Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Lidokaina na wydłużenie stosunku
Autor Wiadomość
Przemo246 

Dołączył: 28 Sty 2022
Posty: 2
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Pią 28 Sty, 2022   Lidokaina na wydłużenie stosunku

Hej,

Chciałem się dopytać czy macie może doświadczenie z kremem / sprayem zawierającym lidokainę na przedłużenie stosunku? Kiedyś zapisał mi to dermatolog pomimo że nawet go o to nie prosiłem i wspomniał, że dużo osób to od niego bierze więc i mi da przy okazji. Zauważyłem że takie środki są spokojnie dostępne bez recepty, w celu miejscowego znieczulenia przed zabiegiem. W przypadku wydłużenia stosunku wystarczy cienka warstwa kremu na żołędziu, po jakimś czasie krem się wchłania więc nie ma obaw że znieczulimy również partnera / partnerkę. Czy próbowaliście kiedyś tego?

Pozdrawiam
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 31 Sty, 2022   

Wiele osób próbowało. Wpisz sobie w google fraze spray Orgasm control albo Orgasm control wipes oraz poczytaj sobie opinie na ich temat.

Są to środki na przedłużęnie wytrysku, które w składzie mają własńie takie substancje znieczulające. I faktycznie pomagają.

Jesli nie chcesz stosowac prezerwatyw ze środkiem znieczulającym to jest to na pewno dobra alternatywa dla nich.
 
 
Przemo246 

Dołączył: 28 Sty 2022
Posty: 2
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Pon 31 Sty, 2022   

Dzięki, postanowiłem spytać tutaj ponieważ w internecie jest niestety cała masa sponsorowanych opinii i ciężko o jakąś rzetelną informację, stąd też celowo spytałem o konkretny składnik a nie markę produktu.

Pozdrawiam
 
 
penis.com.pl
viamax
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 551
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 01 Lut, 2022   

Próbowałem tego typu środki. Faktycznie skuteczne, aczkolwiek na początku polecam nakładać mniej środka niż więcej. Sam wyczujesz ile powinieneś nałozyć na fiutka
 
 
Truwonder92 

Wiek: 32
Dołączył: 02 Lip 2018
Posty: 63
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 18 Mar, 2022   

A z jakich produktów korzystaliście? Ja chciałbym wypróbować BRAVERA CONTROL.
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 640
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 21 Mar, 2022   

Orgasm control gel - ma w sobie substancje znieczulające. Nie na tyle mocne aby Ci znieczulić fiutka ale na tyle mocne abyś mógł dłużej podziubdziać.
 
 
Truwonder92 

Wiek: 32
Dołączył: 02 Lip 2018
Posty: 63
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 21 Mar, 2022   

No to ja przez weekend testowałem Braverę. Dwa razy.

Łatwo się stosuje i nakłada na członka (w stanie spoczynku). Raz dawka 7 psiknięć (max), raz 5. Po kilku minutach czujesz lekkie mrowienie na penisie. Ale jest oni nawet przyjemne Haha.

Bez większego problemu dostałem erekcji, gdy już byłem w sytuacji seksualnej. No i teraz najciekawsze - produkt działa! Ma się wrażenie, jakby ktoś nam podał miejscowe znieczulenie. Dotykając penisa ma się poczucie, jakby był z kamienia. Można go mocno miętosić, a on srednio na to odpowiada :P

Nie ma do gadać - przyjemność z zabawy jest nieco mniejsza, bo i wrażenia są mocno tłumione. Ale z drugiej strony zabawa trwa dłużej (w moim przypadku to było ok. godziny za każdym razem). A to też daje przyjemność :) Generalnie polecam. Niech Ci co chcą sprawdzą, czy im pasuje. Wg. mnie ma szansę realnie pomóc tym, którzy naprawdę czegoś takiego potrzebują.
 
 
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 427
Skąd: Toruń
Wysłany: Wto 22 Mar, 2022   

No dobra ale skoro znieczula też Ciebie to jak ze znieczuleniem pani jeśli nie używa się gumek? Czy przypadkiem jej też nie znieczuli?
 
 
Truwonder92 

Wiek: 32
Dołączył: 02 Lip 2018
Posty: 63
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 22 Mar, 2022   

dkbb napisał/a:
No dobra ale skoro znieczula też Ciebie to jak ze znieczuleniem pani jeśli nie używa się gumek? Czy przypadkiem jej też nie znieczuli?


Nie. Bardzo szybko się wchłania. Nie powiedziałem partnerce, że użyłem preparat. Nie zgłaszała "znieczulenia". Wręcz przeciwnie :P
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 640
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 07 Wrz, 2022   

Obecnie jest zawarta w wielu środkach na przedwczesny wytrysk. Środek jest polecany, daje bardzo dobre rezultaty. Co wazne można dozować jej ilość. Nie znieczula całkowicie, tak wiec pobudzenie pozostaje.

Można kupic również bez konieczności posiadania recepty:
https://www.urodaonline.p...ja-bez-recepty/

Wiecej informacji o jej właściwościach jest na tej stronie.
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 551
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 08 Wrz, 2022   

Samej lidokainy to bałbym się trochę kupować z obawy że przesadzę.
 
 
one_hour 

Wiek: 27
Dołączył: 08 Mar 2018
Posty: 191
Skąd: Wielkopolska - Kn
Wysłany: Pią 09 Wrz, 2022   

Truwonder92 napisał/a:
No to ja przez weekend testowałem Braverę. Dwa razy.

Łatwo się stosuje i nakłada na członka (w stanie spoczynku). Raz dawka 7 psiknięć (max), raz 5. Po kilku minutach czujesz lekkie mrowienie na penisie. Ale jest oni nawet przyjemne Haha.

Bez większego problemu dostałem erekcji, gdy już byłem w sytuacji seksualnej. No i teraz najciekawsze - produkt działa! Ma się wrażenie, jakby ktoś nam podał miejscowe znieczulenie. Dotykając penisa ma się poczucie, jakby był z kamienia. Można go mocno miętosić, a on srednio na to odpowiada :P

Nie ma do gadać - przyjemność z zabawy jest nieco mniejsza, bo i wrażenia są mocno tłumione. Ale z drugiej strony zabawa trwa dłużej (w moim przypadku to było ok. godziny za każdym razem). A to też daje przyjemność :) Generalnie polecam. Niech Ci co chcą sprawdzą, czy im pasuje. Wg. mnie ma szansę realnie pomóc tym, którzy naprawdę czegoś takiego potrzebują.


Osobiście, jeśli użyłem zbyt dużej ilości Bravery, to miałem problem z uzyskaniem erekcji. Po dłuższym czasie stosowania tego produktu, znalazłem dla siebie "złoty środek" i potrafię dozować płyn idealnie, adekwatnie do moich potrzeb. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group