoś bardzo przeszkadza. Ja kiedyś miałem wydłużane lekko wędzidełko bo po ściągnięciu napletka we wzwodzie mocno potem żołądź ciągnęło w dół.
_________________
sikora92
 
 
penis.com.pl
andropenis
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 455
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 07 Lut, 2022   

Na zdjęciach nie widze niczego nieprawidłowego, wszystko wyglada naprawdę dobrze.

Pytanie jednak jak sam się z tym czujesz? Czy chodzi Ci jedynie o defekt estetyczny (którego ja osobiście tutaj nie widze).
Czy może jednak masz jakieś dolegliwości bólowe?
 
 
Diffident 

Wiek: 31
Dołączył: 31 Maj 2021
Posty: 14
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 07 Lut, 2022   

juansto napisał/a:
Na zdjęciach nie widze niczego nieprawidłowego, wszystko wyglada naprawdę dobrze.

Pytanie jednak jak sam się z tym czujesz? Czy chodzi Ci jedynie o defekt estetyczny (którego ja osobiście tutaj nie widze).
Czy może jednak masz jakieś dolegliwości bólowe?


Dzięki za odpowiedzi :D .
Co do bólu to nie odczuwam go, ale mam wrażenie że skórka powinna schodzić poniżej żołędzi, a ta się tam zatrzymuje i gdyby wędzidełko było dłuższe to zsunęłaby się do końca :D .
Jak jest w niepełnym wzwodzie to nie ma z tym problemu, a we wzwodzie już tak :<

[ Dodano: Pon 07 Lut, 2022 ]
sikora92 napisał/a:
Nie wygląda tu nic niepokojąco, poza tym dorodny okaz. Chyba że ci to jakoś bardzo przeszkadza. Ja kiedyś miałem wydłużane lekko wędzidełko bo po ściągnięciu napletka we wzwodzie mocno potem żołądź ciągnęło w dół.


Raczej standardowy rozmiar. Po dociśnięciu 16.5 cm i obwód 4.2 cm -> mierzone zwykła linijką xD
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 08 Lut, 2022   

Ogólnie operację napletka robi się z dwóch powodów:
1. Jeśłi odczuwa się dolegliwości bólowe w trakcie stosunku albo wręcz całkowicie uniemożliwia to odbycie stosunku - u Ciebie tego nie ma bo jak piszesz nic Cię nie boli.
2. Ze względów estetycznych, niektórym po prostu bardizej podoba sie bez skórki.

Zdecyduj czy chcesz się poddać zabiegowi bo Ci sie nie podoba obecny stan.Nie jest to trudny i bolesny zabieg, robi się w znieczuleniu miejscowym. Ale jednak jest to zabieg i jak każdy zabieg przyjemny nie jest.
 
 
Ajay 


Wiek: 27
Dołączył: 20 Wrz 2016
Posty: 295
Skąd: Warmia i Mazury
Wysłany: Wto 08 Lut, 2022   

Bardzo dobrze się zsuwa. Przecież napletek nie ściąga się aż do samej podstawy. :)
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 640
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 10 Lut, 2022   

Mi to dobrze wyglada, nic bym nie robił
 
 
Diffident 

Wiek: 31
Dołączył: 31 Maj 2021
Posty: 14
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 10 Lut, 2022   

Ajay napisał/a:
Bardzo dobrze się zsuwa. Przecież napletek nie ściąga się aż do samej podstawy. :)


Tzn. chodziło mi o to żeby się zsuwał i wyglądało tak jak na Twoim avatarze -> penis po prawej stronie, a u mnie jest tak że we wzwodzie rozwija się tylko tak jak na moim foto nr. 1 :roll: .
Czytałem gdzieś że można rozciągnąć ćwiczeniami ale na te chyba za późno :roll:
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 551
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 16 Lut, 2022   

Diffident napisał/a:
Ajay napisał/a:
Bardzo dobrze się zsuwa. Przecież napletek nie ściąga się aż do samej podstawy. :)


Tzn. chodziło mi o to żeby się zsuwał i wyglądało tak jak na Twoim avatarze -> penis po prawej stronie, a u mnie jest tak że we wzwodzie rozwija się tylko tak jak na moim foto nr. 1 :roll: .
Czytałem gdzieś że można rozciągnąć ćwiczeniami ale na te chyba za późno :roll:


Teoretycznie mozesz naciągać ale pytanie czy jest sens? Penis wygląda bardzo dobrze, estetycznie na moje oko. Nie sprawia Ci do bólu ani innych dolegliwości. Ja bym sobie odpuścił.
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro 23 Mar, 2022   

Wydaje mi się, że mam taki samo z napletkiem i wydaje mi się to normalne, w niczym nie przeszkadza mi. Jeśli nic nie boli to nie widzę sensu robienia czegokolwiek z tym. Lepsze jest wrogiem dobrego.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group