Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Preejakulat, zmazy? Jakość spermy.
Autor Wiadomość
maniek88 

Dołączył: 27 Cze 2007
Posty: 25
Skąd: ewerywhere
Wysłany: Sro 09 Lut, 2022   Preejakulat, zmazy? Jakość spermy.

Hej, w sumie nie wiem, czy to problem czy nie, ale: nie miewam nocnych policji, no może kilka razy w życiu miałem, ale to nie jest żadna regularność. Z kolei często mam tak że budzę się że wzwodem lub bez, szczególnie po dobrze przespanej nocy i gdy złapię za penisa, po wciśnięciu główki praktycznie zawsze wydobywa się trochę preejakulatu, gdy śpię dłużej często brudzi on bieliznę. Nie mam wytrysku przez sen, to sam przeźroczysty płyn. Mam tak nawet gdy nic mi się nie śniło. Macie podobnie?
Nawet jeśli rozładuję "magazyny" przed snem, to rano i tak jest zawsze kilka kropel płynu.


Zauważyłem, że długość wstrzemięźliwości od współżycia nie ma znaczącego wpływu na jakość mojej spermy. Zrobiłem test. Unikalem stymulacji przez 6 tygodni. Po tym czasie wytrysk był owszem obfitszy ale pierwsze wyrzuty spermy były bardziej wodniste, koloru szarego. Doszedłem tego czasu 3 razy pod rząd w odstępach po 5 minut, za każdym razem wytrysk był równie obfity ( dla mnie to szok, gdzie to się zmieściło, trzy praktycznie pełnowymiarowe wytryski, zamiast jednego który wyczerpał by sprawę). Z każdym kolejnym wytryskiem pod rząd, sperma wychodziła coraz bardziej gesta i wręcz książkowa, biala jednorodna, gdzie myślałem, że najlepszy będzie pierwszy wytrysk. Czy to normalne? Jeśli współżyje i masturbuje się regularnie, gołym okiem widzę że ejakulat jest lepszej jakości niż po dłuższym okresie #nofap.


Nic mnie nie boli, podniecam się szybko, szybko jestem gotowy do działania, nie mam problemów z przedwczesnym wytryskiem, wzwodem, moge to robić bardzo długo, kilka razy dziennie. Czy wszystko ok? Jakie są wasze doświadczenia? Czy to wszystko kwestia mojego temperamentu?
  
 
 
potrzebny 

Wiek: 28
Dołączył: 19 Lip 2018
Posty: 116
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 09 Lut, 2022   

Siema. Moim zdaniem wszystko z Tobą porządku. Jeżeli masz regularną aktywność seksualną, to normalne że nocne polucje nie występują. Twoje "soki" znajdują inne, regularne ujście, więc nie magazynują się i nie dochodzi do ich zrzutu nocą.
Ja np. mam mocno nieregularne polucje, czasami po tygodniu "postu", czasami po 3 dniach, a niekiedy nawet po miesiącu nie występują. Moim zdaniem nie ma się czym martwić, skoro jesteś sprawy seksualnie i na nic nie narzekasz 😊
 
 
 
maniek88 

Dołączył: 27 Cze 2007
Posty: 25
Skąd: ewerywhere
Wysłany: Sro 09 Lut, 2022   

O, to chodzi, że też polucji nie miewam ale wypływy preejakulatu przez sen i to przy regularnej stymulacji, a sperma jest wyraźnie lepsza gdy robię to częściej, dziwne to 😅 Dodam że nie miałem polucji przez ten okres 6 tygodni nagłego zawieszenia w temacie seksu. Jedynie moszna była sztywniejsza i czuc było, że jest bardziej napięta.
 
 
penis.com.pl
bathmate
potrzebny 

Wiek: 28
Dołączył: 19 Lip 2018
Posty: 116
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 09 Lut, 2022   

Dla mnie nic dziwnego w tym że jakość spermy jest lepsza przy regularnym współżyciu. To normalne 😃
 
 
 
maniek88 

Dołączył: 27 Cze 2007
Posty: 25
Skąd: ewerywhere
Wysłany: Sro 09 Lut, 2022   

Możliwe że przesadzam, ale gdy się budzisz nawet bez żadnego podniecenia, to dla mnie jest dziwne, że potrafi wypłynąć przy ściśnięciu główki pokaźna kropla płynu preejakulacyjnego, nawet jeśli rano nie wycisnę, to przy sikaniu czuję, że najpierw wypychany jest nagromadzony w nocy w cewce płyn ui po chwili leci strumień moczu. Niezależnie od tego czy budzę się z flakiem czy żołnierzem w gotowości 🤣 Dzięki niemniej za odpowiedź, uspokoiłeś mnie nieco 🙂
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 10 Lut, 2022   

Wydzielanie preejakulatu jest jak najbardziej prawidłowe. I nie tylko w trakcie nocy ale w trakcie dnia. Nie powinieneś się tym przejmować. Po prostu w nocy śpisz w jednej pozycji i preejakulat nie jest w stanie się wydostać (kropelkami).
Tak więc z rana wydostaje się więcej
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 11 Lut, 2022   

Norma, preejakulat wydziela się w małylch ilościach w trakcie całego dnia. Kiedy z rana wstajesz, po prostu więcej się wydobywa bo wstajesz.
 
 
maniek88 

Dołączył: 27 Cze 2007
Posty: 25
Skąd: ewerywhere
Wysłany: Pon 14 Lut, 2022   

Dobra, to pod względem tego kropelkowania mnie uspokoiliście, a co z ogólną jakością spermy? Czy to normalne, że po kilku tygodniach wstrzemięźliwości sperma jest szara i wodnista w początkowej fazie? Jest jej objętościowo więcej ale dopiero po powrocie do regularnej stymulacji staje się znów biała i gęsta. Czy to na początku to po prostu nagromadzony płyn preejakulacyjny? Zawsze myślałem, że po dłuższym odpoczynku od seksu wytrysk będzie duży i gęsty, jest duży, ale jakościowo wygląda tak, jakbym tryskał danego dnia z piąty raz pod rząd. Kolejne wytryski stają się już normalne.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 15 Lut, 2022   

Normalne.
Ogólnie częsty seks podnosi jakość nasienia i ilość plemników.Co jest udowodnione w badaniach:
https://wyborcza.pl/7,75400,18406841,czesty-seks-podnosi-jakosc-nasienia-i-zwieksza-plodnosc-dowodza.html?disableRedirects=true
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 546
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 16 Lut, 2022   

maniek88 napisał/a:
Dobra, to pod względem tego kropelkowania mnie uspokoiliście, a co z ogólną jakością spermy? Czy to normalne, że po kilku tygodniach wstrzemięźliwości sperma jest szara i wodnista w początkowej fazie? Jest jej objętościowo więcej ale dopiero po powrocie do regularnej stymulacji staje się znów biała i gęsta. Czy to na początku to po prostu nagromadzony płyn preejakulacyjny? Zawsze myślałem, że po dłuższym odpoczynku od seksu wytrysk będzie duży i gęsty, jest duży, ale jakościowo wygląda tak, jakbym tryskał danego dnia z piąty raz pod rząd. Kolejne wytryski stają się już normalne.


Normalne.
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro 16 Lut, 2022   

Wszystko co odpisujesz wygląda na najwyczajniejsze i zdrowe. Nie ma się czym martwić.
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 449
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 23 Lut, 2022   

Norma, mam podobnie
 
 
cypher11 

Wiek: 33
Dołączyła: 06 Gru 2023
Posty: 17
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 06 Gru, 2023   

Ja tak samo
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group